Graphilla.com :: Преглед на тема - aman bre :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

aman bre :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 8:25 pm    Заглавие: aman bre :) Отговорете с цитат

s risk da me umyrtwite po-osobeno jestok na4in 6e kaja slednoto:

aj stiga rivali bre, aaaaaa ma pisna mi bre, okolo mene si4ko jiwo reve :) "tu mu mlqkoto gore6to, tuk pyk drugo ne6to ..."

az pa sym 6tastliw, imam si problemi estestweno, ma ne mi dreme - stiga mi samo da sym jiw i zdraw, za drugoto sam 6te se pogrija, a i sy6to kefi me da jiweq u BG i niide nema da se preselwam (ne 4e 6e sa praa sq naj-welikiq patriot w istoriqta na Bylgariq) ...

mraza da praa nekwi takia generalni umozaklju4eniq, ama bylgarina e moje bi edin ot naj-mrynka6tite ora na sweta, ama naprao umre da mrynka :) (tuka da POD4ERTAQ, 4e ne tyrsq zarajdaneto na porednata diskusiq na taq tema)

i kat za nakraq da otbeleja, 4e dqdo popa nikyw ne se obajda, koeto ide da re4e, 4e i toj maj se e sy6tisal ot tuj masowo oplakwane naposledyk i se 4udi, i se mae ot de da q podfane

ok swyr6ih ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

prav si muche, predlagam da se prekrysti forima na

KNIGA ZA PESNI I VYZHVALA :)

s tozi post ne tyrsq, zaqjdane s tvoq post, koito syshto ne tyrseshe

i az ne se kefq na mrynkane, ama pa i ne trqbva da se primirqvame dagoeba, ot vreme na vreme e gradivno da izmrynkash, pa da hvyrlish pave po nqkoi... nali trqbva da vyrvim napred!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AAAAAA ne moje taka , obe6tah da se wuzdurjam , ama mi pisna... ne nqma da mrunkam standartno... imam samo edno da kaja.... :

Kato 6te mrunkate i 6te se oplakwate prawete go po-profisionalno da mu...

da si li4i... s 4ustwo , 4e wi idwa otwutre... a ne taka wqlo , sqka6 samo za sporta!

Trqbwa da se wloji 4ustwo... !

A az obe6tawam nai-turjestweno da se wuzdurjam!
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 1:36 pm    Заглавие: Re: aman bre :) Отговорете с цитат

mucho написа:
....i kat za nakraq da otbeleja, 4e dqdo popa nikyw ne se obajda.....

.....дали не е мигрирал и той???? м???
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 1:43 pm    Заглавие: Re: aman bre :) Отговорете с цитат

mucho написа:
s risk da me umyrtwite po-osobeno jestok na4in 6e kaja slednoto:

aj stiga rivali bre, aaaaaa ma pisna mi bre, okolo mene si4ko jiwo reve :) "tu mu mlqkoto gore6to, tuk pyk drugo ne6to ..."

az pa sym 6tastliw, imam si problemi estestweno, ma ne mi dreme - stiga mi samo da sym jiw i zdraw, za drugoto sam 6te se pogrija, a i sy6to kefi me da jiweq u BG i niide nema da se preselwam (ne 4e 6e sa praa sq naj-welikiq patriot w istoriqta na Bylgariq) ...

mraza da praa nekwi takia generalni umozaklju4eniq, ama bylgarina e moje bi edin ot naj-mrynka6tite ora na sweta, ama naprao umre da mrynka :) (tuka da POD4ERTAQ, 4e ne tyrsq zarajdaneto na porednata diskusiq na taq tema)

i kat za nakraq da otbeleja, 4e dqdo popa nikyw ne se obajda, koeto ide da re4e, 4e i toj maj se e sy6tisal ot tuj masowo oplakwane naposledyk i se 4udi, i se mae ot de da q podfane

ok swyr6ih ;)


Mi tva e paradoksa na mucho spored men, koito mrunka che horata mrunkat. Az iskam i ot mucho da se oplacha! I vremeto e gadno i se pre&ba rabotata...I sme na raobta neska za kapak...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 3:50 pm    Заглавие: Re: aman bre :) Отговорете с цитат

Джоуви написа:
mucho написа:
s risk da me umyrtwite po-osobeno jestok na4in 6e kaja slednoto:

aj stiga rivali bre, aaaaaa ma pisna mi bre, okolo mene si4ko jiwo reve :) "tu mu mlqkoto gore6to, tuk pyk drugo ne6to ..."

az pa sym 6tastliw, imam si problemi estestweno, ma ne mi dreme - stiga mi samo da sym jiw i zdraw, za drugoto sam 6te se pogrija, a i sy6to kefi me da jiweq u BG i niide nema da se preselwam (ne 4e 6e sa praa sq naj-welikiq patriot w istoriqta na Bylgariq) ...

mraza da praa nekwi takia generalni umozaklju4eniq, ama bylgarina e moje bi edin ot naj-mrynka6tite ora na sweta, ama naprao umre da mrynka :) (tuka da POD4ERTAQ, 4e ne tyrsq zarajdaneto na porednata diskusiq na taq tema)

i kat za nakraq da otbeleja, 4e dqdo popa nikyw ne se obajda, koeto ide da re4e, 4e i toj maj se e sy6tisal ot tuj masowo oplakwane naposledyk i se 4udi, i se mae ot de da q podfane

ok swyr6ih ;)


Mi tva e paradoksa na mucho spored men, koito mrunka che horata mrunkat. Az iskam i ot mucho da se oplacha! I vremeto e gadno i se pre&ba rabotata...I sme na raobta neska za kapak...


hahahaha - da ve deeba i az za twa se zamislih deeba, o6te kat ovena ma 4epna :))))

izliza, 4e nqmam prawo da mrynkam, 4e drugite mrynkat - 6ot taka izliza 4e pljuq sam po sebe si :))))

sire4 ako trqq da spazwam pyrwona4alnata si ideq - wyob6te ne trqq6e da puskam taq tema :))), no we4e e kysnu - ni6to ne moe da se naprai :))))

na4i ostawam si s "paradoksa na mucho" :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2004 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

toz forum za vsiakakvi prikazkzki stana, samo gola snIzanka niama ...
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov