Graphilla.com :: Преглед на тема - WIP
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

WIP

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ula



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 184

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2004 12:45 am    Заглавие: WIP Отговорете с цитат

това е основата... предстои ми вапсване, като остане време... ще го постна пак тук...
Boteff, sorry за ръцете, но ми е още рано да се отказвам от лапите ;)


_________________
I've still got sand in my shoes...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angua



Регистриран на: 24 Ное 2002
Мнения: 153
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2004 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Az systo ne sym golqm fan na tezi gramadanski ryce, malko miki-mausovsko mi stoi , no tova si e moi problem :)
Sega po temata - struva mi se che dqsnata obuvka e dosta po-malka ot lqvata i tam ima edin kontur koito ne mi e mnogo iasno kyde otiva. gornia kontur na bedroto systo mi se struva che malko moje da se pribere. Zadnata chast na kosata - tazi zad cicata imam predvid, malko mi razmiva dinamikata, koqto se poluchava ot prednata chast i mi se struva che moje da mine i bez neq. Ne pretendiram za pravota, no mislq che ako napravish tezi malki korekciiki ste zaspi. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Нед Фев 22, 2004 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rykata kadeto minava zad kraka e konfliktna tochka.. opredeleno bi bila ot interes za patoanatimite;-)
na men mi se nalaga da vkaram ramoto navutre za da postigna shodno poljenie, a tia go e otvorila privetlivo /predolagam za da se naslajdavame na grudnata i obikolka))/ i niakak bez usilie dostiga zemiata?!)))
sigurno samo dami go mogat tova;-)

abe ima neshto gnilo tam, proveri go sas sebe si v ogledaloto)

moje i da e ot vyzgoliamata rukavica koiato pravi dlanta da izglejda po blizo otkolkoto e.. &-)

vsichko tova go zabeliazah sled kato otkusnah ochi ot izrajenieto na liceto ))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 12:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо като цяло ми бяга обема, позата е неудобна, не е толкова ефектна, колкото се предполага и токчетата на обувките са проблемни. да не забравяме скулата тип "печена ябълка"", като на даскалицата ми по литература в 6-ти клас :>>>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))Kefi me.Mislq 4e skulata e prekaleno izpuknala.Za rucete.....ne moga da opredelq koe to4no ne e kakto trqbva, no opredeleno ima ne6to.Tova si e moe mnennie de.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 1:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne ne .. tva e skulata na caricata ot snejanka ;)) ina4e - ER e prav za rykata.. trudno sha sa zgyne taka ..li4no na men dqsnata obuvka malko sqkash mi stoi nedovyrshena.. osven tova gashti4kite sqkash ima prekaleno golqm obem.. ina4e - hubava e ;) liniqta kefi .. iska mi se da i vidq ustnite ;)) napravi gi de...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 1:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

da ga6ti4kite trqbva da sa malko po prilepnali po formite.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ula



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 184

МнениеПуснато на: Пон Фев 23, 2004 9:52 am    Заглавие: мерси Отговорете с цитат

ще взема под внимание бележките на всички и ще я преработя...
даже ще пробвам един вариант с нормални ръце... може и да ми хареса... ;)

това със скулата вярно не си е на мястото... обувките също ще минат под молив... има проблем в подпряната ръка... така е... и аз го видях сега...
за бедрото не знам дали линията му трябва да слезе по надолу защото ще изтънее много спрямо обемите като цяло, а и ракурса е специфичен, но ще го погледна и това...
Специално за Angua ще има вариант и без задната част на косата, може и да се окаже по-удачния...

устни ще има soon :))))) до тогава imagine :)))))
_________________
I've still got sand in my shoes...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov