Graphilla.com :: Преглед на тема - Da skysash sys segashniqt si nachin na jivot
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Da skysash sys segashniqt si nachin na jivot

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dimitree



Регистриран на: 21 Мар 2004
Мнения: 30
Местожителство: Blagoevgrad

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 2:22 am    Заглавие: Da skysash sys segashniqt si nachin na jivot Отговорете с цитат

Golqm zor hora :)
Ot kakto se pomnq se zanimavam s PC ta koeto ne e mnogo otdavna imaiki predvid vyzrastta mi no vse pak si e dosta za men.
I ot kakto se pomnq nemoga da se setq dori edin moment v koito da sym imal vazmojnost ot jivota da se realiziram s tova koeto moga.
Kuco i sakato se realizira (kuco i skato = C!razdeli mi diska na 2 chasti Sakato! tova e nevyzmojno !,C! iskam da pozlvam windows 98 i XP na tazi mashina Kuco! 2 operacionni sistemi na edna mashina ? ti lud li si ?,C!Harda neshto neraboti ? Sakato! izgorql e no platkata procesora i zahranvaneto sa zdravi !)
A az po cql den -- tazi nadenica e savsem prqsna a i dneska poluchihme kashkaval ot elena syshtot aka i sireneto ni e eftino : ...
Kak se sluchva taka ?
Zashto vinagi hora koito nemogat da si pusnat Word imat strahotni mashini neogranichen net i kakvi li ne oshte ekstri?
Za akkvo si polzvash PC to ? Gledam Filmcheta ! komputyr za 3000$ ::.
Shto za jivot ?
Shto za socialna sistema?
Pochvam da si mislq che samo vryskari i rodeni bogati hora imat vazmojnost da se realizirat s tova koeto iskat.Pochvam da si mislq za cqlata taq sistema v koqto nqkoi imat shans a drugi nikoga ne go poluchavat i bavno gasnat v ejadnevieto dokato ne se premirqt :/
Imam shokirashti sluchai v koito sa me moleli da ucha poznati kak se pravi HTMl page s kakva programa moje da se redaktira kato vaprosniqt chovek e zvet na rabota sys konkurs v populqren sait za BG turizam :/
I posle hodi hrani nadejda che i tvoqt den shte doide :/

Sega se opitvamd a promenq vsichko.
I kato po nepisani zakoni vsqkache CELIQT svqt razbira akkvo se opitvash da napravish bez da si kazval nishto i ti podlaga krak na vseki opit da napravish krachka :/.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sebastianz55



Регистриран на: 17 Дек 2003
Мнения: 1447
Местожителство: yellow submarine a.k.a. office

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 2:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

туй май чи за желби и оплаквания ще да й

неписано правило: живота не е справедлив.
Get used to it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 2:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Sega se opitvamd a promenq vsichko.


keep trying dude....


хихи себастиан ме изпревари:)
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimitree



Регистриран на: 21 Мар 2004
Мнения: 30
Местожителство: Blagoevgrad

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 2:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Getting use to it makes you one of the sheeps.
I still can't make the ' beeeee beeeee ' sound ...

I se nadqvam nikoga da ne se naucha.
Have a nice night.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 2:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

щото куцо и сакато са нагли, самомнителни и с претенции и създават впечатление на голямата работа :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 3:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Imperial Friedrich написа:
щото куцо и сакато са нагли, самомнителни и с претенции и създават впечатление на голямата работа :)

Mnou tochno sha znaish!
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 8:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ky3Mu4 написа:
Imperial Friedrich написа:
щото куцо и сакато са нагли, самомнителни и с претенции и създават впечатление на голямата работа :)

Mnou tochno sha znaish!


мдам... и после оди рипай срещу чичовото, лелиното, лелинковото....
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Getting useD to something;
2. Sheep: Inflected Form(s): plural sheep (no s);

Животът е това, което се случва, докато се жалваш, пич.

Познавам един горнооряховски помощник-машинист, когото много уважавам.
Когато не е на влака е в градината и си копае и полива доматите. Миналата година продаде реколта и си купи монитор. Предишната, продаде реколта и си купи PC. Учеше HTML само от книга. В момента пише на Perl. Никой не е отишъл на крак да му каже: "Хей, хайде да ти дам едни пари да ми направиш един сайт". Но той не се отказва и не се оплаква.

Какъв точно ти беше проблема?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Take 1



Регистриран на: 26 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 10:34 am    Заглавие: Da ne ti puka! Отговорете с цитат

Navremeto imah edin kolega v uni-to... Be6e golqm majstor: ne gi 4uva6e koj znae kolko petlite, oba4e s neveroqtniq si talant moje6e da te ubedi 4e toku 6to e zavyr6il proekta si za nova kosmi4eska sovalka. ...

:) :) ... Got it? ;)
_________________
There's always a better way!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

iako bachkane se iska dude!
stia si mrunkal! skoro shte ima uspehi. poviarvai mi!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 11:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти си чуствителен нещо...убаркАл си се...

Ако не вземеш се стегнеш и бавно но славно земеш в ръце ще продаваш кремвиршите от мИсо много дълго време, все така оплаквайки се на анонимните алкохолици.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 7:00 pm    Заглавие: Re: Da skysash sys segashniqt si nachin na jivot Отговорете с цитат

Awe Dimitree, choveche, neshto ne razbiram. Ti zavijdash na tezi deto ne mogat da si pusnat WORD-a li? Kvo kato ima mashina za $3000? Kato ne znae kvo da ia pravi?

Vrazkari i parashutisti vinagi e imalo - navsiakade - ima - navsiakade - i shte ima - navsiakade. Kvo sledva ot tova? Daj vsichki da odim da se grumnem, che niakoj niakade vzima poveche stinki, ima podobra mashina, a e oligofren.

Osven tova niakoj beshe spomenal nestho za GETTING USED TO: tova da sviknesh s ideiata che life sucks - ne te pravi ovca. Nito oznachava che si se primiril. Prosto - ne biva da te drazni i da go mislish po cial den.

A ako tova te uspokoiava - imam dosta primeri v obratnata nasoka - kogato chovek e pochnal ot krugla nula i sam e postignal vsichko. v BG! Ama imenno po tova se otlichavat dobrite ot ne-do-tam-dobrite.

taka che stiga hlenchi tuka ami si siadaj na zadnika i dejstvaj.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2004 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има и нещо друго: не може всеки който може да си форматира харда и инсталира word-а да бачка на компютър, защото тогава няма да има кой да продава колбасите в магазина.
_________________
Много говориш бе, Панагонов!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Съб Май 08, 2004 5:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

panagonov написа:
Има и нещо друго: не може всеки който може да си форматира харда и инсталира word-а да бачка на компютър, защото тогава няма да има кой да продава колбасите в магазина.

а сега се сети след време кой ще ти продава на тебе киселото млекце и колбасите в магазина...няма ли да те глед а със странно святкащо диодче. ако ми отърваше май нямаше да кибича в София а щях да се излежавам под чердака на някоя родопска къща горе у балкана.. ма не става просто светът те повлича със себе си и тва е. пиниза е да се пуснеш по течението и да видиш де ше те те откара. значи най доброто в товя случай е да си бачкаш и да не ти пука. пък каквото ще да става... или ще акустираш или ще корабокрушираш..
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Съб Май 08, 2004 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

muta, moe i balkanska kushta gore u rodopite, pak staa... :)
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dimitree



Регистриран на: 21 Мар 2004
Мнения: 30
Местожителство: Blagoevgrad

МнениеПуснато на: Пон Май 10, 2004 3:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)
Blagodarq za podkrepata.Qsno e che trqbva da se vzema v race kakto anpravih v Franciq i uspqh.Obache lsed kato se vyrnah tuk i pak izpadnah v taq letargiq na BG ejednevieto i se primirih s tova koeto imam.
Ne rabotq magaziner zashtoto specialno sym kandidatstval za takava rabota hehe.Imame semeen biznes i prieh che da rabotq za nego shte me zadovoli kato ot vreme na vreme prykvam nqkoi sait nasam natam.
Tova se okaza totalna zabluda !
Nqma nishto po protivno i otvratitelno da si shef na nqkolko magazina !
Tova znachi PERNAMENTNI razpri s magazinerki dostavchici i kakvi li ne oshte prostaci i idioti.Nervi nervi vseki boji den za totalni gluposti.Ako vi opisha edin den an rabota shte se hvanete za glavata.
Ne kazvam che mi e mnogo i che ne se spravqm naprotiv.Samo che kato pogledna v dalechnoto bydeshte i si predstavq kak postavqm bydeshtoto mi semeistvo v polojenieto v koeto se namiram i az sega razbrah che tova prosto nqma da go byde.
Chestno akzano se chudq na bashta mi kak e oshte jiv.Tova da se zanimavash s targoviq na hranitelni produkti e poslednata i nai-neblagodarna dupka na kavala.Po cql den chetkash oligofreni koito ti plashtat zaplatata koeto e normalno , no pone da si zaslujavaha parite !
Ta taka :)
V ponedelnik t.e. dneska shte uploudna primerniq proekt za Radio Evergreen i ochakvam vasheto mnenie.
Doidoh tuk zashtoto iskam da razbera dali stavam za neshto ili ne.
Ako moga da izpolzvam edno sravnenie
ne iskam da sym nqkoi, koito da si misli che moje da pee a vsyshtnost kogato si otvori ustata horata da si zapushvat ushite.
Za pc tata se jalvam zashtoto e masovo pylni idioti da imat strahotni mashini haha tova e fakt i me e qd ;)
Obshto vzeto shte se opitam da dam maksimuma i da razbera dali imam bydeshte s web dizaina ili ne.
Shte postvam work tuk i shte otida na kolkoto se moje poveche intervuta v sf.
Pyk kakvoto mi e pisano ;)
Blagodarq oshte vednyj za podkrepata :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov