Graphilla.com :: Преглед на тема - представяне: градинко
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

представяне: градинко
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 12:27 pm    Заглавие: представяне: градинко Отговорете с цитат

http://www.adventurestudios.net/gallery1/gallery1.htm

имайте търпение, доста картинки са вътре и при бавна връзка е добре да имаш и друго занимание, докато чакаш. малко от нещата са на колеги от адвенчър, но повечето е мое; мисля за представяне е ок.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e twa "Na balkona' me razbi....
jestoko e.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мммммм... eye candy!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdravei, dobre doshal i taka natatak. Mnogo blagodaria za adresa na print centara na Aksakov otpechataha mi kolednata kartichka idealno, no me odraha 3.50 za predpechat, se la vi:)

Последната промяна е направена от pipi на Пет Яну 10, 2003 12:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

welcome
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Brutalno!Balkona e mega-brutalen...snimkite sa ubiec:)wellcome
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bravo! mnoooooo iaki snimki! wse edno gledam gettyone.com :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 10, 2003 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MNOGO QKO......Abe tova balkonche kato go gledam neshto se seshtam za Obshtestven Vrag(s Will Smith).....ama tova e zaradi sinkaviq nuans moje bi, ili ako imashe tam povechko antenki....seshtate li se snimkite ot spitnika.....mnogo me nakefiha.............
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
:: kotsel ::



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 49
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Съб Яну 11, 2003 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

veli4estveni ne5ta, pi4 ... mnogo jaki fotki ... grafiki i pro4ija ... evala! :)
_________________
<html>
<head>
<title>kotsel</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Яну 11, 2003 7:28 pm    Заглавие: super Отговорете с цитат

Strahotni sa neshtata ti, proektite za site nyamam dumi:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Яну 11, 2003 9:15 pm    Заглавие: otricatelna notka Отговорете с цитат

ami obsto vzeto nisto ne mi hvana okoto...no moje bi zastoto ne razbiram kolkoto vas.A za taka obsuzdaniqt balkon..ami pi4ove imam 4uvstvoto 4e e kriv..a za bg (nebe) pone da beshe v perspektive
abe sigyrno mislq taka zastoto prosto ne razbiram..:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Яну 11, 2003 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
e twa "Na balkona' me razbi....
jestoko e.

pich ako tova te razbiva..porazgledaj reklamni nesta na FISHCER, Adidas, audi..
puk dano tam se razmajesh:P))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
:: kotsel ::



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 49
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Съб Яну 11, 2003 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Q2k >> skivai sega, ne se zajazdam s tebe, no misla, 4e pi4a ima kakvo da pokaze i go pravi po mnoo jak na4in.
neka kaza kvo mi haresva na men li4no v tozi site:

1. obstija vid na site-a - si4ko mu e ok (ako go gleda6 na res. pove4e ot 800*600, kudeto e pulen shit), jasna navigazzija, orientira6 se bez mnogo 4udene
2. kartinkov content - mislja 4e predstavenoto ili ti haresva, ili ne ... pri teb mai e ne, no ne mi e jasno 6to
3. mnogo mi haresva kak na ob6tija fon njakolkoto tupi ne6ta ne draznjat dotolkova, 4e da ti se preebe 4ustvoto za tzelija site.
4. pi4a ne se sravnjava s FISHCER, Adidas, audi, a predstavja svoi si ne6ta, traa da gi razglejdame sami po sebe si, a taka razglezdani sa veliko gotini
5. i az ne razbiram ni6to, daje sum pulen profan v design-a i t.n., no se oslanjam na 4ustvoto si za estetika i krasota
_________________
<html>
<head>
<title>kotsel</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 12, 2003 12:39 am    Заглавие: posto li4no mnenie Отговорете с цитат

Tova e moeto vizdane..
SUZALQVAM AKO SYM ZASEGNAL NQKOGO- NAISTINA..!

pS:>> A sravnenieto ne beshe za nego..a za "vizshata liga designeri" t.e. tezi koito razbirat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 12, 2003 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

brao gradinko :) evala men, az se izkefih osobeno na ilustraciite :) ...

... samo malko se razo4arovah ot morskite snim4ici dea :))))) tykmo si vikah "ulii ej sq 6e vidq tui onui" pyk to nqma6e dea :)))))

... a i edno zlobni4ko i drebno zaqjdane :))) nqkoj ot zaglaviqta i texta pod tqh sa malko blurnati, vypreki 4e si izpolval pixelen font i e malko nepriqtno, sys sigurnost moje6 da go fixne6 ta da izglejda naprimer taka->http://tutorials.flashbg.org/mucho_pxl_cyr_10

... i sq kwo kat gleam az maj ostawqm wpe4atlenie, 4e ne mi e haresalo - NAPROTIV NOU SI E GOT KATO CQLO :))
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Нед Яну 12, 2003 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Q2k написа:
R1dler написа:
e twa "Na balkona' me razbi....
jestoko e.

pich ako tova te razbiva..porazgledaj reklamni nesta na FISHCER, Adidas, audi..
puk dano tam se razmajesh:P))


pich. razglejdal sym i ne samo tiahni.
aaa...pich, twa s balkona prodyljawa da si e mnou dobro.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Нед Яну 12, 2003 1:40 pm    Заглавие: Re: otricatelna notka Отговорете с цитат

Q2k написа:
ami obsto vzeto nisto ne mi hvana okoto...no moje bi zastoto ne razbiram kolkoto vas.A za taka obsuzdaniqt balkon..ami pi4ove imam 4uvstvoto 4e e kriv..a za bg (nebe) pone da beshe v perspektive

emi...tuka si praw...za arhitekturen proekt ne stawa mai...

Q2k написа:
abe sigyrno mislq taka zastoto prosto ne razbiram..:)


ama tuka mai si mnogo praw:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пон Яну 13, 2003 12:49 pm    Заглавие: благодаря Отговорете с цитат

егото ми си сви джойнт, докато четях коментарите, и сега е с една усмивка 1600х1200. добре заварили
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 6:22 pm    Заглавие: yeahhhh:-) Отговорете с цитат

Saitut mnogo mi dopadna, mejdu drugoto popadal su na nego i predi,ne znam otkude i oshte togava me izkefi! May the force be with you;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravos mnogo sa ti dobri neshtata...Respekt!

"Dog eat Dog" mi dopadna nai-mnogo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov