Graphilla.com :: Преглед на тема - I az u4astvam :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

I az u4astvam :)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivelin



Регистриран на: 10 Мар 2004
Мнения: 76

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:19 am    Заглавие: I az u4astvam :) Отговорете с цитат

Malko kysno se vkliu4ih kym grupata s robotite, ta oshte sym na dosta ranen etap, ma i az da si dam zaqvkata. Ideqta e....... ogledalo. Koi kakto iska da go razbira. Na men mi e slojno da go obqsnqvam, a i stigne li se do tam po-dobre da ne go pravq.

Tova e ot poslednite rendvaniq, no shte promenq kompoziciqta. Mislq da sloja golqmo ogledalo i obraza v ogledaloto da ima lice, a ne samiq robot. Vse oshte go obmislqm i probvam variqnti. Loshoto e 4e v momenta sym bez skener, a i tableta neshto ne mi raboti i vsi4ko trqbva da sglobqvam v MAXa :( Moje i da ne mi stgne vremeto shto to ne pravq samo tova, ma kupon da ima :) Ste byda dovolen ako uspeq.


Последната промяна е направена от ivelin на Вто Мар 16, 2004 12:39 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PIL



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 27

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo radva :-)
Uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ai ai :)) , stra6no e :)) mnogo mi hareswa!
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 1:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Vai bratle!!!! Kakto Maceman znae mnogo mrazya da hvalya nyakoj, ama napravo tryshna v zemyata vsichki dosega! Mnogo mi haresva! Samo opravi taza - mnogo prazen sega.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bravo, MNOGO iako ....
I mnogo dobre izpulneno.
Tam na predstavianeto neshtata nikak ne mi haresaha i se izkazah losho, no s tazi WIP opredeleno si vrushtam dumite nazad.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

супер започва да става.... и идеята е много яка, и стойката.... абе един от фаворитите направо :))))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 12:28 pm    Заглавие: >>> Отговорете с цитат

>>> !!! > СуперКУУуууЛ < !!!
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Simply N 1 !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да вида :(
_________________
Dam-dam-dam, damm-di-damm, damm-didam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 5:51 pm    Заглавие: Ivelin's Project Отговорете с цитат



Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
edko



Регистриран на: 27 Сеп 2003
Мнения: 273

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не мога да коментирам изпълнението, обаче нещо ме дразни - главата не е ли прекалено голяма спрямо тялото, или така ми се струва?
Иначе браво за идеята, най-накрая нещо оригинало! :)
_________________
design4life
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 11:42 am    Заглавие: Ееееее, браво на теб! Отговорете с цитат

Ем, голяма е...

Щото е завършена, а останалото е скелет! :-)

П. П.

Пу, дейба, конструкция, де... Железария! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Lele, che shto da ne e po-golyama?!?!?
Na men tochno tova mi haresva.
Moje li edna ideika da ti dam?
Ako i slojish edin svlecjhen halat.. takyv lyskav, pochti padnal ot neya, shte stoi mnogo yako.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де... Модела е супер, изпълнението също... аз само не разбирам къде е оригиналната идея?! Тя е един страхотен, но все пак обикновен робот... Дори при префектно изпълнение /в което нямам причина да се усъмня/ какво ще я направи по-добра от другите неща, в които има оригинални идеи?!
Мнението си е мое, но ако трябва да гласувам - за "ежедневни" неща не бих дал глас.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n написа:
Добре де... Модела е супер, изпълнението също... аз само не разбирам къде е оригиналната идея?! Тя е един страхотен, но все пак обикновен робот... Дори при префектно изпълнение /в което нямам причина да се усъмня/ какво ще я направи по-добра от другите неща, в които има оригинални идеи?!
Мнението си е мое, но ако трябва да гласувам - за "ежедневни" неща не бих дал глас.


Абе да! Така е! Обаче той човека може да си е намислил нещо и просто да не го е обявил още (случва се :))) Идеята "огледало"... странно само по себе си. Сигурен съм обаче, че има нещо хитро зад това лаконично обяснение. Така че аз лично следя темата с интерес.

Модела е много готин! Чак не е за вярване, че го спретна толкова бързо. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами мислих да не се обаждам, ама n1x0n ме пречупи! :)

Гледам тука, "уааа.." "муаа...", охкания ахкания... Хубаво... пича може да моделира. Ама ми е чудно, като го гледа журито накрая, дали ще успее да разбере за какво аджеба служи тоя робот?!

Ще дам един съвет на всички ако може. Правете си роботите, така, че когато ги гледа човек, да знае за какво са направени! Робот без идея, или с тъпа такава, мисля няма да спечели. Все някаква логика в роботите трябва да има. Не може да са направени просто така, за да се изхаби материала. Безмислени роботи, без конкретна задача, не се правят.

Сега... на тоз робот, идеята каква е искам да попитам? Да се гледа в огледалото? Интересно да... робот от метал и жици да се гледа в огледало... генялно...!
_________________
M i h a i l P o p o v


Последната промяна е направена от Bethoven на Чет Мар 18, 2004 2:49 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:47 pm    Заглавие: Хм... Отговорете с цитат

Не знам да ли е генялно, но жена-робот, освен да се гледа в огледалото може да служи за още 1 000 000 неща...

Или ти не се сещаш?! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Ами мислих да не се обаждам, ама n1x0n ме пречупи! :)

Гледам тука, "уааа.." "муаа...", охкания ахкания... Хубаво... пича може да модилира. Ама ми е чудно, като го гледа журито накрая, дали ще успее да разбере за какво аджеба служи тоя робот?!

Ще дам един съвет на всички ако може. Правете си роботите, така, че когато ги гледа човек, да знае за какво са направени! Робот без идея, или с тъпа такава, мисля няма да спечели. Все някаква логика в роботите трябва да има. Не може да са направени просто така, за да се изхаби материала. Безмислени роботи, без конкретна задача, не се превят.

Сега... на тоз робот, идеята каква е искам да попитам? Да се гледа в огледалото? Интересно да... робот от метал и жици да се гледа в огледало... генялно...!


spored mene ne e nuzno da ima niakakwa specialna cel, dosega tozi robot na mene nai mi hareswa - ima atmosfera i nastroenie w nego.
winagi mozesh da si izmislish racionalno prednaznachenie ako iskash eto 1wite 2 nesta koito mi htumnaha:
- syzdaden za da pokazwa drehi w magazin, s wgradena programa koiato go kara da iska da e po-krasiw za da pokazwa po maksimalno dobyr nachin drehite koito nosi (ili pyk w sledstwie greshka w programata stawa taka)
- izobreten ot lud uchen koito se e opital da prewyplatili idealite si za zena w swoeto nai-sywyrshenno tworenie

ako se razmialia pone oste 10 moga da izmilia, no mislia che niama nuzda...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Ами мислих да не се обаждам


генялна мисъл е била...твърде кратка за жалост ...
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 18, 2004 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Робот без идея, или с тъпа такава, мисля няма да спечели. Все някаква логика в роботите трябва да има. Не може да са направени просто така, за да се изхаби материала. Безмислени роботи, без конкретна задача, не се превят.


e 4oveka moje i da ne se bori 100% za nagradata ... moje prosto da mu e prqtno .. za sporta det se vika...
puk otnosno tova za kvo sa praveni robotite.. :) heh stiga ste misleli tolkova prakti4no suharsko i sku4no.. za6to trqbva vsi4ko da e obosnovano i logi4no... i dokazano s matemati4eski iz4isleniq..
toq contest da ne e daden ot Tehni4eskiq Univrsitet...
li4no na men su6to ne sa mi osobenno interesni tez jenski roboti... nai malkoto za6toto samata ideq i cato concept sme q vijdali ako ne stotici to pone desetki puti... no kakto kaza spacer po gore.. ami toi 4oveka moje
da ne e razkril cqlata si ideq o6te.. ( v koeto li4no az malko se sumnqvam :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov