Graphilla.com :: Преглед на тема - Pick One
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Pick One

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mono



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 7
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 1:11 pm    Заглавие: Pick One Отговорете с цитат

Здравейте, моля изберете един от тези варианти за билборд. QUBE е холандска ITC компания. Естествено ако нещо не ви кефи ще се радвам да го науча :).

Billboard1
Billboard2
Billboard3

mono
_________________
Rasterize IT!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

opredeleno 3 mi e nai-fensko :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kefiat me i vtoro i treto. No na vtoroto parcheto ot snimkata s picha v liavo spored men e izlishno, a i bukvite deto si gi izriazal samo v diasno, nesto me drazniat, ili gi izreji vsichkite ili ne gi reji voobste. Az sasto bih probvala da izreja fona na snimkata, moje da stane interesno. Sasto i nadpisite v sredata na civoto, mai ste sediat po-dobre s malki bukvi i sas zapetaiki, a ne s tochki. Nai-vajnoto e che ima ideia, malko go doizkusuri i ste stane.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

3toto rulezzzz :) mega simpatique :)
2roto e sustp iako.
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 7:05 pm    Заглавие: мда, трето май Отговорете с цитат

аз бих инвестирал в добра снимка на лимон, и скан от негатива, и после бих го разпънал на целия билборд, с по-малък слоган. който, м/у др.то, на жаргонен англ означава яж ми путката, надявам се го осъзнаваш, щото повечето клиенти с майчин англ ще го осъзнаят джъст файн.
точките в текста са излишни. вариант: QUBE, your IT vitamine - малко по-непретенциозно от слагането на точка след изречение от една дума. др вариант: заебаваш предложението за конилингус, сваляш горния надпис в средата, опрян в левия края на картинката, буташ лимона (или портокала ненам) вдясно, така че е-то да ти е последната буква на vitamine. адресът тогава трябва да мине вляво, подравнен с горния надпис.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bravos:)
naistina #3 e naj-atraktiven
#2 e siakash po-bezopasen variant
a puk v #1 spored men sushto ima hliab
ako sa po realistichni kashonite(moze i da
burkam no na men na kashoni mi prilichat)
ot koito e napravena stulbata sa po realistichni
i pipnati. togava niama da izglezda sterilno.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 2:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

3-toto To shte da e. SUPER svejarsko e. Daje mi se doqde portokal;)
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 3:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Az sum sushto za tretoto ... purvoto mi stoi malko stranno s tozi "voennen" shrift, ...... vtoroto sum go vijdal kato ideia .. e ne kato ideia a kato kompozicia .... ta taka che ostawa tretoto .... puk i to si e super idejno i izpulnenieto mu e gotino .. abe 3 i towa si e : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mono



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 7
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 9:45 am    Заглавие: За простите неща Отговорете с цитат

Много се кефя, че се получавам конструктивени идеи. И похвали. Благодаря на всички. Май ще се окаже, че простото решение (в случая портокалово) е най-сполучливо.

Поздрави :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov