Graphilla.com :: Преглед на тема - Искам да се оплача...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Искам да се оплача...
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 11:46 pm    Заглавие: Искам да се оплача... Отговорете с цитат

Много е къс тоя уикенд и минава бързо :(((
Казват че в кипър почивали и сряда а обедната им била от 2 до 4...
Освен тва не ме кефи че съм на 25 а времето лети бързо, още няколко месеца и 26...след тва 30, 50....вече имам бръчки баси до очите.От смях.Тва щото Мутата тука ни разказва вицове, и от тва искам да се оплача. А мацеман не гърчи и си намерих бял косъм. И от тва искам да се оплача, и освен тва и батката не може да кара мотор (нгхехе) , особено моя, и сега ми трябва нова слюда. И трябват сума консумативи за сезона а цените са космически. И бензина е скъп и петрола и долара пада още. И майка ми почна да ми иска пари за ток/вода/телефон. И не само тя ми и други хора също. И дупките по пътя са баси ужаса. И от моргота искам да се оплача и аз не знам защо. Ми тва е май засега ако някой се сеща още нещо да каже, и
искам да помоля арменския поп специално да вземе отношение кво да правя, безтва не сме го чували скоро.
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 11:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ha! 4e toi mutata nau4i li se da razkazva vicove? obiknovenno mu lipsva q na4alo - q krai :)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехе, не се е променил много :)имаше един два дето бяха целите ама те бяха мръсни тип "(c)muta" и не ги схванах
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Нед Мар 21, 2004 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fti namerq nqkfa detu da ta nau4i kvo iskam da kaja s teq vicufe:)
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

без майтап дупки има много и тука в моя район, и особено в NY... т.е. най-вече покрити дупки, обаче толкова много че возенето с техните отвратителни автобусчета си е живо мъчение... не знам защо американските междуградски автобуси са доста по-зле от примерно тия на линиите софия-варна, на които съм се возил. Май просто не ги интересува.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е аре де:) Брюнетка ако може...

Искам още да се оплача. Тва не може така да продължава:/ Тая цифрова видео камера на сони дцр-трв прави кофти снимки. И капчката излиза кофти на снимки. Скиите сестра ми тук например...Искам освен тва да се оплача че таз камера не е моя а нейна и не ще да ми я подари:(

_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa Jovy towa e mnogo opasna tema s oplakwaneto...

moga da ti omrunkam tuka wis4ko :)

.... twoite problemi sa mnooooogoooooo neseriozni :)
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха:) Верно брат, за тебе трябва нова тема или още по добре отделен форум:)ама нищо бацай тука направо да чуем арменския поп дали има идеи кво да правим...накъде отива света...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aa nedei taka az edwam se sdurjam a ti me podkokoroswa6... :)
polagam gerosiki usiliq ...
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Na mene mi pisna tuka deba pubertetkata dolu da mi puska chalga a piandurite snoshti se biha pred bloka v 4.02 am.
Papchivoto dete dolu go nakazah s kofti bas nasochen natam, ma tia zombita nenam kvo da gi praa :(
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ook kato se e po4nalo..
basi i 6i..aniq helikopter de..a kak moje da go pucam s granatomet da go nacelvam v kabinata i to CELI TRI PЪTI!!! i da mu nqma ni6to...
be kak moje taka da obezobrazqt s toq arkaden element takava qka igra kato Far Cry .... tupaci...

aa da i pak preqdoh.. :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е ако ше е така...

диска ми пак свърши
компа ми е бавен
нема пари
искам да застрелям съседа

е такива работи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:46 am    Заглавие: Ем, а си каа, преди да си ма спуменал... Отговорете с цитат

Прости ми, Жофка, Bon Жофка! :-)

П. П.

Знаех си, че тряа има нещу убаво, произведено у вас! :-Р

Ни са тормози за слюдата - тук, в квартала, има ено FJ 1200 - то па калникът му е с поп-нитове...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sebastianz55



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 1447
Местожителство: yellow submarine a.k.a. office

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

нали тука се опалквате от наболелите болежки?
аз да питам, че да знам, че мястото е правилно...
И това е писна ми!От три дни търся
ExistenZ е 13 floor и ги няма никъде.
Първия уж го намерих във free.evro.net ама никъде няма субтитри а да не говорим, че от втория няма и следа.Агати и фриитата, егати и сървърите.
Егати и филмите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

днес е празник на града - 22 март, ха и честита първа пролет ;) а аз пак съм на работа а хората пият кафе и гледат мадами по мини поли и цъкат с език като щвейчарски чаосвници в тенекиено канче и се наслаждават на живота.

тръгвам за работа и по главната улица на града БИТАК тъмно бели българи продават, балони с хелии, алвъ, лакум, бунбони, пердета, мушами, захарен памук, чорапи има и по-големи щандове с по-по-тъмни българи дето правят дъмпинг на останалите и всичко го дават между 1 и 1.50 лева има и едни кучета на батерии и със звънче на врата дето мяцат в едни картонени кутии и се изправят на задни крака като кончета-вихрогончета, също така се предлагат шорти, кюлоти, флакони за пълнене на запалки с газ, анцунгзи по 6 леа на SPEDU, REABOK и т.н. има и голям избор от маратонки и обувки също на реномирани световни производители ...........

и забрах да си зема апарата таз сутрин да снимам празника на старата столица на България ;)))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az nemoa se oplacha ot nishto... susedite sum gi nauchil che ako digat mnogo shum az digam bloka na kraka... nema piandeta deto sa biat rano sutrin kogato resha da si liagam, nema pupchivi tiinejeri deto slushat chalga, kompa mi e v otlichno sustoianie, imam i kinti, rabotata e super, vremeto e iako, momichetata se porazsubliakoha, eeeeh gotsko, bitaka e samo prez weekenda (ma ne hodia na takiva meropriatia) tfa e nema ko da se oplacha... sichko e six... moje bi malko sun..no s bmf sme sviknali veche da ne spim :))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
no s bmf sme sviknali veche da ne spim :))))

Платоническа връзка, а? ;))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az pak sam mahmurliaaa... deba, i v sabota beh mahmurlia, v nedelia ne beh.... tai che kvo li se oplakvam.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
az pak sam mahmurliaaa... deba, i v sabota beh mahmurlia, v nedelia ne beh.... tai che kvo li se oplakvam.

....a аз целия weekend чаках да ме поканиш на бифтек с винце (нали обеща)..... и така си и преебах weekend-а - до телефона, чакайки!!! баси и weekend-а!!!!!
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morgi :))) hehehe ICQ bratko ...
da ne kazvam che i ti si v grupata... na nezaspivashtite :)))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov