Graphilla.com :: Преглед на тема - Гррррр... Photoshop 7CE + Intuos
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Гррррр... Photoshop 7CE + Intuos

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 3:52 pm    Заглавие: Гррррр... Photoshop 7CE + Intuos Отговорете с цитат

Ааабе писна ми вече, някой друг има ли този проблем? Тука сме с оригинални Photoshop 7CE върху оригинални Windows2000/WinXP и мине се не мине и таблета губи чувствителността на натиск и трябва да се рестарт и да се пуска Photoshop 6, за да се свърши работата :/
Гледам, че има пач до 7.0.1 обаче не пише да има такъв проблем фикснат. Значи, тука на всички ни се получава това, не е само при мене, та да преинсталирам (пак :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i pri men ima sy6tiq problem :(
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

twa si e stara photosop-ska grija mislia az...moito graphire2 pod 98 i ps 5.5 syshto poniakoga mi gi prai tia nomera.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи, и под старите версии прави мизерии, ама там не са толкова болка за умиране - сменяш на OFF и после обратно на STYLUS и си бачка.. а в 7-цата трябва рестарт :/ И много по-начесто става... толкова начесто, че не може да се бачка! Странното е, че не виждам в Google някой друг да се оплаквал...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

em...znam li...shto ne potyrsish niakoi patch za Ps da ne e poizliazal ili pyk novi wacom-ski driveri..che to znae li se de e...
ama chak pyk restart e grubo weche.:(
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Грубо разбира се, особено ако си като мене вечно отворил 15 файла :/
С последните драйвъри на Wacom съм, а колкото до ъпдейта на PS, тука става интересно :)
Значи, ние сме купили Photoshop 7CE, там с пълни кирилици, дето можеш да си пишеш и с Arial и с Times и сички фонтове там на кирилица, имената на лейърите също и т.н. И, патча за PS7.0.1 не върви за тая версия! Те ти тебе легален живот!
Ма бтв в тоя патч така или иначе не пише да са фикснали тоя проблем... Те Адоби обичат приемствеността на бъговете, да си ги носят от древни версии.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2003 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Значи, и под старите версии прави мизерии...



Mdam, moya Pen Partner s 7-ta redovno si gubi 4uvstvitelnosta... i kakto kaesh opraviata e v controlnia mu panel...off i pak on..... i taka do sledvashtia restart....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 11:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ми аз пък не съм забелязал някакви грижи с graphire на ps6... winXP, сравнително ново дъно... мое да са некви клизми пак откъм usb-то, тоя стандарт нещо май го недомислиха, ама тва трябва да се произнесе някой, дето разбира от желязо, и на място...
пък и мааму, човек трябва да върви една стъпка след най-новата версия... иначе все едно се е цанил за безплатен бета-тестер на adobe - примерно...
_________________
...sleepwalking...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

abe i az si misleh che usb...ama ne. shtot w Painter neam griji...
PS nad 5.5 ne sym kachwal na kwoto i da pyk na dwe konfiguracii go probah ednata e s Asus P4S533 drugata s DFI CB61 dyno i up to date driveri za usb. tuito. w PS tableta chat pat se ebawa.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе във версиите до 7 проблемът е незначителен, появява се рядко и се оправя лесно и бързо. Въпросът е, че в 7-цата е няк'къв кошмар :/
А толкова са хубави четките в 7, текстурите, dual brushes, flow, smooth...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 1:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Абе във версиите до 7 проблемът е незначителен, появява се рядко и се оправя лесно и бързо. Въпросът е, че в 7-цата е няк'къв кошмар :/
А толкова са хубави четките в 7, текстурите, dual brushes, flow, smooth...


mi instal cracked version - SP1... i probaj
ako sa oparai -- boi po glawata na adobe - da praat za CE ver update-to...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе то в ъпдейта никъде не пише, че фиксва тоя проблем и аз съм сигурен, че не го фиксва :)
Фикснали са безумния TGA плъгин, което само по себе си е достатъчна причина да се патчне шопа де...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Яну 24, 2003 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Абе то в ъпдейта никъде не пише, че фиксва тоя проблем и аз съм сигурен, че не го фиксва :)
Фикснали са безумния TGA плъгин, което само по себе си е достатъчна причина да се патчне шопа де...


mdaa..... sorry -neznam otgowora - adobe ko vikat?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Яну 25, 2003 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бтв със сериен Graphire и същия Photoshop7CE няма почти никакъв проблем (т.е. същото е като при старите версии - много рядко и много лесно се фиксва)
Проблемът е с USB Intuos/Intuos2 и Photoshop7CE...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пон Яну 27, 2003 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Morgoth - Imam cuvstvoto, che Photoshop-a ima lichno otnoshenie kym teb;-)
Pyrvo s cvetovete na maskite, sega s tableta - da ne si zarqzal nqkoq ot programistkite mu?;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

imah identichen problem i az predi sus intuos /serial
taka i ne se opravi slojih PShop 6 i pak se poiaviava ot vreme na vreme no se fixva po lesnia nachin off/on neznam za sedmicata....
prosto kazvam che sum sreshtal sushtia problem....
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 8:25 pm    Заглавие: abe ne boite se:)) Отговорете с цитат

toq problem qvno po4ti vseki e imal. ima oshte neshto. s ps po4ti nqmam griji. no v painter si e dosta redovno qvlenie da mu se zagubi skapanata 4ustvitelnost. nai veroqtno mi se struva 4e e ot driver-a. zashtoto ot wacom ne se nau4ixa da pishat drivers za seki model. druga veroqtnost e b`gavost na OS zashtoto sega s`m na XP i tozi problem ne e tolkova draznesht. i da vi kaja tezi vsi4ki problemi nqma da gi opravqt skoro. zatova piite edna studena voda i restart na PS:))) te tva e!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 5:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Graphire2(USB) + Photoshop7(nelegalna versiq)+Win2000 =>sushtiq problem,...pri mene se promenq pri promqnq na random obstoqtelstva vuv windowsa v momenta, nai chesto se nalaga da restartirash PS no v poveche ot 50% ot sluchaite ne pomaga...no ako si close-nesh vsichki zaredeni aplicationi i pak gi pusnesh v povecheto sluchai sravotva...zabelqzal sum sushto che ponqkoga, makar i rqdko se opravq kogato zatvorish random programa ot raboteshtite v momenta, chudq se dali ne e problem na windows-a...pod 98 toz problem pochti ne se poqvqvashe mislq...
...drugoto razumno reshenie e ;) da chakame PS8 i da se nadqvame che tam shte e fixnato :P...
_________________
chaos/logic/chaos
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ave az li4no ve4e ne znam kvo da si mislq - i az sym s W2K i SP3 i edin den zeh, 4e pusnah Automatic Updates na win-a i toj mi naswalq nqkolko mini update-a i ot togava kato 4e li ne mi e praelo problemi (no moje pyk i samo taka da mi se struwa :) )
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov