Graphilla.com :: Преглед на тема - korab...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

korab...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
String



Регистриран на: 21 Мар 2003
Мнения: 206

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2004 11:24 pm    Заглавие: korab... Отговорете с цитат

zdrasti
nachi tuka edin malko pozabraven korab , ta reshih da go dovarsha, dosta se chudih i ne mojah da izmislq kak da napravq grebeni na valnite izobshto i vodata kato voda mai kuca neshto moje bi po malko refrakt ...
daite idei ...
....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2004 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

korabcheto kato go gledam e gotino...
ama daj i drugo view che taka se gubi mnogo ot gledkata...
za vodata..mi mojesh da si q izmodelirash sam...pyk ako si na displacement, mislq che moje da probvash s nqkakyv map(ili si go napravi) ili polzvaj noise s turbolentnost(tova za noise-a ne znam kak shte stane, sa mi idva kato ideq)....no vodata opredeleno trqbva da se pipne...che sega e mnogo brajska....opitaj se da si poigraesh..da se poluchat razni piqni ...nqkakva dylbochina i prochie...be se si mislq she kato si go izmodelirash sam shti e naj-dobre...(pri uslovie che nqma da animirash, makar che i da animirash pak moje da namerish reshenie na problema...).. potyrsi si i snimki shte ti pomogne:))
hajde uspeh:)
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Авг 12, 2004 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хит.бг вече (отново) не се вижда от вън
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2004 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Plagiatstvash string tva krust4e ve4e go vidiaxme

stranoto oba4e e 4e saita ti se vijda ot pri men

iavnoizvadenite image linkove neshto sukvat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2004 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi shot saita e v hit.bg a kartinkata v bol.bg


Az mislq che e kraino vreme da se napravi neshto po vyprosa shtoto veche i leki scandali se pochnaha ...
naprimer edna *sticky* tema sys sichkite free intercontinentalni serveri po sveta i preduprejdenie koito postva linkove i imidji da go pravi ot takiva serveri.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
String



Регистриран на: 21 Мар 2003
Мнения: 206

МнениеПуснато на: Пет Авг 13, 2004 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ХИТ.БГ е временно изключен за системна поддръжка, моля опитайте пак след 5-10 минути: - tui saobshtenie sedi tam ot 3-4 dena
za tui kartinkata e v bol.bg no qvnu shte da dirq drug host , tolkoz po vaprosa ...

Coldblooded:
taq voda e displasemant s karta noise, obache neshtu toq noise prosto ne moi da dokara valni moje bi trqbva da raztegna mapa v ednata os (uh che ideq mi dode), btw probah i s modifikatora noise obshto vzeto sashtata rabota , no mislq che problema e poichi v texturata hich ne prilicha na voda , specialno za pqnite izobshtu ne mi idi ideq kakav tool da polzvam setih se za tiq situacii s chasticite ma neshtu mi e magla taq chast ot maxa nqma li nqkakaf drug nachin ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
evil_kornholio



Регистриран на: 23 Май 2004
Мнения: 158
Местожителство: earth-Sofia

МнениеПуснато на: Съб Авг 14, 2004 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Polzvai Smoke za displacement, a ne noise i vodata ste stane dori displacement e malko bezsmisleno za tolkova dalecna perspektiva, din bump e dostatuchen
_________________
site komputEri na sapun
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov