Graphilla.com :: Преглед на тема - Daite mnenia za tozi image, 10x
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Daite mnenia za tozi image, 10x

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Highlander



Регистриран на: 08 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 12:38 am    Заглавие: Daite mnenia za tozi image, 10x Отговорете с цитат

Zdraveite vsi4ki.

V tozi moment nashiq website ot dosta vreme si e UC, taka 4e, ne moga da Vi pokaza moite raboti. Tova ste stane skoro i togava ste se predstavia.

Sega Vi predstaviam za komentar i kritika rabotata nad koiato rabotia v momenta - interface za nashe demo CD. Rabotata ne e 100% zavyrshena. Blagodaria na vsi4ki predvaritelno.

All the best
Highlander

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Hmmm, izglejda mi interesno......ne sym mnogo po site-ovete, ama dali strelkichkite shte se vyrtqt po tova krygche....bi bilo qko, ama ne znam dali e vyzmojno de.......shtoto bi bilo razdvijeno de....ama nali zavam che ne sym po sites, ama inache izglejda interesno.........
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 8:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

i na men mi izglejda interesno ... samo edno ne6to ne me radva - majmunskoto "a" i "contact us" - to 4e e prekaleno exploatirano tuj e qsno, 4e moje da se zameni s druga ikonka i tuj e qsno, no ako se pak si dyrji6 na "a"-to mi se strua 4e 6te e po dobre da ne e s konturi ami fill-nato o6te pove4e 4e v sre6tupolojniq ygyl ima6 nqkvi formi, koito sa to4no fill-nati a ne s kontur ...

... drugo drugo a da mislq 4e moje6 da proba6 i nqkoj drug 6rift (moje bi ne6to v duha na cybernation) ...

... i posledno tuj "spots" kakto e ogynato ako ideqta ti e bila da syzdawa use6tane za sfera togawa trqq da promeni6 na4ina na ogywane 6ot kakto e v momenta texta bi trqqlo da se namira dosta po nagore ...

... uf maj twa e ot men ;) (i po dobre, 4e ne6to po4nah da se praa nou na razbira4 :))) )
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
:: kotsel ::



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 49
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

lay-outa e mnoo gotin, tva nali e za CD, a ne za site?! Coldblooded mai se e oburkal malko?! :)

njama da prawja rezensija, i bez tva ne razbiram ni6to, no ako na men mi popadne takowa CD bi mi bilo po-prijatno ako butonite bjaha maaaalko po-otdeleni ot ob6tija sin fon, naprimer ako ima6e nekuv 4ervenikuv ili oranjenikuv nuans v teh. ili pone da ne sa tolkoz prozra4ni.

i struwa mi se ednata 4ast na ekrana natejava s tezi dva elementa gore i dolu, a drugata sedi prazna. za6to ne povtori6 ot4asti nekuv variant na tva gotinoto s krug4eto, strelkite i 4ertite i na mjastoto na @-to, a @-to da go vpi6e6 v krug4eto po nekuv na4in?

suglasen sum sus mucho za sferata i nadpisa, a mislja 4e diska na fona zad neja e izli6en. no ti si znae6 nai-dobre, 6tom si stignal do tuk :)
_________________
<html>
<head>
<title>kotsel</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 12:02 pm    Заглавие: :)) Отговорете с цитат

Ami ne e losho, ama spored men naistina kakto i ti kazvash ne e zavursheno.Fona e mnogo good:)Mislya che tryabva da razkarash tiya tri neshta v uglite.Osobeno tova dolu v lyavo.A drugite dve A-mail i logoto da gi zavurtish vutre v kruga nyakude. I moje butonite na "navigaciyata" da se neshto po interesno ili po s fines da sa formite,Mnogo sa standartni tiya zaobleni pravougulnichenta.Moje da vkarash i strokove tuk tame. I beliya oreol naistina moje da go nyama.
Izvinyavai che te izkritikuvah tolkoz mngo.......:) Ama ima hlyab v taya rabota:) Samo ima da se pipne za okolo 1 chas i go puskai:)Ako e za pechat kakto razbnrah:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може би малко по-контрастно и с повечко детайли, че малко постно ми седи?
Напомни ми за един бая стар лаунчър, правен от DR2 преди 4 години, позволявам си да го сложа тук, понеже го има на сайта му, който пък му е в профила ;)

Малко е скапан от компресията :/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ми седи много размазано. Зелената стрелка нещо не се вписва в общата гама. Иначе тва долу в ляво много ми харесва. Няма ли да има някъде името на фирмата? Ако то е тази картичка горе (която е много яка и се е утепала за предна обложка), защо е на български, а менюто е на английски?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:: kotsel :: написа:
lay-outa e mnoo gotin, tva nali e za CD, a ne za site?! Coldblooded mai se e oburkal malko?! :)


Ami ne e site greshno sym se izrazil, ama maj ne e CD cover ami autorun(ili tam kakto iskash go narechi) menu-to, shtoto ima razni logota i dr. takiva....A inache sega samo iskam da kaja che tazi karta kore v lqvo nqkak si mi stoi neestestveno s drugoto, zashto ne q smalish malko i nq napravish po stilizirana s beli konturi, da prilicha na @-to i da si pasne poveche s krygcheto dolu v lqvo...abe to i taka ne e zle ama shto ne opitash i nqkoj drug variant.................
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Highlander



Регистриран на: 08 Яну 2003
Мнения: 33
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria na vsi4ki za Vashite mneniq, preporyki i syveti!

Tova e interface za CD, toest toi ste byde ot4asti animiran. Zelenia svetesh 'svetodiod' svetva pri izbran buton, sferata ste se zavyrta i t.n.

Kato cialo ideata e da byde po iz4isteno, yglite da ne sa pretrupani, daze i az vse oste se 4udia za dolnia liav ygyl, dali da ne mahna navigacionnia simvol ot tam.

Za vizitkata gore v liavo - da, tia e na bylgarski, butonite i te ste bydat na bylgarski, prosto kogato go podgotviah da Vi go pokaza propusnah da gi smenia.

Prastam Vi i vizitkata da ia vidite v po-goliam razmer.



Otnovo Vi blagodaria za syvetite i mneniata.

All the best
Highlander
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov