Graphilla.com :: Преглед на тема - Още едно извънземно
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Още едно извънземно
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 6:09 am    Заглавие: Още едно извънземно Отговорете с цитат



това пък е моето извънземно. В момента го разработвам, за филмче, което сме замислили с Руси Христов. Идеята е за екшън между моето създание и робота разработен от него. Скоро и Руси ще качи картинки на робота.
Освен тези създания в клипчето има и живи герои игралната част вече е заснета и монтирана. Остава само да свършим най-трудното:))


Последната промяна е направена от vrabchev на Пон Мар 17, 2003 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мммм, според мен концептът куца, прекалено скучно ми се вижда - тялото е просто на едно дете, главата пък извънземна.. Но все пак това е герой за филм, така че това налага специфични изисквания за концепт и може би този си е ОК :) Ама така ако го гледам просто като картинка ми е скучно..
Хайде дерзайте, като сложите текстурите пак ще се обадя! ;))

ПП Абе гънките на бузите някакви подозрителни изглеждат, прекалено вдлъбнати исамите бузки - тънки...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Amateus



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 108
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 2:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne znam kakwa e ideiata ama shtom e izwynzemno ne go oblichai s fanelka i pantalon
_________________
z|
x^y
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Крив и тъп концепт, ама колкото за някоя идея:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси morgoth, готина идея за костюм. нещо не ми остава много време за доразвиване на идеята, но така като гледам, как си го нахвърлял набързо, а колко по-добре изглежда от моят вариант, май ще трябва да хвърля усилия за нов костюм:)) Друго си е като погледнат повечко очи:))

Последната промяна е направена от vrabchev на Пон Яну 20, 2003 12:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2003 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morg tiq gynki na buzite mai sa nozdri
a ina4e 6te e fun toq tyjen 6kembalak da se sbie s nqkoi robot :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2003 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eto go i modela na robota.




To sashtoto tialo go izpolwah za aniamcia za predawaneto SHASH s Vlado Vargala, samo deto smenih glawata mu.
Eto i link sas edna animaciika na robota[3,3MB]:

www.animate3d.net/projects/robot/cyborg.mpeg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2003 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност боят е накрая на филмчето. Преди това има много интересни моменти. Сюжета е доста по-сложен, но не искам да го разказвам още сега. Надявам се да успеем да го приключим скоро.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2003 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ммм, според мене и роботът има нужда от по-измислен и пипнат концепт...
Измързя ме да го правя целия, пак крив и тъп:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2003 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

heheh .. morgoth ..
ti stana na wsjako gyrne ... overpaint :)

vrabchev/mutra ... uspeh s filmcheto ! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chokoboko



Регистриран на: 18 Яну 2003
Мнения: 60
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2003 9:47 pm    Заглавие: ami, Отговорете с цитат

dzvundzemnoto si e dzvundzemno:-) moje da e takova moje i da ne e..koi e vijdal?
ama robota spored mene e mnogo drazneshto da e tseliat metalen i otgore buchnata edna punkarska glava samo.neshto tam charkoliatsi uuu aa ne znam. shte sedi po homogenno mai.

haide uspeh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az iskah da mu prawia rakata da e s choweshka koja, ama me domarzia i mi pisna da se zaniamwam s robota i ia pokrih s guma.

Последната промяна е направена от Mutra на Пон Яну 20, 2003 12:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 12:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ei morgoth. imam edno predlojenie za tebe:
Saglasen li si da oprawish dizaina na robota?
Shte go rendwam ot pred i ot strani, shte ti pratia kartinkite, a ti shte gi ponamajesh. Dosta me kefi kak gi mislesh nehstata. Ideata e da ne se prawiat niakakwi radikalni promeni, za da ne promeniam character setupa i glawata. (celia robot e gotow za animacia) kakto si go pooprawil e dosta dobur variant. I ako mojesh da go naprawish cweten (pone malko).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Опа, сега не е най-подходящият момент, защото съм се сбръчкал от задачи :/
Ако не е много спешно може да пробваме нещо, но мен не ме бива особено в концепта... Най-добре ще е да хванете Каладер (в момента май си сетва още комютъра на новото място, така че следобяд), ако ви трябва здрав концепт на каквито и да е фентъзи/фантастични създания - ТОЙ Е ЧОВЕКА! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne e speshno. fimcheto go prawim w swobodnoto vrema, koeto ne e nikak mnogo. Shte ni triabwat oshte niakolko meseca za da naprawim filma, taka che ima vreme.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tui, az probvah razni varianti i eto do kakvo stignah, kajete si mnenieto i ako durjite mnogo na nqkvi korekcii ili dobavki...



...imaite predvid che tova e miniaturna skica s molivche, leko pipnata v PS.
Ako ideqta vi haresva, shte vi napravq na chisto i na golqmo edin variant +side and back view + close up na glavata 3/4, i tam kakvoto ima nujda za da vi e leko modeliraneto...otdelno ochakvaite i concept na Flamethrower-a...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а още хора трябват ли ви?
аз имам свободно време напоследък,
и бих се вкючил с удоволствие :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 9:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добре изглежда.

Ако стане малко по-нисък ще е по-добре. Махни петолъчката. Може да пробваш да му сложиш ниакакви тръби и очила на главата.
Скиците ще трябва да са с по-добро качество, че сега ще тябва да гадая кое как да го правя.

Кото цяло е супер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) razbira se che shte sa s po dobro kachestvo, puk za petoluchkata prosto ne se sdurjah, izglejdashe mi otsqkude kato "Сделан в СССР"...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да има забит сърп в главата и да го налагат с чук (пак по главата). Така наистина ще е сделано в СССР. ;)

Направи го по-нисък - максимум 2 -2,20 метра

Направо прави крайните скици и ми ги прати по-пощата (или ги сложи на форума ако не са много големи). Като прависх скиците ми направи и някаква схема как ще се движат краиниците за да занм как да го направиа. Трябва да доста подвижен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov