Graphilla.com :: Преглед на тема - е па нема!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

е па нема!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sebastianz55



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 1447
Местожителство: yellow submarine a.k.a. office

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 10:46 pm    Заглавие: е па нема! Отговорете с цитат

Аз не искам да се оплача.Искам да си излея негативната енергия някъде, да му трасна една две вууду магийки, да се нарежа с три шишета с ром /не,че през целия си живот ще понеса толкова - ама нали трябва да ми тече мисълта/ и накрая да се ипружа та дивана и да гледам някой психарски филм - каквито вече няма щото вече се изчерпаха.
И знаете ли защо го правя!; ами защото ми писна да нямам интренет?Егати и простотията.Иска човек да направи нещо, да си дръпне музичка, да гледа скришно филмче, дето и по кината го няма още, ама нейсе.Няма и няма.
И защо - ами по ПРОСТАТА причина, че някакви лапетии си мислят, че тоя кабел могат си га врът къде ли не, и че той не е чакачен към суич с още 30 потребителя.И накрая кво - 3 дена дъждовно време и никакъв нет и седиш и тъпееш и нещо не можеш направиш, защото просто нищо не ти се прави пък и на никой не му е до тебе.
И това убива в тебе всякаво желание за работа, за креативно мислене и за всчико хубаво дето можеш да се сетиш.
И на всички отгоре като дойде нета това става за 2 часа, защо на ония мити хлапета още ни си им издърпъл ушите и вече отвиваш докато "екипите" от по един човек дето не знае кое е фаза и кое нула отива да ти оправя връзката.Блажнство му се вика на това.
Но най е гот когато на края на месеца идва време да си плащаш.Е, да ама аз уж се уредих и не плащам ама и нищо не мога да изисквам от тия с нета така и по тази причина си стоя вързан за последния суич в квартала дето стои умрал за по три дни най-малко.
Да не говорим, че от една седмица не ми идва в главата никаква свястна идея и нещо не мога да направя като хората и стоя и си гледам машината кат пън и драскам на някакви листчета като пълен freak.Купон до не май къде.И накрая кво - на ново - щот не съм гений - ами писна ми.
Почивка!; сега вече съм Хаваите с три мулатки и си подпийвам от кокосов орех със сламка.Кеф, кеф,кеф
айде, ще бягам, че телефона звъни...няма идилия....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

niakoi mu vikat "oplakvane", drugi "izlivane na negativnata energia", no si e vse syshtoto mrynkane, otkydeto i da go poglednesh... Na nekoi mu zakysniala dostavkata na rakia, na drug mu sprial bezplatnia net, basi krizata, tva e dostoino za edna hubava i prodyljitelna depresia!! I za mnogo mrynkane. A moje bi e proletna depresia?? Shtoto v poslednite niakolko dni mai ima napliv ot "neoplakvashti se, samo spodeliashti ogromnite si problemi s cel olekvane"

Procheti niakoia knijka, moje da ti doidat idei.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 12:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne e proletna... oswen ako proletta ne produljawa 20 godini :)
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov