Graphilla.com :: Преглед на тема - S.H.R.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

S.H.R.
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PIL



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 27

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 2:36 am    Заглавие: S.H.R. Отговорете с цитат

Reshih i az da postna moiata ideia za robot.Toi e supermarket helper robot,koito zamestva marzelivia personal.Tova sa parvite 2 kartinki.Ochakvam vashite kritiki-:)
Uspeh na vsichki.




Последната промяна е направена от PIL на Сря Мар 03, 2004 2:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hehe sled namesata na tozi supermarket helper moje da se naloji i swetofari da slagat w superite ;)

We4e seriozno :). Dosta si naprednal za razlika ot nas ostanalite... az sum na 50% ot modeliraneto na samiq robot... dosta burzo se dwiji6 ;).

<....i az ne sum moderator no ima edit....>
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"


Последната промяна е направена от ConcreteDonkey на Пон Мар 01, 2004 9:18 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 3:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:

Ideqta e malko banalna no izpunenieto e dosta 4isto :)


e deba, aide vyzdyrjai se molq te. nishto 4e ne sym moderator. nqma kak da ne me podrazni.


@pil: gotino stava man. kefi.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

izwinqwam se :(
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NURBS



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 124

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool. Не си го представях толкова готин :-)
Ако му сложиш една метла отдолу, такава кръгла, като на камионите от "Чистота", ще стане и мултифункционален.
_________________
Tongue-tied, twisted, just an earth-bound misfit, I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
......az sum na 50% ot modeliraneto na samiq robot...

....много говориш (пишеш)...затва си на тва дередже!!!
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dam... , no da ti kaja kabelite-weni malko 6te me poizmu4at ;)
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Concrete Donkey, abe pich, ya po-spokoino malko be deba! Sus tiya izkazwaniya zwuchish kato che li si chowekut deto e izmislil Vertexite i Meshsmootha! Izpusni malko nalyaganeto i spri da pishesh diwotii deto sa strashno drazneshti! Za po-malko ot mesets si naprawil 152 posta, 75% (pone) ot koito sa totalno bezsmisleni. Twa ne e Chat tuka, w kraina smetka.

A towa koeto prawish -- da podwhurlyash zabelezhchitsi (ironichni i twurde chesto bezpochweni) -- tolkowa go mrazya, che ne mozhesh da si predstawish. Ot moya gledna tochka, twa e super nelepo i nenuzhno. Az lichno bih te pomolil da spresh, shtoto e obidno i prosto tupo. Neka da kazhem taka, ne sum gadnyar, ama predstawi si kolko dobre shte se chuwstash ako si postawya za tsel da poshochwam s ehiden i prismehulent ton wsyaka edna ot mnogobroinite greshki po rabotite ti?

Ae :)
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е роботчето, но с тези 2 рейки коит има си го оставил без възможността да се върти около оста, което доста ограничава приложението му, отделно от това точно този елемент не е много хай-тек ... май по-добре ще стои някаква хидравлика там
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tuka simpli me izprevari... az sushto si mislia che niama da e mnogo mobilen otkum zavurtane toia robot spored men otzad trebe da ima edna guma v sredata... inache i za hidravlikata e prav... tvoite zubni reiki ne izglejdat hi-tech... uspeh :)))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
edko



Регистриран на: 27 Сеп 2003
Мнения: 273

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам, че идеята е да се върти около кръглото нещо връз което са положени рейките ? Мен обаче ме дразнят колелата - първо стоят много нереално, само на по една опорна точка, при това много неясно сложена. И второ - кое от четирите колела именно се върти с цел завиване (и как)? Или завива като танк - левите напред, десните назад ? :)
Айде успех
_________________
design4life
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
String



Регистриран на: 21 Мар 2003
Мнения: 206

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 2:45 pm    Заглавие: ;] Отговорете с цитат

PIL super ti e robotcheto i ideqta i samoto izpalnenie xaxaxa mnoo qku ;]
samo mislq che trqbva da napravish na kolelata nqkakav mehanizam za zavivane vij na kolichkite za pazaruvane kak sam im napraveni fartqt se u sichki posoki , i mislq oshte che mojesh da pribavish kupchina detaili po tqloto, mi da ko sq svidi li ti sa? :P, shte e qku i da slojish razni stoki tam v kolichkata :>>>> hlqbove pampersi ala-bala :>
ai uspeh :>>>>>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 3:15 pm    Заглавие: >>> Отговорете с цитат

>>> Мисля, че ако тоя робот има контакти с клиенти
трябва фейса му да е по-дружелюбен, по - усмихнат или
там квото е ... да ги предразполага един вид...
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Amateus



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 108
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobra ideia, Ot mene edno mnenie shpilkite (boltowete) na platformata mi izglejdat ne namiasto - daje spored men moje bi ne triabwa da gi ima - vse pak robotta e naprawen za rabota sred hora.

Uspeh!
_________________
z|
x^y
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 01, 2004 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za rabota sred hora li e naprawen naisitna?


BTW, brawo za modela. Mnogo e gotin!! goworq za modeliraneto. Samiq robot... hmm. Ne znam, chestno kazano. Ama twa da ne te pritesnqwa. Taka ili inache, ne az dawam ocenkite :)

I drugo iskah da kazha.. Otnosno konstrukciqta. Qsno e che taka razpolozheni i prikrepeni kolela, nqma kak da izdyrzhat na golemi towari.
Syshto taka, osta na samite kolela e zakachena za kalnika, a kalnika e zakachen zaaa... za twa deto e zakachen, posredstwom dwe tynki skobki deto... abe misylta mi beshe che takiwa neshta mnogo mogat da se kazhat, i za tozi, i za druite modeli. No w kraina smetka, nie ne sme inzheneri, nali taka... ili pone az ne sam de... ne znam za ostanalite. :)


wazhnoto e, che twa e nai-zawyrsheniq model ot pokazanite...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 1:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hi

ta zna4i te drugite ve4e kazaha za zavivaneto... 4e sh mu e malko trudno... Az oba4e ot drugo se vazmushtavam - mnogo e golqm fe, i po to4no mnogo dulag! Kak shte se razminat 2 takiva robota m/u 2 rafta?? Shte da im e dosta trudni4ko! Ami ako nqkoi reshi da oburne i s tazi si duljina... mmm edva li shte moje! Ideqta s zadnoto kolelo e dobra ama pak ne spasqva napulno polojenieto!

Az taka mislq! Pomisli v tazi posoka, ima nujda!
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PIL



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 27

МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria na vsichki,koito obarnaha vnimanie na moia robot.
ConcreteDonkey az mislq ce moq robot e na 32% :-)).
Shte vzema na predvit vashite zabelejki,vse pak tova e WIP.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
B&K



Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Вто Мар 02, 2004 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...mnogo dobre!!!davai napred.S teb sam!!!-Batkata
_________________
KSR
http://pkpf1team.hit.bg/index.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PIL



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 27

МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2004 5:52 pm    Заглавие: update Отговорете с цитат

Update

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2004 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хубав хубав става

защо не му сложиш в предната част такава лента с лампички дето минават рекламни надписи, "Чушки пресни - 2лв и ..... << намерен протфейл .... и т.н." или некви рекламни стикери, нема начин магазинерите(мениджърите) да ги оставят тези роботи без реклама по тях май
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov