Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstaviane
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstaviane

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 11:06 pm    Заглавие: Predstaviane Отговорете с цитат

Imam samo dve ne6ta da kaja za tova koeto me karat da pi6a.
Mislia 4e ideiata e dobra daje mnogo dobra no izpulnenieto moeje da se kritikuva no e nai dobroto koeto moje da se predloji za momenta.

E kazvam se Atmos_fear :) i sam ot Sofia. Zanimavam se s cg ot gore dolu 3 godini i ve4e zapo4vam da juna uspehi ( vse o6te malko )i se radvam mnogo. Imam dosta golemi o4akvania za sebesi kato cg artist taka 4e ne se u4udvaite za niakoi ne6ta ( 4ovek triabva da ima samo4ustvie no ne mnogo goliamo vse pak )
S niakoi ot vas se poznvam i im kazvam edno goliamo Hello. 4esno kazano biah dosta skipti4no nastroen za bg forumite poradi mnogo faktori no 4oki me ubedi da namina i triabva da kaja 4e tuk ima razdvijvane i se radvam mnogo.

Kakvo druga da kaja, a da rabotia s 3dsmax i Photoshop i ot vreme na vreme risuvam na raka :) . Ako iskate da vidite ne6to vurhu koito rabotia moje da poglednete na saita mi http://www.atmosdreams.hit.bg
Tova e ako me povi6ite (heheh daje e sme6no ) me povi6ite

Specialno pozdravi za 4oki, Jovi i 4oveka koito me svetna na mnogo ne6to osobeno kak da obru6tam vnimanie na malkia detail CHR
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2003 11:17 pm    Заглавие: Re: Predstaviane Отговорете с цитат

atmos_fear написа:
Tova e ako me povi6ite (heheh daje e sme6no ) me povi6ite


Хех ; ) Никак не е смешно, но като влезнеш в казармата ще видиш тииииии! ; ))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пет Яну 17, 2003 7:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E kvo be super sa si gotini .... i dvete raboti ... az lichno tepurva shte se probwam da pravia personaj ..... moje dori da ti poiskam sawet : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov