Graphilla.com :: Преглед на тема - Писна ми
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Писна ми
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bile написа:
господина може би иска да има повече дадени мнения в user info-то... някой като му прегледа детайлите да си каже "еййййй, тоя колко мнения е дал... трябва да е компетентен тогава" =)))))


1 implant 2085
2 morgoth 1786
3 LoveHate 1621
4 mim 1586
5 Аватарче 1321
6 R1dler 1120
7 Джоуви 1107
8 piks 1055
9 ValBo 1020
10 nubizus 1001

Най-компетентните във форума;-))
И мойта скромна личност е тука
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mm a spored men problem ne su6testwuwa.
Za6to ste go zaqli tolkowa?
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз па още повече съм учуден след кат разбрах ко значело "резунист" - ко общо има аматьора с тях и що го изядохте точно тука??? :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako si go fanal kakto tryabwa rezunista -- edno BIG EWALA ot mene, shtoto twa si e tricky research :))))

Panagonov, ne me razbirai pogreshno molya ti se, twa ne e na lichna osnowa, OBACHE si na put ot Panagenov da stanesh Pa-pa-pa-pa-pa (i taka 27 puti pa) ....-pa-pa-papagenov. Shto pishesh takwiz diwotii, i to w mnozhestweno chislo? Tazi distributsia znachi che ili goworish s Kralskoto/Tzarsko Nie, ili che goworish ot imeto na wsichki. A pa az kato obraztsow proshlyak mnogo, ama MNOGO se draznya kato nyakoi se opitwa da gowori ot moe ime.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone написа:
Ako si go fanal kakto tryabwa rezunista -- edno BIG EWALA ot mene, shtoto twa si e tricky research :))))

Panagonov, ne me razbirai pogreshno molya ti se, twa ne e na lichna osnowa, OBACHE si na put ot Panagenov da stanesh Pa-pa-pa-pa-pa (i taka 27 puti pa) ....-pa-pa-papagenov. Shto pishesh takwiz diwotii, i to w mnozhestweno chislo? Tazi distributsia znachi che ili goworish s Kralskoto/Tzarsko Nie, ili che goworish ot imeto na wsichki. A pa az kato obraztsow proshlyak mnogo, ama MNOGO se draznya kato nyakoi se opitwa da gowori ot moe ime.


еми казаха ми бре... его ВалБо печен.. каза за некъф Резун дет бил гадно парче и пишел глупости за войната... па тия дет му верват били резунисти...

има логика в контекста на поста на Империал... ама... ко намесиха аматьора пак не мие ясно :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми то същото бе ави :))) аматьора пише, а хората му верват - демек той е резун а другите - резунисти:))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
ми то същото бе ави :))) аматьора пише, а хората му верват - демек той е резун а другите - резунисти:))))


аааааааааааа а... а...а.... а... аха...

гупаф аватар, гупаф...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SIMPLI написа:

И.... какво намекваш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone написа:
Ako si go fanal kakto tryabwa rezunista -- edno BIG EWALA ot mene, shtoto twa si e tricky research :))))


не е толкоз трики рисърча, просто е много информацията която трябва да се пресее. На моя форум в момента така да се каже сме започнали голям проект по въпроса, но е в скритите форуми. Някой ден ще излезе на бял свят ;)

А наистина ми писна от резунисти, преди си казвах, че просто няма да обръщам внимание, но такива като саванту, които две години повтарят едни и същи песни и при това всеки път биват така яко напердашвани и пак продължават(!)!*$(*!#&!@!&@О!) няма да го оставя. Ти явно следиш темата за сибирските дивизии в момента, като няма с какво да се защити започва да си съчинява истории...

А какви книги би препоръчал по въпроса? Тия дни ще поръчам Stumbling Colosus на Glantz.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
еми казаха ми бре... его ВалБо печен.. каза за некъф Резун дет бил гадно парче и пишел глупости за войната... па тия дет му верват били резунисти...

има логика в контекста на поста на Империал... ама... ко намесиха аматьора пак не мие ясно :))



резунисти не са тези "които му вярват". Резунисти са тези, които са му върли поклонници и през огън и вода ще минат само и само да го защитят, а понеже това е невъзможно, някои минават в един режим на отричане на реалността и тогава вече не изтрайвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Апр 16, 2004 9:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

panagonov написа:
SIMPLI написа:

И.... какво намекваш?


кво има да намеквам бе, приятелю ... от 07.04 до 15.04 си дал 77 мнения ... в колко клуба имаш право да пишеш, а? ... представям си ако получиш права за всичките какво ще стане ... ча па такава компетентност, че на всеки да дадеш мнение ... айде мола та ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Апр 16, 2004 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ех как неприлично ми окрадаха темата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 16, 2004 9:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

SIMPLI написа:
panagonov написа:
SIMPLI написа:

И.... какво намекваш?


кво има да намеквам бе, приятелю ... от 07.04 до 15.04 си дал 77 мнения ... в колко клуба имаш право да пишеш, а? ... представям си ако получиш права за всичките какво ще стане ... ча па такава компетентност, че на всеки да дадеш мнение ... айде мола та ....


Ами то има начин да провериш какви са моите мнения, и няма нищо лошо в това. То половината са от представянето ми, ама стана случайно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Съб Апр 17, 2004 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hahahahahahaha:)))))))
ne bqh vlizal ot dosta vreme i pregledah novite kartinki.Koito mi haresaha drasnah po idna duma.Ama vii ste ma zeli na bazik ne6to.Lo6o nqma.
Ne sum imal nikakvi drugi celi osven da pohvalq avtorite.
Are ve4e kat iskam da pi6a kajete kogo da pitam purvo 4e ne6to ne shva6tam kuv e problema i kvo tolkoz sum naprail.
Kogato sum nameril vreme togava sum re6il da pi6a.
Are...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Съб Апр 17, 2004 12:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a 6tqh da zabraq

v nito edno ot tezi mneniq (za kolko minuti tam nqkoi be6e zasqkal:) ne sum daval naputstviq ili ne6to podobno, taka 4e ne vlizat v grafata kompetentni mneniq....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov