Graphilla.com :: Преглед на тема - печат върху текстил?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

печат върху текстил?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 3:38 pm    Заглавие: печат върху текстил? Отговорете с цитат

чудя се какви са алтернативите за слагане на щампи върху тениски, фанели и каквото ще да е там? като се има предвид, че става дума за единични бройки. мислех си да го печатам на принтер (моя - струйния) върху някаква трансферна хартия и после с ютия да минавам отгоре, но предполагам на второто пране ще падне. пък и на епсъна мастилото е водоразтворимо. сетих се и, че фанелките с лика на царя, които имам почнаха да се белят точно на второто пране. може би зависи и от фолиото, което ще се ползва - царските бяха с много дебела щампа. но пък имам една друга тениска, която е с още по-дебела и може би дори гумирана щампа, която вече 6 години не е мръднала.

та чудех се какви са вариантите да си направя няколко фанелки / фанели с определена щампа, като какви пари идва удоволствието и къде да стане тая работа? мерси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

imal si flanelka s obraza na Simeon Sakskoburgotski ?????
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 3:42 pm    Заглавие: ОфТ! Отговорете с цитат

Питай Гавански и Импланта!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имах, даже две. тоест още ги имам, но на едната има само парче от брадата му, на другата може би има око или нещо такова...

не съм ходил на митинги и не съм гласувал, спокойно... но това са си 2 екстра фанелки за спане, пък ако ще и с мис уганда в семейна обстановка на сватбата на брат си да бяха, пак щях да си ги ползвам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

чувал бях хора да спят с пижами, чувал съм и за такива дет спят с нощни шапчици, ама за такива дет спят с тениска със снимка на симеончо за първи път чувам.... тц тц тц кви хора има по света беееее :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 4:00 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Е, да, с тази е по-добре...



Бе тук наоколо има таквиз надписи по разни студия.

Не може да не си виждал нейде.

лукни, може да има нещу...

Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 11, 2004 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Man, nqmash problem
obadi se na ICQ.. moga da ti predloja dobyr transferen pe4at A3 format ..
na prili4ni tceni
PS. edna osobenost - kogato e po-golqma povyrhnostta stava neudobno za nosene...ame vse pak zavisi ot proekta
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 12, 2004 1:13 pm    Заглавие: Re: печат върху текстил? Отговорете с цитат

pro_01 написа:
може би зависи и от фолиото, което ще се ползва -

Да така е.
Колкото за царя, мога да го ползвам например, да си измия колата един - два пъти например. Ама да спя с неговия лик - ТОВА ДА НЕ Е НЯКАКВА ИЗВРАТЕНА ШЕГА!!! Ами кошмарите?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ARGO



Регистриран на: 20 Май 2004
Мнения: 92
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 13, 2004 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kum 15 kinta izliza s flanelkata .,e4atat gi v print shopovete
_________________
Photography | Advertising | Webdesign
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Чет Ное 11, 2004 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пак се сетих за същата тема, само че този път ме вълнува малко по-специфичен момент - къде правят гумиран печат и не се цупят за малко бройки? искам да пусна малка тестова серия - под 10 броя. приемам и други алтернативи, но не ме вълнуват методи, при които се получава вездесъщата чекия, която е така модерна в появилите се по едно време магазини за тишърти онлайн - 2 пранета и довиждане на щампата. дизайните са с повече от 1 цвят и някой от тях са с преливане. предполагам преливанките на сито не могат да се направят?

тнкс...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov