Graphilla.com :: Преглед на тема - Nov tablet + skapani driveri
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Nov tablet + skapani driveri
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Lady Vader



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 243
Местожителство: Bs

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:14 pm    Заглавие: Nov tablet + skapani driveri Отговорете с цитат

Argh!!!! PISNA MIIIIII!!!
OK, vchera mi doide noviq tablet Aiptek 12000U, na izgodna cena, dobri neshta chuvam az za nego.. AMA ZASHTO pitam ZASHTO ne shte da raboti pri men?! Nai-novi driveri svalih, razcukah vsichko to 10 puti, i ne shte i ne shte. PURVO - ne shte i da chue za pressure sensitivity, postoqnno mi 'bqga' kursora.. che to stariq Wacom pone oshte rabota vurshi!! Tova neshto, s udobniq pen i bateriiki, golqmata plosht i blink-vashtata zelena lampichka me izkarva ot nervi! Zashto po dqvolite ne raboti?! I da, gumata ne shte da mesti kursora i tva e.
Mnogo sum qdosana i se chuvstvam predadena.. zashto zashto zashto tochno na men?!
Ako nqkoii ne mi dade otgovor kak da se spravq s problema do 4-ti april go vrushtam i izrusvam nashte za Wacom Intious2 A4 (pone edin podaruk za 18tiq RD koito da raboti! *gleda Aiptek-a kruvnishki*)
O da, i zashto sa mi dali software ot predi 7 godini? I da, na software-a ot 1997 ima pressure sensitivity (onova tam za podpisite)
Zasega mlukvam, che inache shte se razkreshtq pak.
AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!
_________________
Chaos, panic and disorder - my work here is done.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а защо взимате такива кучи ф...и а не Intuos
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lady Vader



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 243
Местожителство: Bs

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nashte ne shtat da se izkihat za Intious.. puk az i polovinata pari oshte ne moga da izkaram (oshte 7-8 meseca gluposti shte trqbva da risuvam i da si prodavam dushata na komersialnoto)..
Oshte sum ADSKI qdosana..
_________________
Chaos, panic and disorder - my work here is done.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тва е малко като темата за хоста и потърпевшите ...
еми ето ... артист си - чаткаш ги комерсиалните хави ... участвай в контеста на cgtalk и спечели на wacom art screen-a
до тогава писалката ... кво да ти кажа - на 18 си ... сещам се за 1000 вар. за използване и все неприлични щото тая марка сигурно и фирмата производител не са я чували ама я произвеждат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lady Vader



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 243
Местожителство: Bs

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CGTalk? Ti harasho? Az kak shte spechelq tam?! :o ne sum tolkova dobra. Nito CHAK tolkova komersialna.
A pisalkata.. v tehnite. Moje i napravo tableta s neq!
_________________
Chaos, panic and disorder - my work here is done.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Are be, smotanjaci, az si bachkam na Aiptek 12000u i si bachka kato za svetovno, kef ti PS kef ti Painter, kef ti OpenCanvas... i ne e kucha marka ;)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе аз съм хорошо (хех какъв лаф) - имам intous2 A5 oversized с 2 писалки таман (макар че сабира прахта)
ама ти си мисли дали да не изчакаш и да си вземеш нещо дето си заслужава ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
имам intous2 A5 oversized с 2 писалки таман


не думай беее:) гнусна комерсиална твар!
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
Snaker написа:
имам intous2 A5 oversized с 2 писалки таман


не думай беее:) гнусна комерсиална твар!


ейййй ... бтв. ти пуне пари трошиш ... за къв наем моим да са договорим викаш ? :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
R1dler написа:
Snaker написа:
имам intous2 A5 oversized с 2 писалки таман


не думай беее:) гнусна комерсиална твар!


ейййй ... бтв. ти пуне пари трошиш ... за къв наем моим да са договорим викаш ? :)


изтрябвал ми е:) твоя прах събира..а моя даже не го знам къде е:)
ако искаш да ги съберем и там от прахта и прочее да си народят малки таблетчета с големи писалки:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 5:19 pm    Заглавие: Re: Nov tablet + skapani driveri Отговорете с цитат

Lady Vader написа:
Argh!!!! PISNA MIIIIII!!!
OK, vchera mi doide noviq tablet Aiptek 12000U, na izgodna cena, dobri neshta chuvam az za nego.. AMA ZASHTO pitam ZASHTO ne shte da raboti pri men?! Nai-novi driveri svalih, razcukah vsichko to 10 puti, i ne shte i ne shte. PURVO - ne shte i da chue za pressure sensitivity, postoqnno mi 'bqga' kursora.. che to stariq Wacom pone oshte rabota vurshi!! Tova neshto, s udobniq pen i bateriiki, golqmata plosht i blink-vashtata zelena lampichka me izkarva ot nervi! Zashto po dqvolite ne raboti?! I da, gumata ne shte da mesti kursora i tva e.
Mnogo sum qdosana i se chuvstvam predadena.. zashto zashto zashto tochno na men?!
Ako nqkoii ne mi dade otgovor kak da se spravq s problema do 4-ti april go vrushtam i izrusvam nashte za Wacom Intious2 A4 (pone edin podaruk za 18tiq RD koito da raboti! *gleda Aiptek-a kruvnishki*)
O da, i zashto sa mi dali software ot predi 7 godini? I da, na software-a ot 1997 ima pressure sensitivity (onova tam za podpisite)
Zasega mlukvam, che inache shte se razkreshtq pak.
AAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!


БТВ под каква ОС се мъчиш да го подкараш туй нещо?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az taka i ne vidqh kyde pisalkata na AIPTEK ima guma, nikyde v tehni4eskite opisaniq ne pishe za takova ne6to , a kato is gledam pisalkata (prozra4na e) - guma nqma, ... blinkva6tata zelena svetlina e harakterna za pove4eto tableti. Tuka Aipteka is ba4ka mnogo dobre i sensitivity si ima i pod vsi4ki programi si ba4ka.
A i za6to si smenqsh tableta ot Wacom na Aiptek sy6to ne mi stana qsno
edinstvenoto mu predimstv e, 4e struva po-malko
Pressure sensityvity se naglasq ot Hyper Pen usb...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abre Noxe nashia e 6000 U ne 12000 :)
Pokazah li ti vchera, det pisheshe, che 12000 raboti pod win98?? Kupihme li 6000, shot imashe lepenka, che bachka super pod win XP? :PPP

Trebe se chetat tia neshta po kutiata predi da se kupuva :)


mim, aiptek tochno ne e kucho, naißdobroto sled wacom e....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Juana написа:
Abre Noxe nashia e 6000 U ne 12000 :)
Pokazah li ti vchera, det pisheshe, che 12000 raboti pod win98?? Kupihme li 6000, shot imashe lepenka, che bachka super pod win XP? :PPP

Trebe se chetat tia neshta po kutiata predi da se kupuva :)


mim, aiptek tochno ne e kucho, nai?dobroto sled wacom e....

12000u bachka pod XP :) ot lichen opit go znam, i pod MacOS bachka, i pod Win98SE sushto, A Lady Vader, tova sinjoto kopche otgore ne e guma, ako nego imash v predvid. ;)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

3 години бачках на Уейком АртПад2 това е А6 малък формат таблет и си ми вършеше работа! за какво си се подлъгала да гупуваш тоя Айптек:( по-добре да си беше купила графир или ако щеш волито! и не си зимай Интоус2 А4 маса пари е! ако ще се навиваш на уейком си земи Интоус2 но А5 в нас съм с такъв. перфектен макар и малкото проблемис драйверите. ако имаш хора извън бг дето могат да ти го купят оттам пестиш около 180лв. моя ми излезна 310$.
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ky3Mu4, da be az mnogo kysno se setih, che tva det gledahme beshe 8000 ne 12000 :)

a Lady Vader, verno za kvo ti e takyv gigantski??

(a pressure-a, pone na Illustrator, i az malko trudno go opraih, dori ne znam kak tochno, no stava, ako si poigraesh malko)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
3 години бачках на Уейком АртПад2 това е А6 малък формат таблет и си ми вършеше работа! за какво си се подлъгала да гупуваш тоя Айптек:( по-добре да си беше купила графир или ако щеш волито! и не си зимай Интоус2 А4 маса пари е! ако ще се навиваш на уейком си земи Интоус2 но А5 в нас съм с такъв. перфектен макар и малкото проблемис драйверите. ако имаш хора извън бг дето могат да ти го купят оттам пестиш около 180лв. моя ми излезна 310$.

Samo ako znaesh na kakvi ceni vurvjat WACOM-ite tuka na eBay... Intuos A4 e pod 100 Euro, razbira se pri malko kusmet i uporstvo :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Вто Мар 30, 2004 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za mene optimalniyat razmer e A5 -- A4 mi e prekaleno golyam. A za wkushti oswen ako ne risuwash ogromni neshta A6 si wurshi idealna rabota.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 31, 2004 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

s risk da stana dosaden nikude v temata ne vidqh da ima opit da se pomogne na momi4eto..... osven vaprosa na kakva OS go probva.....

milsq 4e i na neq i e gadno ve4e 4e go e vzela oba4e - fakt :P

daite da i pomognem sega :)

PS: az ne moga da pomogna (sorry) no prosto re6ih da spodelq.......
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Сря Мар 31, 2004 10:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
s risk da stana dosaden nikude v temata ne vidqh da ima opit da se pomogne na momi4eto..... osven vaprosa na kakva OS go probva.....

milsq 4e i na neq i e gadno ve4e 4e go e vzela oba4e - fakt :P

daite da i pomognem sega :)

PS: az ne moga da pomogna (sorry) no prosto re6ih da spodelq.......

Ami kato ne znaem na kakva OS i s kakvi programi se opitva da raboti, kak da pomognem? Koi znae, moje puk i da e prorabotil, zatova i da ne se vesva nasam ;)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov