Graphilla.com :: Преглед на тема - HE6000
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

HE6000
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2004 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

etooo otnovo se zaformia moia favorit... :))))) ultra blast robota...

protestiram... iskam da se oplacha ot spacera (niakoi da mu dade net) che me manipulira suznatelno s koeto mi prichiniava dublirane na fovorita ot minalia 3D konkurs... e nemoje taka...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2004 2:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ehaaaaaaaa qko qko ;)))
mnogo qk design si mu dokaral :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2004 2:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe malko kato mashtabi me pritesnqwa mene... che izglezhda kato detska igrachka.. ama az sym gledal razmera na kokoshkata taka da e, che gore dolu cqloto twa neshto da e wisoko kym 170-180 cm. Obache pyk UI-to idwa mnogo nisko w takyw sluchai. No twa she go mislq oshte. W kraina smetka, absurda e chast ot zamisyla. Twa nali tqbwa da e perfektniqt neizpolzwaem produkt.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2004 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Unikalno , mnogo kefi
Bah v toz konkurs svruh jaki neshta i tva e eno ot tjah
Uspeh man
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че е кой знае къф ъпдейт, ама да има движение малко във форума.
Та ето:



Рендвано на 3 части, сглабяно във Фотошоп (сигурно му личи).
АА-то кофти, ама на крайния рендер ще го напръчиме малко за да се изглади.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2004 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeeeeeeee!!!:)

Spacer-e ti principno ne si 4ovek :))

Izrudshtina, super brutalno i mega unikalno :)))
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2004 2:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен две пресни яйчица моля, ако може и да ми ги боядисате че Великден иде:)

Супер сладурско става:)
само финалната функция нещо още не ми е ясна...?
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gotino , spored men malko poveche detayl v gumite shte ti e ot polza i tozi ostria element to4no pred prednite gumi mislia 4e shte e po-logichno ako e malko po-pribran, taka mi se struva che pri niakoya bubuna gumata bi se vdignala i bi se spukala.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 29, 2004 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za ostriq element si napylno praw.. i az go gledam ot izwestno wreme i mu se chudq.. mai se poluchi kazto mi "izbqga" edin vertex mnogo na dqsno oshte pri low polyto... obache ponezhe zasega ne sum reshil na kakwa wsochina da e toq panel i na praktika ne mi e qsno twa kalniche, dali shte e pred ili nad gumata i zatwa ne go pipam...


A i predlozhenieto za gumite e dobro. te smqtam da sa po tymni i s nqkawa textura, ama ne znam oshte kakwa. Nai weroqtno nqma da pipam po geometriqta im obache, shtoto nqma wreme.

Az nali bez koncept go prawq... w nachaloto znaeh samo che iskam da ima mashina, qka, kato BTR. qko shasi, qka konstrukciq, s 3 kletki za kokoshki nqkyde tam otzad. Takiwa kletki kato za zaicite na selo. Box-ove s wratichka s mrezhichka otpred i s raiber... posle se setih che ako sa zad robota i gledat nazad, nqma da se widqt na krainiq render. Drugiq wariant beshe da sa otstrani, ama twa pyk mi se widq kuco.. posle mileh edna otzad, edna otlqwo i edna otdqsno. i taka malko po malko mi hrumna da sa w dyga, taka che ednata da styrchi nastrani i da se wizhda pri front view. No oswen da se wizhda samata kletka, trqbwashe da se wizhda i kakwo ima w neq. Zatowa reshih da sa prozrachni, kato akwariumi... i malko po malko se oformi towa koeto wizhdash. Posle kato gi poglednah, mi zaprilichaha na onezi neshta w koito bqaha horata w the matrix. I reshih da boqdisam styklata cherweni, za da e po silno shodstwoto i da plugna po edin qk kabel, matrix style. Inache w nachaloto si misleh nqkyde nad kletkite da ima cilindri sys zyrno koeto kokoshkite da kylwat, a qicata im da padat w specialen ulei. Ideqta za hranilkite i uleq otpadnaha w posledstwies poqwata na toq kabel. Az chestno kazano izobshto ne sym si go predstawql po tozi nachin w nachaloto. Dazhe ti bqh kazal che nai weroqtno shte e po humanoidno. Imah predwid che iskam da ima ryce i glawa... e, twa koeto e w momenta otpred ne prilicha sywsem na glawa de, no twa shte e. W momenta mu prawq rycete... ne znam kato mu gi zakacha na kakwo shte zaprilicha weche.. utre shte widime.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 31, 2004 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PavKa



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 192
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2004 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Xaxaxa, mnogo iako :))) mashina za iaica. Mnogo smeshna ideia :)))
I mnogo krasivo- Industrial Design forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 5:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

След двудневно рендване и псуене, най-накрая и моето 900 мегахерцово недоразумение взе че изренди нещо, не мое да бъде.



Да си кажа, тва е рендвано на бая парчета с алфи, и събирано после. Единственият възможен начин в моя случай. :( Това донякъде оправдава скромния env, който при мен са egg shels :) Всъщност, ако зависеше от мен и тях нямаше да ги има, щото това нещо трябва да представлява страничка от каталог, като тези на Техномаркет дето ни ги пускат по пощите.


Значи, за идеята да кажа нещо. Разправял съм ви по-рано в тази тема, че тва чудо на техниката е произведено от компания, която е лидер в областта на военните технологии. Амбициозното ръководство* обаче, решава да разбие цивилния пазар, в сферата на домашните потреби. Та планът се осъществява с пускането на НЕ6000**. На практика, това нещо има предпоставките да се превърне в успешен продукт. Все пак е проектиран от най-добрите инженери, от доктори специалисти в областа на криогенните технологии и пр.

-----------
Част от рекламните текстове са:

-НЕ6000 ви осигурява винаги пресни продукти, посредством вградените криогенни отделения, с капацитет 3 био единици с тегло ненадвишаващо 10кг.

-6 колесното задвижване и висока проходимост, ви предоставят неповторимата възможност да се насладите на закуска в леглото си, дори да сте пренощували при приятел, или да на къмпинг.

-Този модел е снабден с подобрена навигационна система. Гарантирано няма да се повторят няколкото трагични инцидента на минаване през стени и прегазване на домашни любимци, възникнали с НЕ5500


и т.н. ...и т.н.
--------

Би трябвало, но не съвсем. :)) предполагам е ясно защо. :)

Та на кратко, колко ли щеше да е хубаво ако хората се занимаваха с това от което разбират. :)


Айде стига толкова, успех на всички! Магаре, депресобота стана невероятен! Аз съм с 2 ръце за него! Моя фаворит!


____________________
*Амбициозно ръководство - Често срещан феномен.

**За името -Ако се вярва на филмите, ham & eggs си е предпочитана американска*** закуска. В началото, когато всичко беше просто една мътна идея, си мислех да правя и cryo chamber тип кочинка, но някак не успях да го сместя. А и вида на полуизядено, живо прасе, нещо щеше да ми дойде в повече. Надявам се, че кокошчиците са напълно достатъчни за да се схване абсурда в начинанието. Въпреки това, името си остана.

***Американци - всеобщи любимци
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Невероятно е, Шпацере!
- Литър бира от мене !!!! (няколко пъти)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 1:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Super qko e...za men e N1!!!
EVALA Spacer-e!:)

Be gotin konkurs stana..ima adski qki raboti:))))
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

super e :)!
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Haresvam ideqta. Parodiq na tehni4eskiq porogres, bezumnoto syzdavane na nenujni mashini, koito se stremqt da zamenqt 4oveka..... ako moje vyv vsi4ko. Postoqnno vijdame novi i vse po-inteligentni uredi. Do koga? Do poqvata na izkustveniq intelekt? A toi she nosi li 4oveshki 4erti? Shete ima li emocii? Moje bi shte se depresira ili pyk shte byde "Furious Angel" koito shte nakazva syzdatelite si? I kakvo shte vidi v ogledaloto......?

Perfektna ideq i mnogo dobre izpylnena. Respekt:)

Uspeh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spacera... gadino pak li ti si mi favorit bre... mi taka e, kato si tolkoz dobur ... :)))) tc tc tc, otnovo protestiram... dubal ...nemoje taka...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6pacere gadino mrysna 4ak sq razbrah kwa e rabutata, evala :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi shto ne pusna oshte v nachaloto tozi text pone kato text ? sediah i seizkazvah kato nekav laynar sreshtu "ideyata s kolelata"

bravos
super yako

p.s.
Edinstvenoto za koeto ne si pomislil dostatychno e che chovek koyto za pryv pyt vijda kartinkata ( i po0tochno samo tazi kartinka ) niama da razpoznae s lekota che tova otzad sa koko6ki. Nie obache niamame toz problem, vijdali sme gi i trite zaedno otped :)
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2004 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeee, mnogo wi blagodarq! Radwam se che wi kefi. Az pochti se bqh otkazal po edno wreme ;)

@Christo
Ehaaa... cql lityr! :PPPP

@ ivelin.
Znaeh si che trqaa da fana nqkoi deto e wnimawal po literatura, da mi napishe texta, wmesto da si praa sychineniq posred nosht :)


@Mucho
Mi az nali ti kazah bre. Wikah ti, Mucheee, ne e samobrysnachka philips twa, ne e. Ti ne wqrwash!

Implante, mi sa kwo shte praim? :P

@Bio
Ami nali trbqwa nqkakwa intriga da ima :) Ne se li poluchi po-interesno taka? Pyk i ako bqh kazal w samoto nachalo "Az she prawq kokosharnik na kolela!" koi znae kwo shteshe da stane? :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov