Graphilla.com :: Преглед на тема - БАХ ТИ И КЪСМЕТА!!!!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

БАХ ТИ И КЪСМЕТА!!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:03 pm    Заглавие: БАХ ТИ И КЪСМЕТА!!!! Отговорете с цитат

пиша от името на моргота:
.... гръмна му харда с 3 месечната му работа- нема бекъп, нема нищо !!!! сега седи и кротко рони сълзи в ъгъла....
сега пиша от мое име:
.... щот за сичко е виновен той !!!! не може и да ме модерира ... МУ ХА ХА ха ха... са ако ме помолите много, ше пусна и оная снимка дет му я правих па той я изтри ....
сега пиша от името на сички в BSS:
..... ама кво ше праиме с инфото на харда дет се затри- акъла не ни го побира..... седиме си пред комповете и тихо рониме сълзи.... мдааааа
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

daite harda na nekoi dai zvadi infoto ... stiga ronihte sulzi :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Borg



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 51
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://alfa.dir.bg/

Носете го тука, мисля че ще могат да ви помогнат (не за сълзите :Р )
и Моргот - земи си една писачка бре - 60кинта е
_________________
"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Право говори Ицо
Ако е електрониката - сменя се
ако са задрали главите
се откачат дори и чрз отваряне и колкото инфо е останало се сваля на друг диск
пък после вместо сълзи се напивате нейде;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ima eda programka tiramizu ili ne6to takowa... iz4agurtwala mi e informaciq ot beznadejdno powredeni diskowe.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:16 pm    Заглавие: Ай са... Отговорете с цитат

Borg написа:
http://alfa.dir.bg/

Носете го тука, мисля че ще могат да ви помогнат (не за сълзите :Р )
и Моргот - земи си една писачка бре - 60кинта е



Наливайте сол в раните М..Год.ови...

:-Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:19 pm    Заглавие: :-))) Отговорете с цитат

Бе кво ш са напиват...

Я Масето да му земе две-три тирамису.та...

Да хапне!!!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gorkoto.... az vchera sa shtastie pone e edna smiana na dano se otarvah... moito bilo retrogradno.... iskreno sachuvstvam... ama verno predi 7-8 meseca ot edin gramnal disc mi izvadiha vsichkoto info edni pichove prekrasni sreshto 50 lv.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dai, dai snimkata.... hardovete she se opraviat ....
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:46 pm    Заглавие: Re: БАХ ТИ И КЪСМЕТА!!!! Отговорете с цитат

maceman написа:

.... щот за сичко е виновен той !!!! не може и да ме модерира ... МУ ХА ХА ха ха... са ако ме помолите много, ше пусна и оная снимка дет му я правих па той я изтри ....


С такива приятели и врагове не ти трябват. Само чакат да паднеш или да изпуснеш сапунчето и съответно ти забиват нож в гърба или по лошо...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:51 pm    Заглавие: Re: БАХ ТИ И КЪСМЕТА!!!! Отговорете с цитат

Джоуви написа:


.... или да изпуснеш сапунчето и съответно ти забиват нож в гърба или по лошо...

...гледам немаш забит нож в гърба та се чуда откъде ти пиле шарено знаеш за сапуна и "по-лошото" ??? м? ;)
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

моргота ми каза всичко...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 1:00 pm    Заглавие: Хм... Отговорете с цитат

Джоуви има син

Рок звездата Джоуви от едноименната група се сдоби със син, съобщи АФП.

Съпругата на Джоуви Доротея роди момченце, което ще се нарича Ромео.

Бебето и майката се чувстват отлично, съобщи говорител на щастливия татко.

Това е четвъртото дете в семейството на Джоуви. Ромео вече има една сестричка - Стефани Роуз и две братчета - Джеси Джеймс /!!! :-)/ и Джейкъб Харли.


Труд, вчера.

:-РРРРРРР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[:-О

:)))))))
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Същата работа - миналата година ми се прецака харда - носих го на едно-две места - нищо! казаха да го форматирам и да забравя... точно от 3 месеца не си бях правила архиви - анимационнен филм до половината и над 60 Fla картички в нищото - изплаках си всичкият плач за доста време напред! Но после ми казаха за едо място, където е Бога на хардовете;) (наистина е така) и той го оправи! Не знам как се случи, но стана! Намира се някъде близо до Метро (Младост)... по Цариградското шосе, но ако трябва ще изнамеря точния адрес!?(в момента го нямам) - да не бърза да трие диска, защото ще е голяма грешка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо за гледане, разотивайте се, граждани! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакай сега. Той не може да изтрие диска, щото е изгърмял, и единственото нещо, което може да го накара да се движи е достатъчно количество кинетична енергия от външен източник.
Едно от местата където вадят инфо от повредени хардове е е една от сградите на БАН на "Цариградско шосе". По слухове няма нещо дето не са спасявали.
Що се отнася за програми за възстановяване на загубена или изтрита информация, те не са една и две. Ако някой намери Encase 4.х за мен е бог. Иначе и R-Studio се справя екстра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно има гръмнал диск, а има и гръмнал диск, важно е да се прави разлика между двете. При първия се е забърсал я някой FAT, я вирус е полазил по секторите, я някой сръчко е забърсал нещо или е писал Format C:. Тогава човек може и сам да се справи с помощта на софтуер, но пак не е препоръчително да се пробва ако човек не знае съвършенно точно какво прави!
При втория бягаш я в БАН, я в Младост при някой "бог" и пееш "pay and pray" мантри.

Правило 1 си е, има ли проблем с диска, спираш РС-то immediately, не буутваш, не стартираш нищо, не проверяваш нищо. Взимаш друг хард, слагаш пострадалия за slave и чак тогава, много внимателно го пипкаш, без участието на Scandisk и Fdisk и подобни бруталности! Приличен софтуер - бол!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dori i da go e formatiral i da go e zatril pak nqma problem... problemite nastupwat kogato we4e fizi4eski zapi6e6 ne6to otgore... ina4e i celiq fat da e oti6ul pak ne e fatalno ... dori i now fat da si zapisal wurhu nego otnowo ne e fatalno...


P.S. i ne se buzikaite s tiramizuto ei ;)) towa si e welik software ... a imeto ne e izbrano slu4aino ;).
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Апр 15, 2004 2:29 pm    Заглавие: Re: Хм... Отговорете с цитат

RG® написа:
....Джоуви има син

Рок звездата Джоуви от едноименната група се сдоби със син, съобщи АФП.

Съпругата на Джоуви Доротея роди момченце, което ще се нарича Ромео. .....

.....да е знаел къф фен си има у BG-то със сигурност е щял да го кръсти Коста, а не с баси и мегаултрагигахиперлигнярското име Ромео:)))))))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov