Graphilla.com :: Преглед на тема - Logo
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Logo

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 12:42 pm    Заглавие: Logo Отговорете с цитат

Един от първите ми опити за лого, бих се радвал на малко критика и препоръки...







...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

edna torba krit moga da izsipia!
preporukata mi e:
work, work and more work!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami kato imash kritiki napishi gi be chowek ....... naili za towa e FORUM , za da se pishat predlojenia i idei .....

....... inache na men mi se hareswa mnogo ... texta ne mi stoi, no za sajalenie nemoga da ti predloja kade da go postawish , no inache kato stil i cvetnost si e super ... : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 1:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Men lichno me smushtava neshto v typographillata ,-)
Neshto maj ne e nared v proportiite,mmm...
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... бе мислех си, че ако тръгнеш да си правиш нещо печатно (визитка, да кажем), като намалиш логото да влезе в 9х5, ще ти изчезнат белите чертички на С-то.
А иначе "В"-то, така направено, адски много ми напомня на нещо, ма сега не мога да се сетя :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

klown_der написа:
... бе мислех си, че ако тръгнеш да си правиш нещо печатно (визитка, да кажем), като намалиш логото да влезе в 9х5, ще ти изчезнат белите чертички на С-то.
А иначе "В"-то, така направено, адски много ми напомня на нещо, ма сега не мога да се сетя :)


е то остааше ТИ да не се сетиш на кво напомня баси :)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Що бе, кво ми е? Това че знам всички запазени знаци на света не значи, че не ме гони Алцхаймера :)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naistina nai dobroto ne100 v logoto e color gamata! ot tam natatuk fonta
1B_MAZE mnogo prerabotka mu trebe na toia shrift za da se polzva za logo..absolutno nepodhodiasht! prekaleno nesurazmerni sediat tochno tezi bukvi koito polzvash za logoto! vse edno vsiaka si e za sebe si. V ili M ne moga da opredelia ot pruv pogled logocheski i dvete stavat za dovurshek na imeto STIV ili STIM. Stilovo V-to e mnogo razlichno ot ostanalata chast ot logoto koeto momentalno go izolira kato samostoiatelen element, koito ako vidish samostoiatelno bez prednata chast nikoga niama da svurjesh s STIV!!!! Ima mnogo goliam akcent v/u V-to!! Ne razbiram za100! nadpisa pod logoto not bad ako se smeni fonta i na nego i stane celia s glavni bukvi! Kato cialo otnovo shte obobshtia WORK, WORK and MORE WORK!!!
mav. dovolen li si be :)))?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 6:06 am    Заглавие: 10x! Отговорете с цитат

Blagodaria na vsi4ki za vnimanieto, pove4e ot iasno e, 4e logoto triabva da se zapo4ne otna4alo i da se ma4ka, ma4ka...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 6:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

@ implant

Ne sam izpolzval shrifta, koito spomena, 4erah go naraka...to i zatova proporziite izglezdat tolkova kofti:)) A otnosno za "V"-to si absoljutno prav, sega zabeliazvam, 4e moze da se pro4ete kato "M" mdaaaa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pif...naistina si go chertal na ruka kato gledam, shrifta koito spomenah e pochti sushtia s razlikata che e naistina po surazmeren. ataka te iskam rabotnik...tree se trudish :)))) i skoro she junesh uspeha... :) mnooo haresvam tova kacestvo v horata..da ne pretupvat neshtata..uuuu ko zeh da razmishliavam be ae ae...ma kakto kazva bashta mi : KATO PRAVISH NE100 GO PRAVI KAKTO TRIABVA ILI PO DOBRE NE SE ZAHVASHTAI...no sum siguren che ne e otchel factora VREME koito ni pritiska otvsiakude! I vse pak az silno robuvam na tazi prikazka!!!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i vsi4ko koeto mi idva naum vednaga shtom pogledna logoto, - implant ve4e go kaza absolutno to4no. Tova koeto bih dobavil kato pritesnenie e fakta 4e stenite na bikvite kato cialo mnoo se razli4avat - spored mene tva e osnovniat problem na visiata. V tozi plan shte vmetna za problema s "V-to", toi idva imenno po tazi pri4ina, stenite mu sa mnoo po-tanki ot vsi4ki ostanali bukvi. A i mislia 4e shrifta otdolu niama da mu e dostata4no samo da stane s glavni bukvi - po-skoro go smeni. Ina4e pone ne mene ideata mi dopada.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaek bez edno uho



Регистриран на: 11 Фев 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 5:36 pm    Заглавие: aha Отговорете с цитат

1. tozi cvqt e ujasen
2. vtoro za da razbera kakvo pishi trqbva da bada dadaist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

err... towa m s formata na plikche... kak da kava... se sreshta prekaleno chesto...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А? Кой цвят е ужасен? ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov