Graphilla.com :: Преглед на тема - Защо няма EDIT?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо няма EDIT?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sergage



Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 76
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2004 11:56 pm    Заглавие: Защо няма EDIT? Отговорете с цитат

Понякога правя грешки без да искам, и ги виждам след постването. И така поствам ново съобщение... И след това ми преследва чувсво за вина :(

Защо няма EDIT като при другите форуми?
_________________
greed makes the world go round
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 12:00 am    Заглавие: М... Отговорете с цитат

Ти не знаеш ли сакралната реплика:

Morgoth.ът е виновен!


П. П.

Минавай през преглед.

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

V sluchaia az sym vinovna ;))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 12:34 am    Заглавие: Ем... Отговорете с цитат

Хунка...

И Morgoth.ът, предполагам, не мое ти насмогне на вариантите!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

има преглед ама ето сега натиснах без да искам нещо и ми пусна поста наполовина

от какво го е страх морготЪт не ми е ясно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Страх го е да не би да вземат да зачезват шедьоврите на copy-paste-а и мировата тъпота от някои постове... Че има неща, където за назидание трябва да стоят!
Смятам, че е правилно така... Функцията Преглед повечето хора за нищо я нямат!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде за пореден път.. имаше редакция, случиха се няколко инцидента (за 3 много ясно се сещам сега), неприятен абюз и т.н. Чакаме юнаците да напишат phpBB2.2, където ще има редакция за определено време, ще я сложим за час-два, за да се поправят конкретни грешки и, надявам се, ще стане чудо и всички ще са доволни :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

huh zna4i ne6to kato ... amnistiq za opredelen srok?
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро нещо като "дай да си оправим правописните грешки, дето сме ги прозяпали в Преглед-а и линковете дето не бачкат" :-))
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Амнистия ли?
Според мен значи възможност да си поправиш правописните грешки. Ако ще казваш нещо, от което смяташ да се отмяташ след 2 часа, по-добре се извини и/или поправи в друг пост. Хайде да видим на кой му тежи отговорността на казаното мнение! :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Амнистия ли?
Хайде да видим на кой му тежи отговорността на казаното мнение! :)))

hehe nabliudatelnostta ti e pohwalna ;)...

ama wse edno... spored mene ili go slojete za postoqnno ili wuob6te ne si igraite...
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
wuob6te ne si igraite...


:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
ama wse edno... spored mene ili go slojete za postoqnno ili wuob6te ne si igraite...

И според мен беше така, ама вече не е :)
В случая аз се поучих от собствената си грешка, ти имаш уникалния шанс също да се поучиш от нея, без да се налага да я допускаш :)

ПП n1x0n за пореден път чак ме стряска с тоталното си и пълно разбиране на това място... как ми се ще някак си да го разпръсне това разбиране сред всички! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

ПП n1x0n за пореден път чак ме стряска с тоталното си и пълно разбиране на това място... как ми се ще някак си да го разпръсне това разбиране сред всички! :)


индиид:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
В случая аз се поучих от собствената си грешка, ти имаш уникалния шанс също да се поучиш от нея, без да се налага да я допускаш :)


tc , ne stawat tiq... twurde sum tup , :)
a i horata po prinzip ne se u4at ot gre6kite si... t.e. 6to az da prawq izkliu4enie?
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е ок, ше потраем до 2.2 - поне има някаква надежда ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

heheheheh abe 6to prawq nai-mnogo gre6ki w tema za edit?:))))
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ПП n1x0n за пореден път чак ме стряска с тоталното си и пълно разбиране на това място...

Това е щото съм модератор в 4 форума, пък те, форумите от еднакви болести, извинете - паразити боледуват!... :-))
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
heheheheh abe 6to prawq nai-mnogo gre6ki w tema za edit?:))))

Ти остави това, аз какъвто съм луд, обикалям като шашав и оправям де що видя счупен линк, незатворен таг и омотан цитат.. Ама май после хората си мислят, че те са се справили, защото обикновено продължават по същия начин :)
Ооох, нямате идея колко чакам това 2.2, страшни благини са в него.. и то от редкия тип, който решава конкретни проблеми, които имаме :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 1:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n, не си омаловажавай заслугите, ГРПХЛЛА много други модератори не я разбират :)
Тук с тия ограничения, потъпкване на свободата на честните граждани, завистта ни към младите таланти и ревностното пазене на хляба ни, недаването думата на всеки и навсякъде... и най-лесната причина е явна и ясна - комплексари са се събрали на едно място да се хвалят и да псуват всички трудолюбиви новодошли. Добре, че има и хора, дето не ги мързи да търсят други причини :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov