Graphilla.com :: Преглед на тема - abe ebahti dyrvawata
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

abe ebahti dyrvawata

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 5:10 pm    Заглавие: abe ebahti dyrvawata Отговорете с цитат

ebi mu majkata i deficit e da namerish cd stickeri. w ofis uan imat samo ot tqhnata produkciq deto sa po 3 na list a men takiwa ne me ustrojwat. trqbwat mi ot tiq deto sa dwa wertikalno razpoloveni edin pod drug na list. pls nqkoj da mi kave ot kyde moga da namerq 50 lista s takiwa stikeri zashtoto mi omryzna da obikalqm i da se razprawqm s debili. wsyshtnost ako nqkoj znae mqsto, kydeto moga da im dam fajla i posle da si pribera gotowo izprintenite stikeri shte sym naj-dowolen. help ;-(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Яну 20, 2003 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az si gi praa sam.... po edin i sushti matrix na Ploter i na Printera.... plyuvalka na 1440..... i staa kat istinsko :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ma tuka nema ploter ;-/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi otivash nekude det ima ploter ve......
Praish si purvo fileto na CDR-a...kakto ti si iskash..... vklyu4aya i kontura na A4....
otivash i im kazvash iskam 50 lista A4 (4xA4 v 50x70, 8xA4 v 100x70) cutnati ot samozalepvashta artiika mat, da ti gi klucnat i posle da ti gi obrejat na A4 po vunshnia kontur...... Zimash si listite, otivash v ofisa, i po sushtia fail (matricata) si nalagash kvot iskash da se pe4ati...praish si hiden layer s matricata i printish zdravo na printero.... posle otlepyash i lepish i gotovo :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
(4xA4 v 50x70, 8xA4 v 100x70)


9xA4 ot 70x100:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на някъв ъгъл на Ангел Кънчев и нещо си не беше Парчевич има магазин за цд-та и всякви такива неща
има и стикери
има и по 2 на лист ама листа е по-малък от А4
в началото е малко играчка с нагласянето, поне при мен щото такъв формат стандартен няма а принтера ни е тъп и не печата на Къстъм сайз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
9xA4 ot 70x100:))


Moje, moje...ne spora.... az davam fail s edno A4 i si zimam gotovite A4-ki...pa kak si go vmestvat ne me boli :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2003 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
на някъв ъгъл на Ангел Кънчев и нещо си не беше Парчевич има магазин за цд-та и всякви такива неща
има и стикери
има и по 2 на лист ама листа е по-малък от А4
в началото е малко играчка с нагласянето, поне при мен щото такъв формат стандартен няма а принтера ни е тъп и не печата на Къстъм сайз


tfa maj naj-dobre shte mi swyrshi rabota - tnx
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov