Graphilla.com :: Преглед на тема - Flyer ili kakto tam mu vikate.....
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Flyer ili kakto tam mu vikate.....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 1:46 pm    Заглавие: Flyer ili kakto tam mu vikate..... Отговорете с цитат

Project za Flyer na motorno maslo....
Comments are welcome...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobro!
A kak ti se vijda ideiata za 1 lek glow sus sinioto ot etiketa okolo shisheto?
A da mahnesh nomera na kolata?
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

toi nomera na prechi po istinsko si e
ma taz tuba kato ia gledam si e centrirana po vertikala, ama neshto mi stoi izmestena na diasno ot perspektivata li e ot vulnoobraznite fashi li... mai moe da mine leko u levo.
mamka mu neblagodaten obekt - tuba motorno maslo pfu...
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chestno da ti kaja mene tva shishe mi sedi krivo niakak si
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ico написа:
Chestno da ti kaja mene tva shishe mi sedi krivo niakak si


mi krivo si e :)
fotnato na yurush s digito na makro i suvsem go izdu optikata :)
gat mu dodi vremeto sha sa snima kak si mu e reda....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бате... колега.... приятелю... мини... миро... бъдещ татко... плийййййззззз
айде пак отначало :(

тубата и колата моеше да ги издебнеш в поне близка перспектива...
двете фаши... ма що са 2.. деба :)... моеше да бъдат малко поне хармонични...

или поне едно от двете - са ебаси дисбаланса има... само дет бутилката центрирана :)

Приста Лидер - как не ви беше срам... :)))) ма нищо де.. Бобокови си знаят:)Р

дай малко екшън... ххммм маслото е 10В40.. не е некво спортно - ама се пак - си сложил ТТ отзад - начи "е за скъпи коли"
що не гепиш малко от мойте концепции за кастрол? дай един мигач само.. заден стоп.. недей обвързва с дадена марка - и без тва само лади и москвичи слагат приста (е мойта е с кастрол де)...

та тва зася от мене - ако не ме домързи мое ти напраа един овърпейнт - ма да си довърша корпоративната брошура...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
тубата и колата моеше да ги издебнеш в поне близка перспектива...


Neshtu ne moa se suglasa po toz punkt s tebe...ot kuv zor pa trebe sa v ednakva perspektiva....

Аватарче написа:
двете фаши... ма що са 2.. деба :)... моеше да бъдат малко поне хармонични...или поне едно от двете - са ебаси дисбаланса има... само дет бутилката центрирана :)


E ako na tia plavni i harmoni4ni linii im vikash neharmoni4ni, na4i suvsem si padludel.... i shto bili 2? Mi shtot s 2 me kefi pove4e!


Аватарче написа:
дай малко екшън... ххммм маслото е 10В40.. не е некво спортно - ама се пак - си сложил ТТ отзад - начи "е за скъпи коли"
що не гепиш малко от мойте концепции за кастрол? дай един мигач само.. заден стоп.. недей обвързва с дадена марка - и без тва само лади и москвичи слагат приста


Tvoita koncepcia za Castrol hi4 ne ma kefi sha znash... ma si e tvoya, ne ya praish za men...... :)
Ina4e za ne-obvurzvaneto s opredelena marka si prav (edinstvenoto za koeto si prav vsushtnost :oP ), ... ma otde debamaamu da izrova tolkoz detailna snimka pri polojenie 4e tfa she se pe4ata osven A5 i 40x60cm i seshtai se kvi laina sha stane pri resizeto :o(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:

Ina4e za ne-obvurzvaneto s opredelena marka si prav (edinstvenoto za koeto si prav vsushtnost :oP ), ... ma otde debamaamu da izrova tolkoz detailna snimka pri polojenie 4e tfa she se pe4ata osven A5 i 40x60cm i seshtai se kvi laina sha stane pri resizeto :o(



за другите неща ме мъъъъъъъъързи да споря са.. :)
кааам ти че е изпитано в практиката :)Р

а за снимката - ми отиваш и снимаш бре... така се прави
нали си имаш апарат :)Р

или... мое ти дам... ма вече са ми били снимките на бордове - мое се познае някоя :)РРР

п.с. фашите са си хармонични - ма сяка сама за себе си - така една до друга са гнъз :)Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vidish li ... tebe te murzi da pishesh, a mene dali me murzi da obikalyam da snimam v toa stud???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
Vidish li ... tebe te murzi da pishesh, a mene dali me murzi da obikalyam da snimam v toa stud???


мда... мързи ме яко - ма ет тва имах предвид.. т.е. тва супер несериозно - ма подхода поне мисля става ясен :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tvurdo ne pi4, izvinevai !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Яну 15, 2003 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
Tvurdo ne pi4, izvinevai !!!


za ko mi se izwinewash be :)
da si delnem postowete m? :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

avatarche, priateliu delni delni puk minimiro da pravi new..mno posno mnooo grubo nikuf kompozishun, pich ne se prai taka ....hodi razgledai golemite firmi kfi gi vurshat i suberi idei...i kakto kazah nanovo !!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uuuuu deba....vas pa se ne moe vi ugodi 4uvek.....maa mu stara... ubu be ubu.... ne sum rekul 4e e na vurha, sladoleda..... adi mirnete...po4vam nanovo....demek face lifting :)

Btw...gledah gi velikite ko praat.... ku im gledash tia raboti i4 ne moish gi nare4e veliki.... mdam... moe mnenie...imam 4ustvoto 4e prepisvat edin ot drug deba... si4kite plyas butilkata s masloto i praz zad neya ya snimka na DVG, ya na sportno bu...i tva e...... :o(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
me11



Регистриран на: 28 Яну 2003
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

imho s dwete fashi si e ok, move bi dolnata trqbwa da e malko po tynka, dori da se nalovi logoto da izleze izwyn neq malko. samo probwaj da ne gi slagash tolkowa centralno i kolata i masloto. da ne goworim che kakto si slovil/a masltoto, pogleda popada tochno na stenata, na kqto nqma nishto drugo oswen siwo pyrwo i e malko bezsmisleno -- shtoto wse pak celta na tiq neshta e s edin pogled da widish samo naj-wavnata info i ako te interesuwa sluchajno da ne uspeesh predi da si razbral oshte kwo e da q izhwyrlish w kosha :)
inache hwashta okoto
p.s. opitaj se i da ne gi slagash tolkowa edna wyrhu druga (kola&maslo)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov