Graphilla.com :: Преглед на тема - Искам да се оплача...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Искам да се оплача...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bah .... tai li sam ubeshtal... ma to pak sa stopli i otkrivahme mastikovia sezon.. pak to ti mastika ne piesh.. tai che ne sajalevai:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добра тема! Сигурно тук е мястото да кажа колко страхотен уикенд беше този?! :-))
tumbi, братче, твоята градска проза докара поне едно 200 кинта доход на зъболекарката ми - изпадаха ми пломбите от смях!
Джоуви, добре че повдигна въпроса... за толкова години така и не разбрах защо шибаната капачка на апарата винаги излиза кофти на снимка...
А за да не жалиш слюдата - ето ти да видиш хората как се удрят! Професионално!
http://pictureposter.audiworld.com/54093/acc1.jpg
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A на мен помниш ли кво ми обеща? Или и тва си забравил? Срам, сраааам...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
az pak sam mahmurliaaa... deba, i v sabota beh mahmurlia, v nedelia ne beh.... tai che kvo li se oplakvam.


който праи реклама за винце после да не реве:)
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Stawam dneska -- wali duzh maa mu dea. Treba da se obruzna -- MRAZA da se brusna! E#$l sum go, nema sa brusna taya sutrin! Zakusnewam za purwia reis -- deba reisowete deba, se sa po razpisanie DEBA! Chekam po duzhda. Opitwam se da spra cigarite. Nerwno mi e! Iskam da prebiem toya negur deto cheka s mene. Otiwam i si kupuwam cigari. Deba tia obirjii deba, 5 pounds za kutia deba mama im deba! Pone gotinata susedka ot gornata presechka idwa da cheka s mene. Pochwa da wali po-silno deba twa wreme deba!

Wtoria reis e zakusnel deba shtoto ima zadrustwane na magistralata! Wlachi se kato naftowa pechka izbushena s golem kozi krak. Pristiga nakraya -- e$#l sum go, otiwam da si kupa kafe. Mezhduwremenno tretia reis e minal weche sha mu E$#% %$#!@# &^%&!!!!!!!! Ae na taxi -- deba toa indiiski obirjia deba!

Shefowete otnowo zaminawat za nekoe slunchewo mestentse po Sredizemnomorieto -- po rabota, estestweno! A az sum zatrupan s meshowe mama im stara! Onya den si namerih byal kosum w bradata! Iskam da spre da wali! Pone zhenite sa razgoleni tuka tselogodishno :) I kompa mi wkushti e bawen, ama az si go hareswam taka. I az iskam da se oplacha ot Morgotha, ei-taka bez nishto spetsialno -- ama ne mu kazwaite, che shte me banne :))))) Trea da plashtam naem DEBA!!!!!! Jovi, kak se kazwa sestra ti :) Pri was e samo DR2 (twa dyrtu li se chete :))) razprawya stranni witsowe, ama tuka sichki sa taka! EBASI, twa speshno da se naprawi za 11 chasa dneska DEBAAAAA!!!!! I twa e Ponedelnik sutrinta samo....

A Weekenda beshe mnogo kus naistina.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"няма нищо по-хубаво от лошото време" :)
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък най-официално искам да се жалвам от Моргота дето ме кара да не правя квадратни пиксели:( имате ли идея как да му угодя!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i az iskam da se oplacha ot morgota... nea ostavam po nazad ia...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък искам да се оплача от това: Mediapool.bg, 22.03.
"При военна операция рано тази сутрин Израел ликвидира духовния водач на ислямистката групировка Хамас шейх Ахмад Ясин, предадоха световните агенции. Шейхът е бил убит, докато излизал от джамия в град Газа, при въздушно нападение на израелски хеликоптери. Общо 8 палестинци са загинали при нападението.

Според израелското обществено радио, цитирано от АФП, операцията по ликвидирането на шейх Ясин е била ръководена лично от премиера Ариел Шарон.

Новината за убийството на шейх Ясин бе потвърдена официално от израелската армия, от където заявиха, че убитият духовник е виновен за десетки терористични атаки срещу израелски граждани.

Израелският заместник-министър на отбраната Зеев Боим заяви, че духовният лидер на Хамас е бил определен да бъде убит. "Ясин и останалите са тези, които стояха зад рамките на тероризма в ивицата Газа", заяви той.

Израел въобще не е наясно какво е направил, шейх Ясин беше един от най-влиятелните духовни лидери на палестинските фракции, известен със своята умереност, заяви обаче палестинският премиер Ахмед Корая пред АП, осъждайки деянието като едно от най-големите престъпления. Според Корая атаката срещу шейх Ясин е "опасен", "безрасъден" и "страхлив" акт.

Десетки хиляди палестинци излязоха по улиците в Газа веднага след вестта за убийството на шейха. Сред протестиращите се виждат въоръжени мъже. Деца палят автомобилни гуми, носят се гъсти облаци дим, разказва кореспондент на Ройтерс от мястото на събитието.

От автомобилите, които се движат из град Газа, по мегафони се отправят призиви за отмъщение, звучат записи с гласа на убития шейх Ясин.

Шарон отвори вратите на ада и нищо не може да ни спре да му отрежем главата, заяви ръководството на Хамас, цитирано от АП. Активисти на радикалното движение се заканиха да "доведат смъртта във всеки дом, улица и град" в Израел. "Те никога няма да бъдат спокойни", крещяха по високоговорители от улиците в Газа членове на Хамас.

Лидерът на Хамас - Абдел Азиз Рантисани, също заяви по телевизионния канал Ал Арабия, че "войната срещу Израел" е обявена, съобщи АФП.

Военната групировка на движението на палестинския лидер Ясер Арафат, Бригадите на мъчениците на Ал Акса, също обяви "война" на Израел. "Война, война, война срещу синовете на Цион. Око за око, зъб за зъб" - се казва в декларация на групировката, виновна за смъртта на десетки израелци след началото на интифадата преди три години."
Иначе времето е хубаво...;-)
_________________
no name,
no slogan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е хубаво, като сме почнали!
Тази шибана зима скапания ски сезон свърши преди да е почнал! Скапаняшките лифтове на Банско все не бачкаха заради гнусния вятър цяла зима! На тъпите писти на Витоша така и не натрупа! На скапания Боровец затвориха половината писти за сноубордисти! Егати сезона! Сега пък задухал "вятър снегояд", сваля по 10 см. от снежната покривка на ден! и това в средата на март!

Не че ми олекна много, ама така, като знам че Моргота е виновен и някак си, по-спокойно се чувствам...
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n написа:
..........tumbi, братче, твоята градска проза докара поне едно 200 кинта доход на зъболекарката ми - изпадаха ми пломбите от смях!.........



в момента и мойте падат една по една от стискане на зъби
на 10 метра след прозореца се кълчи мазната фигура на ГРАФА и припява със синузитен глас .....докога.....търсяяяяяяяяя.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eh, vsi4ki samo se oplakvat. Samo az li sym 4oveka, koito ne iska da se oplakva ot ni6to, a ot izvestno vreme dori se divi na jivota i 4udesata mu?
Bezkraino interesno i isteriozno mi e, da re4em, nemskoto stroitelstvo. Bavarskata topla dusha ni e otpusnala po celi 8 kvadratni metra stai, a injinerniq genii e precenil, 4e edna ob6ta kuhnq, banq , toaletnai trapezariq urejdat prekrasno 10ina dushi. Osven tova kuhnqta e hram na kulinarnoto izkustvo, a nie mnogo dobre znaem, 4e komina e nai-golqmoto svetotatstvo v tozi hram. Za tova sys sigurna ryka toi (kominyt) e premahnat. Za dimootvod sluji pyrvata staq, koqtto posmee da si otvori prozoretza. Vsi4ki vie znaete za otjivelicata s nivelaciqta na poda v banqta. 4e trqbva da e leko naklonen, kato nai-niskata mu to4ka se qvqva kanala...Tuk nivelaciq ot podoben tip nqma. No za6to da ima kato nqma i kanal. Akustikata sy6to ne e za podcenqvane, za6toto uspqva da dokara vsi4ki zvuci ot toaletnata pravo nad masata v trapezariqta...
Drugoto na koeto se divq sa mnojestvoto kulturi, s koito me zapozna prestoq mi tuk. 6te izbroq samo nai-harakternite, koito uspqvat da napravqt jivota mi sharen i vesel:
Syseda ot Bangladesh - Bangladesh se bori s Idiq za zvanieto Miti4na rodina na romite. I nashiq murgav sysed se opitva s vsi4ka sila da trupa to4ki za ote4estvoto si. Uspq da me zapoznae i s Bangladeshkata kuhnq, koqto qvno se systoi ot izpolzvaneto na tonove pyrjen luk, surov 4esyn i kyri. Tezi aromati, sy4etani s poverieto, 4e koito polzva sapun 6te mu padnat o4ite obqsnqva leko zelenikavata omaina para, koqto se nosi ot syseda. Za jalost naskoro tozi sbor ot aromati, kondenziral do li4nost stana jertva na globalizaciqta, tyi kato nejnite jenski nosove na etaja go prinudiha da se kype pone vednyj v meseca. Ligli
Polqcite - Slavqnsi dushi, topli, blizki do nashite. Piqt. Mnogo. I vikat. 4esto do 5 sutrinta. Osven tova slushat Polsko Disko. Visoko. Tozi muzikalen fenomen slaga v malkiq si djob Motzart, Vagner, Tihoebnikov i ostanalite gletavi komozitor4eta, koito prenebragvat pan-fleitata, akordeona i usnata harmonika kato osnovni izrazni sredstva na bogatata polska dushevnost.
Tur4inyt - govori stranna smesica ot Angliiski i Nemski, upotrebqva ponosimi koli4estva luk i 4esyn v nashata bezothodna kuhnq. I toi stana jertva na globalizaciqta, za6toto reshi, 4e e evropeec ot evropeeiskata 4ast na Istambul i kato takyvtrqbva da se nau4i da pie..na 2rata bira e ve4e bezpametno piqn. Mila gledka. Napomnq mi na men v 4ti klas. Spomeni...
Kitaeca - taka i ne se nau44e ne trqbva da si zabravq ga6tite na tigrovi raeta v banqta i da se opitva da izhvyrli v toaletnata polovin pile. Stabilen 4ovek. Ne zaka4a ot globalizaciqta.
Sysedkata ot bylgariq - Naskoro otkri interneta i sega ima o6te 1 MP3ka na PCto, zna4i stavat 2. I dvete sa Sher. Predi se opitvashe da ni zabludi, 4e ne slusha 4alga i naeri 10 razliki mejdi pop-folka i 4algata, vklju4itelno madjaro-tatarski proizhod na edinq stil.
Ta taka..imam li pravo da se oplakvam, 6tom sveta mi podnasq svoite bogatstva i az samo trqbva da grabq s pylni shepi ot tqh...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В една друга тема някой беше написал че Графила не е литературен форум.
Е не е прав... тук за 1 ден, на прима виста, бяха създадени такива шедьоври на есеистиката, че удрят в земята и "Репортери" и "Другата България" и "Далекоглед" и телескоп и все!
Удоволствие беше да ви чета! :-)
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre dee, nikoi li ne mi sachuvstva, che oshte sam mahmurlia ?:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:43 pm    Заглавие: Ем... Отговорете с цитат

То за тва трябват сестри.

Милосърдни сестри! :-)))


Лично аз съм безжалостен - няма само аз да страдам сяка сутрин, я...

И без тва Моргот.ът е виновен!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и мен ме цепи глава още от петък вечер
ехххх колко звезди имаше по небето не е истина
и къв проджект план ми сервираха днес хептен не е работа

на никой не съчувствам щото и на мен никой - само бачкай, бачкай, бачкай
с комшиите от черноморието ще си правим компания по офисите уикендите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"А га едохте кифтетата не ривахте?!" :-))
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 2:56 pm    Заглавие: Ми... Отговорете с цитат

Пяхме...

Hard Rock!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n написа:
"А га едохте кифтетата не ривахте?!" :-))


неее верната фраза е:

- га клюа бъдемити и кишуту кат мисирка не рава??? ;о)))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PopWannabe
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2004 4:24 pm    Заглавие: STA4KA! Отговорете с цитат

Epa vie znajti samu da sy uplakvati. Pisna mi ot vas! Otivam da mu udarq edna manastirka. opa - manastirska. :)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov