Graphilla.com :: Преглед на тема - Stot vchera gledah pak Matrix /the movie/ v edin frend ta...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Stot vchera gledah pak Matrix /the movie/ v edin frend ta...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 2:11 pm    Заглавие: Stot vchera gledah pak Matrix /the movie/ v edin frend ta... Отговорете с цитат

... naburzo napravih tova kato se probrah predi liagane, no sled miene na zubite. :)
critics&comments sa dobre doshli, kakto vinagi :)


_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pritesniava me tova che ako mahnesh nadpisa malko hora shte se setiat che tva e zaek...
kato vidiah shrifta obache se seti za tva izkluchitelno polezno saitche:
http://www.vedi.d-s.ru/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rrorrorr написа:
pritesniava me tova che ako mahnesh nadpisa malko hora shte se setiat che tva e zaek...
kato vidiah shrifta obache se seti za tva izkluchitelno polezno saitche:
http://www.vedi.d-s.ru/


как така..??
аз първо заека загледах.. мноу си е готин... кат истински е даже...
?????

а за проекта Веди - едва ли има човек в тоя форум дет да не го знае...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe to ubuu matrix ubuu white rabbit
ma toia taka narisuwan zaek i maticheskia shrift si podhojdat minimalno za syjalenie... spored men twa.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaeka e gotn, ma R1 e praf otnosno fakta, che nemoat da si fitnat nikaksi s fonta...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 4:42 pm    Заглавие: pravi ste :) Отговорете с цитат

i az sea kato go zagledah font+graphic nesto ne lepi :( vedi fonts rulezzzzz /ste probam s nekoi po zaoblen/ :)
ste go pogledna kato se prebera pak /faila e @home PC :)/
10x *.*
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaeka e mnogo gotin ...... niama nachin da se oburkash ..... ama zashto fona e Lilav ... MATRIX => Zeleno , e ne chisto ama pone da ima takuv otenak ... a i za shrifta . da moje i da e takuv , otriazan ne e losha ideia puk i se vruzva s tozi ot filma ..... ama leko po-zagladen ot tozi - che taka mi stoi dosta pikseliziran ... inache e gotino kato ideia ( abe zaicheto ne e li malko tvurde sladko za takuv film? :) )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zaeka ima i + i - , poznava se zaradi ushite spored men. nai e postradala zadnata hodova chast obache) biva stilizacia ama mu e doshla dosta)
opashkata e gotina)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pi4o we mene ne mi fasta okoto hi4 deba, edinstweno dobre e stanal guza na zaeka i usite. mucunata i predni krak sa mi debeli kato linia.dwete kwadrat4eta waobste ne mi vliiat kat idei s formata. a shrifta az ne sam spec po kaligrafia ma twa mi miaza na shrift sled obezkosmiaane we.sedai si na zadnika i se napani da rodis nesto iako deba:)))sorrry ma sam iskren prosto ne moa se zdarza .twa e kat moite klepanici mmoa li da kaza na ridler 4e ne sa mazni deba kat sa:))))
Върнете се в началото
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 08, 2003 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe syglasen sym s vsichki ama da ti kaja chestno ama hich ne bih go svyrzal s The Matrix- hem zarad cveta, ama to zajcheto e gotino ama da ti kaja po-dobre bi bilo ako e na nqkoq detska knijchica..........samo nqkoj kjto e gledal filma i znae che tam ima takava replika bi mogel da gi svyrje tez dve neshta. Ama kato priemem che si bil pred lqgane, a i naj veche che si mil zybite moje da ti se prosti:)))))(Ama az ne bih:)))Shto ne go poopravish?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:00 am    Заглавие: Version 1.0 na onva tam gore Отговорете с цитат

Version 1.0 na onva tam gore det nikoi ne mu se kefi :)
Sea kak e? po-dobre/zle? Pak sum si mil zubite i pak sum predi laigane, samo det' ne sum gledal The Matrix /dali da ne skocha do Alexandra za 1 DVD pod naem i da puskam n.player-a? :))/


_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Shrifta poveche si pasva sys zaeka, ama az imah edna idejka, ta gledam si zapochnal da q pravish.
Ta - nali se seshtash koda na matricata- tam padashtite znaci, ta shto ne zamestish zelenie cvqt ili neshto takova s tezi znaci
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Zvuchi iztyrkano, ama togava moslq che shte si e ala The Matrix inache moje da si poigraesh oshte...........da napravij naprimer zaeka ot takiva obli formi(okolo ushite) da preminava(lym zadnika) v nqkakvi kato smesica ot znacite na matricata(po-grubi, ostri formi) - primerno de-ama tova si e moe mnenie taka che ti si reshi-------davaj.....bih kazal che ima napredyk....ama koj sym az ta da kaja...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:16 am    Заглавие: e sea si legnah Отговорете с цитат

e sea veche si legnah :)
ni pishem ni chetem poveche :))
iavno ne moga da "rabota" vecher :)))
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E drug pyt:)))
ama ponqkoga vecher si e po-qko..........zavisi ot nastroenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 1:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bah mamka mu az zna4i samnekw somnambul mene hubawite raboti se mi se slu4wat sled 22:30 primerno.:)))
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 09, 2003 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зеленото бая по ми харесва, ама май много разбито с тия 2 подложки разделени с дупка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov