Graphilla.com :: Преглед на тема - X-clusive --> design.websystems.bg <-- your opinions..
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

X-clusive --> design.websystems.bg <-- your opinions..
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 2:10 am    Заглавие: X-clusive --> design.websystems.bg <-- your opinions.. Отговорете с цитат

Така и така бачкахме 4 месеца по този сайт, кажете ни какво мислите за него pls - http://design.websystems.bg/flash/index.html.

На адрес http://design.websystems.bg/html/design.html ще намерите арт материали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 10:30 am    Заглавие: ami... gotino Отговорете с цитат

az go gledah naskoro, no sega mi dade povod da go razgledam po-zadalbocheno 8))
gotin e, hvashta okoto, ama na mene mi e malko pretrupan i me mori tozi fakt. prekaleno mnogo detaili, razbiram veche zashto e bilo 4 meseca.
obshtoto mi mnenie mai go shvana - gotino e :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnooooooooogo nadroben toz flash... spored men twa...
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami ..... men mi pravi vpechatlenite che ima dosta stilove omeshani .. kakto i nad 3 razlichni shrifta ... pochva super izchisteno, posle se preminava v cyber stil obache smesen s "kolajni" efekti ....

moito mnenie e da se sprete na edin stil i celia flash da pade podchinen na nego, a sashto i optimiziraite malko efektite , nai veche prozrachnostite na shape-ovete, shot tuka sam na 733Mhz PIII i iako zabavia i nakasva
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:29 pm    Заглавие: това написах във форума на flashbg, Отговорете с цитат

сега ще се самоцитирам:

"направих грешка, че останах в тоя сайт след началната анимацийка с пича и мацката. очаквах да видя нещо също толкова забавно, и направих втора грешка - да разгледам портфолиото. с което времето ми, загубено в този кичозен сайт, нарасна над 10 мин. и за да не губя повече, спирам тук."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:35 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

pls komentarite da ne pokazwat kolko ste wannabee cool ... samo normalni obosnowani mneniq koito estestweno sa taka SPORED WA6ETO MNENIE ..za6toto ocenkite sa subektiwni...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sega i malko po sy6testwo... fontowete ne znam kyde sa powe4e ot 3.. wsi4ki znaem nikoga da ne slagame powe4e ot 3 razli4ni :}}} ..6to se otnasq do raznostilieto ..koito mo#e da prawi ne6ta ne w edin stil..da prawi.. aman ot ciklene w edna posoka..
btw smeni si procesora :) ..sita e max lek za visiqta si
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

websystems написа:
Sega i malko po sy6testwo... fontowete ne znam kyde sa powe4e ot 3.. wsi4ki znaem nikoga da ne slagame powe4e ot 3 razli4ni :}}} ..6to se otnasq do raznostilieto ..koito mo#e da prawi ne6ta ne w edin stil..da prawi.. aman ot ciklene w edna posoka..
btw smeni si procesora :) ..sita e max lek za visiqta si


Ne taka s rogata v samoto nachalo. molia !
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

websystems написа:
btw smeni si procesora :) ..sita e max lek za visiqta si


ei sega... wsichki s pod 1.5 p4 sha da si smeniat procesorite TOCHNO zaradi twoia sait.
a razbora kyde i koga tochno prez tia 4 meseca ste se uliali i zaciklili i sledowatelno zapochnali da prekaliawate s chertichkite, kwadratchetata krygchetata, stilowete i shriftowete ne mislia che e tolkowa trudno da si go naprawite sami.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Introto: mnogo grubo hubava idea, ma mai triabvashe da e obratnata
momchenceto da zabere momichenceto..pone logichno taka mi sedi. mnogo tejuk i grub interior za smetka na malkite character's...izchisti toia
potop ot vectoren extrud. po-natatuk si lichiat stylovete na 2advanced, vir2l, i tn..niama losho ma sme gi vijdali tia neshta ne zakasniavash li malko??? pretrupan interface otnovo grub..lots of fonts kakto niakoi predi men spomena...mishmash styling! mnogo pretrupano...toia vid web kadeto sichko miga cika murda ...se pravi ot nacinaeshti fens v webkonstruiraneto..za 4 meseca work e izliazul dosta grub i slab web.. sega niama nujda da se zasiagash ne iskam da obijdam nikoi s taia krit tuka...pro100 trebe da se ogledash i da vidish che odavna si izpusnal vlaka..ne mojesh da pravish web s design podhodiasht za '98...veche sme 2003 choveche!!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az sega da kaja.... principno se vazdarjam ot komentari za web, ma v sluchai ima osnovno grafika ta shte kaja.

Az lichno na toia stil mu vikam "moderemo takova", to pak se okaza, che ne bilo moderno, kakto vika implant. Kak da e, na men doneide mi haresva,moje bi shtoto ne go razbiram i neznam kak se pravi. Ot druga strana malko se draznia ot natrupvaneto na elementi, koito v goliamata si chast sa si bezmisleni, spored men de.

Tva za raznostilieto ne go razbrah, shtoto na men v toia stil sichko mi e ednakvo i dori niamah i ideia che imalo niakakvi podstilove:)

Kato cialo za men tva e nachin na rabota, koito e mnogo specifichen i trudno prodavaem, koeto pak e celta na vseki edin design. Premine li se granicata na comersionalnoto se otiva v edno izmerenie narecheno ART, s koeto az lichno izbiagvam da imam mnogo vzimane davane.

Predpolagam, che picha ima i drugi neshta, daje mai vidiah edno koito sa podchineni na pravila i iziskvania i sashto bih iskal da vidia postnati. Zashtoto pri design ot tipa "design zaradi samia design" trudno moje da se govori obektivno, shtoto vseki si ima negovo si vijdane i igraiat emocii i prochie.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех, любимото ми "Поствам, за да кажете колко е яко" attitude :/

Факт1: не е по-хубаво от chapter3 или 2advanced
Факт2: старовремски дизайн, но може би техно маниаците в изостаналите страни ще го тачат.
Факт3: недомислен дизайн - да чакам да се извъртят 300 анимацийки докато видя какво ми предлагаш. Не бъркай experimental с business.

Има неща, които много ми харесват (с уговорката, че от 3-4 години не харесвам тоя стил). Има неща, които даже помислих, че са правени от друг човек - толкова зле.

Ако мислиш, че фактът, че не харесваме някои неща се дължи на нашите комплекси, завист, надменност и т.н. -> добре си дошъл като пораснеш.

И да, experimental не може да се коментира особено обективно, ама сайт-портфолио, от който чакаш клиенти...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Stiga de :) postwam za6toto ot tolkowa gledane mi e pisnalo do ne znam kyde si i iskam nepredubedeno mnenie na hora koito znaqt za kakwo stawa wypros ..towa e. Kritikata 95% winagi e gradiwna.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nia da dawam akul
samo sekaza za mene kwi sa iziskwaniata za sait//moze bi zaradi twa moia si sedi e off/
1.target-koi user se wliza
2.cel -koi se wpe4atliaas i s kwa cel pari ili se se fukas na priateli
3.wizia - saobraziaas ia s gornite 2 to4ki
4.izpulnenie-pokriwane na iziskwaniata za minimalna userska komp konfiguracia
5.compatibilitttti - da sa otwara s powe4eto browzeri i da izglezda ednakwo.
6.interface - meniutata i celia wizual se izgfrazdat taka 4e da ima burz dostup do contenta//za primer dawam prawilooto za 3 te klika
i oste dosta bozi koito tria da se spazat.
za final WEB designa ne tria da e samocel,twa za mene e taka za tebe ne znam.
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж, ясно е че си се спукал от работа, че ти е творение, в което си вложил много и т.н. и знам какво значи това. За това не ми се щеше да съм толкова груб и рязък, ама твойто отношение към критиката (която, дадена от правилния човек, е безценна) много ме подразни :/

nubizus написа:
za final WEB designa ne tria da e samocel,twa za mene e taka za tebe ne znam.

Зависи де, точно тук идва експерименталният дизайн, дизайнът, който не се продава и който граничи с.. бррр... арт :)
Но случаят, разбира се, не е такъв. Тук гледаме сайт, показващ умения на студио, сайт, целящ да продава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бих казала това:
всяка 1 част ми харесва по мъничко
1 част с човечетата - мда закачливо, но има много излишни елементи, почти изцяло монохромно, като изключим червеното момиченце, иградено на базата на ръбести форми
2 част поява на на триизмерни овални форми, ландскейпове, филмчета и всичко в много цветове, цветове, цветове
тук там проблясва нещо двуизмерно в прозорчето с филмчетата
3 част - както каза някой горе, изградено като колаж, сайбър-пейнт или нещо от сорта, 2D, менюто някъде в тъмното, ако монитора на (1/3 от узерите са такива) юзъра е тъмен, изобщо няма да се види, това че твоя е калибриран - идеално, а другите? Някакви неща, които се връкат, мигат, шават, бълбукат и в същото време не се клика върху тях, но те привличат внимание. При портфолиото превютата на вебовете и принтовете са толкова малки, че за да ги видиш трябва да ги отвориш всичките, за сметка на това всичко около тях е огромно и неисползваемо
Това че по сайта е работено 4 месеца в крайна сметка не му е плюс, защото предполагам че за 2 месеца нямаше да имате възможност да наблъскате толкова много излишни детайли. На шрифтовете не обърнах достатъчно внимание, защото другите се изказаха по тях. Останалото е очевадно, че са като парчета от различни сайтове. Точно за това и седят като отделени на 3 части. Хайде, 1-а е обоснована, хващаш 1 човек от сивото му ежедневие (бялото човече) и го вкарваш в шарения си свят и му показваш всички тия чудеса (ако правилно съм ти разбрала замисъла) Ама... Това е сайт, не филм. Народа спомена там приомите за 3-е кликания, за още куп неща. Сайта (когато става дума за бранд на фирма, а не самоцел, нали за това си говорим) е реклама. Тя трябва да те хване веднага и да те хвърли точно там, където искаш - в случая портфолиото. А не да изгледаш цял филм.
Ох, аман от писане. Толкова по конструктивната критика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а гледам че и печатните ви неща са нагъчкани с хиляди детайли в стил уолпейпър, било то за авиолинии или техно парти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A wse pak nqkoi comment za
http://design.websystems.bg/html/design.html ... za nego ni6to ne kazahte..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

osven da ti kaja:

+

www.2advanced.com

+

otnovo 3 shrifta (osobeno goticheskia ich ne se vrazva)

+


resize ne e osobeno spoluchliv.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov