Graphilla.com :: Преглед на тема - furious angel
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

furious angel
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre! Eto ti preporyki ---> Krilata me draznyat zashtoto ne pasvat na modela po nikakyv nachin, sedyat mi kato dupka... vsichko e solidno i masivno i izvednyj tezi krila ot tel. Bedrata imat nujda ot malko poveche detail (tiya gumenite neshta imam predvid). Syshto ne mi haresva ideyata za prystite na krakata... ne e originalno. Zashto go ima tova chervenoto na stenata? Kakvo iskash da kajesh s nego? I robotite imat menzis? Nikoga ne sym si padal po stranna kriva perspektiva ama tova si e moe vijdane. Za takyv tip sceni mnogo bi podhojdalo mnogo kontrastno osvetlenie (ako e neshto apokaliptichno). Pomisli malko za funkcionalnost na modela - zashto tova ili onova e tam i kakvo mu e prednaznachenieto.
Sega ochakvam porednata napadka zashtoto kakto lichi ne tyrpish nyakoj da ne e syglasen s teb.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne se plashi ... na vseki Forum tova mu e intersnoto
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте, концептуалните решения са въпрос на личен избор и вкус (все едно аз на всички концепти на танкове да махна оръдията и веригите и да им сложил крила, защото предпочитам самолети пред танкове), особено пък в една "нереална" картина.. Така че в такива случаи "на мен не ми харесва..." и "аз бих го направил по друг начин" може да е интересно споделяне, но не носи особено смисъл...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uruk Hai :)

...shto pa napadki, tva si e nachin na razgovor, eto che provokiram v tebe nai-dobroto...

Za krilata: da, ideiata e tova, da sa efirni spriamo tialoto. V 3d-to koeto se pravi prehoda kam efirnost e dosta po-plaven.

Bedrata: Na concepta (koito i bez drugo e prekaleno detailen) sa po-sempli, v 3d-to ima izvestna razlika i to tochno v gumata.

Menzisa: Experiment. Resheno e veche da se vurna kam konservata.

Perspektivata: Sgradite shte sa krivi. Ne sa praveni za da sa krasivi. Shte se razchita glavno na texturi i GI.

Funkcionalnost: Sorry pich, ama tva ne e katalog. Ideiata koiato imam mozhe i nepravilna da e, no za men detaila robuva na vnishenieto v sluchaia, edno orudiice primerno samo shte vnese razkazvatelnost i iliustrativnost.

Mozhe za tebe da zvuchi lisheno ot smisal, no za mene tretirovkata shte bude kato kam skulptura ili kartina - bez izlishna obiasnitelnost ot tipa na "ama tozi krak shto e izliazal ot stavata?", bez "ama tezi zhici shto ne otivat nikade". Nikoi ne se interesuva ot fakta kade otiva hranata po hranoprovoda na edno zombi, a kolko raziadeno i groteskno e to.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Preborvay se i badi oborvan. Povecheto hora ne smeyat da si kajat kritikite. Ti ne si ot tiah i tva e super. Az kato si kaja neshtata koito ne mi haresvat i vsichki pochvat da plachat i da se oplakvat che iskam da gi otkaja i che precakvam konkursa. Shubeta. Se edno horata det praim roboti sme umreli... ili dobro ili nishto.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uruk Hai написа:
Dobre! Eto ti preporyki ---> Krilata me draznyat zashtoto ne pasvat na modela po nikakyv nachin, sedyat mi kato dupka... vsichko e solidno i masivno i izvednyj tezi krila ot tel. Bedrata imat nujda ot malko poveche detail (tiya gumenite neshta imam predvid). Syshto ne mi haresva ideyata za prystite na krakata... ne e originalno. Zashto go ima tova chervenoto na stenata? Kakvo iskash da kajesh s nego? I robotite imat menzis? Nikoga ne sym si padal po stranna kriva perspektiva ama tova si e moe vijdane. Za takyv tip sceni mnogo bi podhojdalo mnogo kontrastno osvetlenie (ako e neshto apokaliptichno). Pomisli malko za funkcionalnost na modela - zashto tova ili onova e tam i kakvo mu e prednaznachenieto.
Sega ochakvam porednata napadka zashtoto kakto lichi ne tyrpish nyakoj da ne e syglasen s teb.

....със същия успех можеш да кажеш че не харесваш работите на дали, понеже слоновете са със крака като кокили или че чекмеджета излизащи от торс е изтъркана идея.... споменаваш и "функционалност на модела"-
в модела на джовката, с който обяви конкурса, няма и грам функционалност, но прилича много повече на робот от всички представени разработки до сега.... бих те попитал с твой думи:
Uruk Hai написа:
Kakvo iskash da kajesh
всъщност с всичко изписано до сега?????
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A!
I oshte neshto kato savet kam vsichki po-neuvereni v sebe si. Lafat ne e moi ama sam go pregurnal kato takav:

NIKOGA NE PLASHTAI DANAK OBSHTESTVENO MNENIE

..i toi se otnasia za sazhalenie samo v nekomersialnata sfera :(
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:

....със същия успех можеш да кажеш че не харесваш работите на дали, понеже слоновете са със крака като кокили или че чекмеджета излизащи от торс е изтъркана идея....

Da sym spomenaval che haresvam Dali?!?!?!? Ili spored teb sym dlyjen da go haresvam?!?!?!?!
Izkazah si mnenieto, ako na nyakoi ot vas ne im dopada--- mi izobshto ne mi puka. Alex me provokira da si kaja mnenieto i az go napravih, a ne iskah zashtoto ochakvah che shte se poluchi tochno taka.
Kolkoto do modela na Jovi- mi porazgledai go malko - tehnicheski si e izdyrjan - nyama nelogichni neshta - toest povecheto chasti biha se razdvijili ako beshe istinski.
Alex, za krilata naistina ne prechi da sa efirni, no pone da byaha po-golemi i plytni, nyakakva materia mi lipsva... da svyrzva telovete .... e vse pak tova si e tvoya ideya i e dobre che ya razyasnyavash na hora hora kato men (nerazbirashti ya ;) ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne si spomenal i koi haresvash, che da zema da go dogodia che da ti haresva, vse pak az darzha da buda haresvan ot vsichki.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uruk Hai написа:

Da sym spomenaval che haresvam Dali?!?!?!? Ili spored teb sym dlyjen da go haresvam?!?!?!?!

не си разбрал ко исках да кажа....
мисълта ми беше, че секи кат се изтупанчи пред нещо дет не разбира и почва да дава акъл.....
интересно ми е че ти не си ламе - правиш доста добри модели в 3D-то, ама що ти требе да коментираш работи които не ти харесват.....
коментира се академичен етюд, коментират се неща на човек който се учи, или иска да му помогнеш, ама да седнеш да плямапаш за работи на човек,
който е завършен творец и прави квото си иска - това не мога да разбера.... затва и дадох оня пример с дали... :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2004 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman bratle mai si sbyrkal sybesednika.... poznavash me samo ot tuk nali?!?!?
Kakyv e toya psihoportret deto mi spretna, otde znaesh az s kakvo se zanimavam i kakyv sym tochno?!?!?!? Zemi se spri, tazi tema dori i ne te zasyaga teb.
Izobshto ne sym spomenaval che ne haresvam rabotata na Alex, ne haresvam chasti ot neya, samo che zashto li tochno na teb da ti obyasnyavam....
Mda, moje bi si se zabludil za modelite shtoto samo tova postvam tuk, modeliraneto mi e po-skoro kato zabavlenie.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chrom



Регистриран на: 13 Ное 2002
Мнения: 180
Местожителство: Edmonton AB

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sasho evala man

ubi zmeia tva , bravo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chrome, danke :)
Eto malak update...

_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мамка му обърках и едитнах на имплант поста вместо да напиша мой:D
Сорииии ман!!! Имплант беше написал нещо от рода


"
alex ti si edin viden brutalist man!!!
kakto bi kazal jovi
nqmam turpenie da go vidia s cici "

това го цитирам по памет

освен тва бих казал
"smooooooth...":D
подпис:
Джоуви:)Да са иб#:D

_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi sledvashtoto shte e s glava i cici, po-sledvashtoto s draperia i zhici, po-po-sledvashtoto s environment i textures i materials (pochti final).
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az veche chakam.... :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e ne ako dosega sam si prawil iliuzia ce se pocna da warta nekwo 3d nekoga we4e ni sta i da 4uwam.BRUTALNO
Върнете се в началото
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ме ту ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo tochno go prehvyrlyash v 3D, bravos.. ma samo mi kaji za prystite, shto takiva? Pak si me draznyat, ne moe li prosto da sa krivi i razjdyasali? I drugo mi pravi vpechatlenie - robota i "sedalkata" sa v edna perspektiva?!?!?! tova tyrsen efekt li e? :)))) maitap
Radva me dosta poveche, prodyljavai v syshtiya duh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2004 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uruk Hai написа:
.. ma samo mi kaji za prystite, shto takiva? Pak si me draznyat, ne moe li prosto da sa krivi i razjdyasali? I drugo mi pravi vpechatlenie - robota i "sedalkata" sa v edna perspektiva?!?!?! tova tyrsen efekt li e? :)))) maitap
Radva me dosta poveche, prodyljavai v syshtiya duh!


Planovete sa da si ostanat prastite taka, mozhe bi tuk-tam moga da pribavia oshte nekoi nereguliarno. Perspektivata na sedalkata i v concepta beshe ideiata da sa v edno s robotkata ama iavno ne si lichi.
Merci.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov