Graphilla.com :: Преглед на тема - IMALO EDNO WREME PREZ 84
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

IMALO EDNO WREME PREZ 84

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 12:07 pm    Заглавие: IMALO EDNO WREME PREZ 84 Отговорете с цитат

e twae edni spomeni ot kruzoka po robotika :)))
eeeh a biahme mladi
Върнете се в началото
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 2:40 pm    Заглавие: Kakyv komputyr beshe... Отговорете с цитат

...Pravec 82
Kolko bezsynni noshti sym izkaral s KARATEKA-ta;-))
Daaaa, bqhme mladi i krasivi.
Sega sme samo krasivi.



I MNOGO SKROMNI;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koito iska moga da mu predostawia emulator na apple 2/prawec
ima i karatekata i mno drugi games:)))
Върнете се в началото
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ehhh da... samo deto az sym propusnal mnogo 6toto togava sym se rodil :) ne sym gi vidial tiq grafi4ni programi
no pravec 16 sym imal dammm s cveten monitor IBM >>> stra6en be6e!!! :)))
a na nego kak sym cykal digger-a ehhh...
http://www.digger.org/ o6te si go ima toq digger ei!

posle, kato stanah 2-ri klas napraviha zad bloka game club s edni 286-ki!!! e to togava mai v stz ima6e samo 2 ili 3 game cluba :)) a az si imah zad bloka :))) basi kefa to ne be6e star control, golden axe, doom 2, dune2 i tn i tn. posle doide i star control 2!!! e tva be6e reza4ka

klub4eto go zatvoriha... mai ky6tata v koqto be6e se sruti, nqkolko godini sled tova kato stanah 6esti klas na biuroto kacna Pentium S 100 Mhz 16 Mb Ram >>> abe stra6na reza4ka si be6e!!! >>> sled izvestno vreme se kupi i modem i dostyp do internet ot DigSys !!! ne ot koi da e!!! imah ot 100 do 300 bytes v sekunda!!! >>> vidqh yahoo! iskah i playboy da vidq no tam mi iskaha pari :((

po tva vreme se zapoznah s edin Nasko deto jivee6e prez dva bloka i s nego cykahme qko!!! Diablo 1 sme igrali prez modema >>> mnou qko be6e lelee :)))

sled tova izleze quake 1 >>> e tva kvo be6e qko >>> kak hvyr4aha ryce i kraka :))) no vyznikna i edin malyk problem... ma6inkata be6e poostarqla i quake-a ne vyrve6e dobre :( az mnogo si mislih da si kupq 3D uskoritel 4e da trygne ama maika vze 4e si go vze toq kompiuter v ofisa i az ostanah na suho... >>> nqma6e gi ve4e games, nqma6e gi ve4e i golite kaki ot net-a :((

i poneje ve4e bqh stanal 7-mi klas po4nah da se zanimavam sys syu4eni4kite :) te bqha golemi pubertetki ama pone se lyjeha lesno >>> ne e kat sq >>> o ama ti nqma6 kola, ama ti dori GSM nqma6 >>> dalee4!!! >>> kat zeme6 da si pie6 kafeto sutrin rano v Hilton pak mi se obadi!

sled tova vzeh 4e vlqzoh v starozagorskata frenska gimnaziq i tam gadjetata gi opredelqh kato grozni v po-golqmata si 4ast! no s moq priqtel i syratnik Koceto byrzo osyznahme 4e u4im v edna sgrada s ruskata gimnaziq >>> a tam 90% putki!!! i kam 35% ot tqh stra666ni!!! mnoo stra6ni

po tva vreme po4na i da se pie i da se pu6i >>> to ve4e ima6e komp celeron na 400 ama koi 6ti sa zanimava s takiva putki maini... ni6to 4e be6e izlqzal quake-a 2 :)) >>> ta degradaciqta po4na v osmi klas :) s toq gorespomenatiq Koceto prez mejdu4asieto na zanimalnqta hodehme v edno kry4me ot tiq nai-gadnite i vkarvahme po 1 vodka >>> to v tova kry4me vodkata be6e 500 ili 600 leva >>> tva stogramkata! a limonadata be6e 50 ili 60 ne pomnq to4no :)))

ta vkarvahme nie po edna vodka i posle 6to sme dyrjali lo6o v 4as:)) vtoriq srok u4itelkata ni po4na da ne ni tyrpi i ni pyde6e sled mejdu4asieto :))

ama to bqha edni vremena :)) dobre 4e mi se dosira6e ot vreme na vreme 4e da se pribera vky6ti :))

ta 9-ti klas po informatika u4ihme malko html i na men mi stana super interesno tova ne6to web-a i vzeh da si pi6a nqkvi tagove... administratora v sysednoto klub4e me svetna moga da si pravq tiq ne6ta na word i posle da si gi save-am kato htm >>> na sledva6tiq den mi dade edno CD s front page i mi kaza 4e tova programa to4no za tiq raboti i az cykah cykah cykah i nai-nakraq zanesoh na daskalkata po informatika nqkvo site-4e s desetina htm-ta i frames i tq me hvali tam dammm :)))

ne mina mnogo vreme i vidqh 4e taa cqlata rabota nqma da q byde bez grafika >>> imah na edno pra6no CD corel 8 i vzeh 4e go instalirah >>> cykah cykah cykah ma ni6to ne mojah da shvana... te ne bqha kurvi te ne bqha putki maini >>> ama razbiram az 4e na Pesho ba6ta mu (personajite sa istinski BTW) e hudojnik i edno vreme e pravil plakatite na kino mladost a sq e nqkav designer i se zanimava s ne znam si kvo si ama Pesho mojel da mi dade knijka za corel >>> vzeh az knijkata i 2 sedmici cykane pot i sopoli nad knijkata ama taka i ne go nau4ih toq corel :)

po tova vreme az ve4e zavyr6vah 9-ti klas i se premestih da u4a v sofiq barabar s kompiutara sys si4kite tam games deto mojeha da sy6testuvat (CS Diablo 2 StrarCraft i tn.) i edno CD na koeto imah PHOTOSHOP!!! toq shop ne mi be6e myten kato corela... ne znam za6to... ama po-dobre go vyzprieh >>> ottam se po4naha edni dezigni, edni govna mirizlivi, edni razmazani sites i tn i tn... ta taka do dnes 12-ti klas :)

PS abe nqkoi da ima svesten GTI3 4e az moq go preebah totalno?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ave brato :))
ti si porasnal ... !!!!
koga stana 12 klass ... az sajelqvam che ne dodoh na prednata sbirka det si bil i ti ma sledvashtata sha porkame zaedno ... :))
tree ta vida ve dreben - ti si moita gordost :))
nal ta falih oshte v clubs.dir.bg ma neshto ne mi aresvash naposleduk ... ne praish nishto mi mai samo po kurvi odish !!!

az imam GTA3 original na 2 cdz ... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2002 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az rasta ti odyrtqva6... :)))

nqma ti haresvam mi!!! >>> to i az ne sa haresvam... to sq ne sa geografii ne sa frenski ezici, literaturi, maturi >>> toq ministyr na obrazovanieto iskam da mu nabiq kofata :))

a GTA-kata ne moje prosto da ti e originalna... orginalnata e na 3 CD-ta :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Ное 13, 2002 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

emi kato ti q donesa pak she si govorim ... de si q videl na 3cd bre ... kato tq samata igra e 500MB a na vtoroto CD ima samo Music za radio stationite deto gi slushash v kolata ...
ako ne si q nameril do sledvashtiq meeting sha ti q canq ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov