Graphilla.com :: Преглед на тема - design.websytems.bg - представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

design.websytems.bg - представяне
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:36 am    Заглавие: design.websytems.bg - представяне Отговорете с цитат

Екипът на Web Systems положи доста усилия за разработване на флаш сайта - http://design.websystems.bg/flash/index.html.
Очаквам Вашите мнения и препоръки. - Виктор

На адрес http://design.websystems.bg/html/design.html ще намерите арт материали създадени от нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tooo takova... hubavo, moderno edno takova...

Ama vie grupovo chlenstvo li iskate tuka v Grahpilla-ta ?
Shtoto do sega nie tuka, kato lichnosti se podvizavahme, verno niakoi ot nas bachkat na edni i sashti mesta, ama si imame otdelni registracii.

Az lichno tva deto go videh, me ubejdava, che ima smisal na niakoi ot tva WS da mu se dadat FTML prava, ama dai da personificirame malko polojenieto. Otdelno che akoi iskate celata firma, admina trebva nekva mnoou spec grupa da prai za tva :))) Trudno niakak si, i neudobno.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много хубави неща има, браво!
Добре дошъл! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

::bravos::)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не ги харесвам.
без да се сърдиш, виждал съм някои от флаерите преди година и още тогава не ми допаднаха.
знаеш ли какво означава "запазени права" ?
а всъщност попита ли г-н Jens Karlsson от http://chapter3.net/ дали ти позволява да използваш творбите му преди да го направиш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne mo#e da ne znaesh s kakwa rezoliuciq sa negowite raboti na sita mu i znaesh kakwa e rezoliuciqta za flyer. heh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това има ли значение?
нещо не се разбрахме ми се струва...
независимо дали си си купил цд от http://www.digitalvisiononline.co.uk/ или Jens ти го е донесъл лично
websystems написа:
арт материали създадени от нас
ми звучи отвратително нагло, още повече в този форум, пред тези хора.
а и печата на флаерчетата беше кофти :\

препоръките ми:
опитайте по другият начин, може да става малко по-бавно и резултатите не винаги да са каквито ти се иска,
но пък за сметка на това носи творческото удволетворение, за целият "ЕКИП" което се съмнявам че си усетил досега ;)
научете основите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е де...
Аз лично винаги съм подкрепял имитирането и наподобяването на любими дизайнери/художници и т.н., много може да се научи от него. И горе долу винаги в този процес идва необходимостта за нещо лично и различно и дизайнерът/художникът, научил вече достатъчно от дадения артист, тръгва по собствения път на.. ммм... на нещо си там. Артистично :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

To ot tva begane nema....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

imenno ... pone spored men 4owek trqbwa pyrwo da se nau4i da prawi we4e izmislenite i qki ne6ta :) ..4ak sled towa mo#e da dostigne do nqkakyw "pro" moment ..edenici sa rodenite genii right ?:)
---
ps ..eh towa ZD :}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре, съгласихте ме :)
ти занимаваш ли се с 3Д?
не z-d а 3D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe te i "prof"-tata chat pat wyrshat prosotii ama izkliuchitelno riadko i si imat osnowatelna prichina - nai chesto "myrzi me".
samo che gleat da ne se predstawiat naliawo i nadiasno s tochno teia si raboti. i da utochnim ima ralika mejdu dumichkite "napodobeno", "prerisuwano", "trasirano" i"kopirano" ima razlika - prosto pyrwite 2 iziskwat umenia dori i pri lipsa na ideia w momenta. dokato wtorite sa si bullshit otsekyde.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В тоя ред на мисли, много ми хареса това:

Част от някакъв проект ли е (не го видях в портфолиото) или е специално за дизайна на сайта?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler napylno sym syglasen :) Samo deto Masterite i typo ne6to da naprawqt wseki 6te ka#e 4e e super qka inowaciq i 6te otkrie ne6to qko :}}
a ina4e za 3d-to da no opredeleno ne koi znae kolko dobre ... ot izwestno wreme na 400mhz mayata startira 15-20 min ... ne e mnogo comfortable :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:::"iawni prostotii sym pisal...pak"::::
_________________
The more you take, the more you need.


Последната промяна е направена от R1dler на Чет Яну 23, 2003 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ti lud li si be ...? poka#i mi EDNO takowa ne6to...? wsi4ko sym si prawil az...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:::"iawni prostotii sym pisal...pak"::::
_________________
The more you take, the more you need.


Последната промяна е направена от R1dler на Чет Яну 23, 2003 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi dobre be r1, az tam 2ad..neznam kvo si i chapret 3 i prochie sam gi gledal, i vchera vecherta pak gi poglednah i nishto motamo vseto ne vidiah.

Che e povlian, povlian e, ama chak pak doslovno copy>paste nema, dai sia da ne tarsim pod vola tele.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

към ВЕБСИСТЕМИ:
ХОРАТА ПРАВО ТИ ГОВОРЯТ
виж това http://www.neostream.com/
това нещо има неща дето при вас ги нема:
има идея !!!!!
която си е разработена а не се показват различни свижещи неща, дълго интро и нужда да обикаляш по мониртора, НЯМА повтаряща се леко досадна музинка, и лупчето не пука като свърши.

за ХТМЛ ската версия: много фреш е идеята модерна фирма като вебсистеми, да си пише с германолд или друг подобен готик шрифт из сайта имената на секциите, a това сумрачно блу ме подсети че не съм гледал старите версии на франкенщайн.

и да питам още нещо: защо по флаерите за дж-те има хммммм доста голи каки или профили ала Доли Партън или хентайчета дето си пипат между крачката и т.н.

а за Цопу-Пасти - ми те всички копират, ама взимат макс 5-10%, или идеята пак после ея перефразират, после я показва на колегата си който я сменя още малко, после като изпият по една бира става още по-промененна и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ubuu be.
nema da spora sega a i ne mi se rovi da tyrsa gepil li e ili ne.
pyk i mi stana interesno dali niama da me ubedi kak "niama nishto losho w twa da si go gepish otniakyde".
shoto na fona na niakoi raboti det gi e pokazal drugi w syshtia stil dalech ne se vryzwat dori i kato skill level.
whaterver.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov