Graphilla.com :: Преглед на тема - wom
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

wom
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 3:33 pm    Заглавие: wom Отговорете с цитат



Последната промяна е направена от Гост на Пет Яну 31, 2003 4:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo mi haresva, ima usestane, no bez da iskam da obidia avtora na parvata rabota s tozi cherven nos momicheto izglejda siaksh e prekaralo nostta v studentski grad v priatna kompania s dosta alkohol. sajaliavam niakak parvosisignalno mi doide
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

description:
twa e4ast ot animaciikata.nekw nadpisdet se razmazwa.
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А? Анимацийка? Вземи ни разкажи какво гледаме, иначе няма да ти разкажем какво си мислим ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne si zasluzawa wnimanieto.edin frend prawi experimentalno etno.i me pomoli da naprawa nikaaw mno gruba animaciika.i poneze se oste se optwam da namera wreme za kombustiona .a se nema.si resih problema po nai sloznia na4in. animacia w painter- fotoshop.ma oste go montirame.goliam gadost stana.sao nekwi bukwi far4at.swetkat grozni nebesa i si4koe s 4erno i nekwi gluposti.toi se go puska po mm.az mu kazah 4e e grozno.ma toi si se kefi.kat stane gotowo se go postna zaedno s sounda
Върнете се в началото
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
az mu kazah 4e e grozno.

a zasto ne go napravi krasivo? napravi go nanovo? lipsvashe ti vdahnovenie, umenie ili ideia? sto taka be pich. v kraen sluchai pone ne go pokazvai:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sweta ima nuzda i ot grozni nesta da ne zabrawiame.ina4e kak se razbirat horata koe e krasiwo:)))ai dokolkoto znam poniakoga groznite nesta ostawat po silno wpe4atlenie w horata.ma znam li moze i da burkam.wie se kazete:))))
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
...v kraen sluchai pone ne go pokazvai:)

pipi написа:
Mnogo mi haresva, ima usestane...

Последно? :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
sweta ima nuzda i ot grozni nesta da ne zabrawiame.ina4e kak se razbirat horata koe e krasiwo:)))ai dokolkoto znam poniakoga groznite nesta ostawat po silno wpe4atlenie w horata.ma znam li moze i da burkam.wie se kazete:))))


te poetichno-filosofskite nastroenia sa ubawo neshto ma ne leji na taia tochno kylka.:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be misla 4e seki moe si lezi na kwa si poiska.ti ko se kazes.
plius twa mno nesta ne izglezdat taka kakto gi mislim nit az nito ti.
w mnogo slu4ai dobre naprawenata rabota po profesionalen standart ne dostiga do masata//normalnoe /ma ima i edin drug moment 4e bez tezi
poetichno-filosofski nastroenia mi e sku4no dea.seki si ima celi moiata e wazdeistwie.I ako wrzwa naroda dobre doshlo.A dali e izdarzano w pogleda na protata BMK/ne e bulg muz kompania,druo zna4i//.:)))))
Върнете се в началото
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
pipi написа:
...v kraen sluchai pone ne go pokazvai:)

pipi написа:
Mnogo mi haresva, ima usestane...

Последно? :Р


Na men mi haresva, no toi nali si misli che e grozno, zasto togava go pokazva-sigurno za da mu kaje niakoi kato men che ne e. Tova imah v predvid.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
be misla 4e seki moe si lezi na kwa si poiska.ti ko se kazes.
plius twa mno nesta ne izglezdat taka kakto gi mislim nit az nito ti.
w mnogo slu4ai dobre naprawenata rabota po profesionalen standart ne dostiga do masata//normalnoe /ma ima i edin drug moment 4e bez tezi
poetichno-filosofski nastroenia mi e sku4no dea.seki si ima celi moiata e wazdeistwie.I ako wrzwa naroda dobre doshlo.A dali e izdarzano w pogleda na protata BMK/ne e bulg muz kompania,druo zna4i//.:)))))


ubuu..shtom twa ti wyzdeistwa.
profesionalnite standarti se nalagat po red prichini ma i da ti gi spomena kel faida. det wika edin friend det sha si pozwola da citiram "shtom ne go razbiram...nachi tree da e ART"...mnou praw mi izglejda sega.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
websystems



Регистриран на: 23 Яну 2003
Мнения: 15
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na men opredeleno mi hareswa ...s ugoworkata 4e ne znam za kakwo e napraweno ..no izgle#da dobre ..ako na nqkoi mu se zahwa6ta za 4erweni nosowe ili wytre6ni razsy#deniq i razmisli.. opredeleno ima interesen feeling ..ako ima kyde da se widi i movie-to?:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2003 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как така грозно?
аз тия очи ще ги сънувам сигурно :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe men tova vtoroto po mi haresa...nqkak si ima useshtane, ne e bezlichno(ne che pyrvoto ne e ed, ama chervenoto....ama nali e ot nadpisa de taka che ne se korkaj). A za oshite sym syglasen. Prosto imam chuvstvoto che mi kazva neshto tova devojche. Men mnogo mi dopadna............
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"
Цитат:
shtom ne go razbiram...nachi tree da e ART"...mnou praw mi izglejda sega

mi az si misla 4e za men twa e posokata i ne mislia 4e mi e samocel prosto nestata sami si staat taka.sa 4e na nekoi hora giger i game painta sa im w dushicata loso nema . Ma aide da ne praiim takiwa komentari .Stom ne go razbiram tree da e art.TWa mno iztrkano.ISTINAT E SAMO EDNA.ILI ti wazdeistwa ili NE sredno polozenie nema.A za twa 4e kazwam 4e e grozno e moze bi stoto ne si spomniam da sam si haresal nekoga nesto .AKO TREA SAM 4esten go plesnah za da wida reakciata.A ina4e Ridler batka az tebe ne sta da ta wpe4atliaam.Znam s ko moa da go naprawa ma ne me kefi da draskam takwiz nesta.:)))
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да вметна, че това, че нещо въздейства далеч не означава, че е хубаво. Катастрофа на пътя въздейства например, гладно сомалийче с огромни очи - също и т.н.
Аз хич не тача идеята, че "арт"-ът трябва да те разтърсва, да ти докарва мисли, или да насочва ума ти в определена посока. На това му викам "реклама" - с точна и ясна идея и цел. Истина е, че рекламата може да е много хубава, аз лично се кефя на готини манипулиращи реклами, които ми докарват точното усещане, предвидено от автора.. но си е реклама.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgot ne zabtrawiate da kazwate moe mnenie sled takiwa komentari.stoto e smesno da twardis za arta 4e kogato ima za cel da te prowokira 4e e reklama.a bi li mi kazal kwa e celtan aarta da si ukrasish hola s nekwa dobre izcukana klepanica.ILI da demonstriras umenia po anatomia , kompozocia i tehnika na nanasiane na boite.TWA DET GO KAZA BESE NAI GOLEMATA GLUPOST DET SAM 4UWALPROWOKACIATA NA SETIWATA E purwata pri4ina za arta.Wtorata e spodelianeto na wpe4atlenia i usestania.w zawisimost ot li4nia izbor moze da im razmenis mestata.A twa 4e reklamata izpolzwa koncepta na arta e sawsem logi4no.I kat sam po4nal iskam nebrezno da mi kazete kwae pri4inata za was da se risuwa.DA si meris pishkiata s drugi takiwa det se opitwat li.ILI da kazes wiz kolko sam dobur.ILIpuk da ziwees s ideiata 4e si powe4e ot ostanalite.KWA E kazete.ZA men e strogo li4na.AZ bez da draskam ne se 4uwstwam dobre.STOTO taka sam swiknal moze bi .NE znam I ne me interesuwa.A ako niakoi ima zelanie da se zarowi w KNIZKITE za istoriika na izkustwoto i da si nprwai izwodite sam.MOE MNENIE.

Последната промяна е направена от Гост на Пет Яну 31, 2003 1:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tova neshto kato animacia pod kamera li e, s maslo?
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Яну 31, 2003 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
morgot ne zabtrawiate da kazwate moe mnenie sled takiwa komentari


morgoth написа:
Аз хич не тача...

morgoth написа:
На това му викам..

morgoth написа:
аз лично..


Ако казвам 3 пъти поред "мое мнение" ще стане малко повторение, за това ползвам синонимни фрази, съжалявам, че те затрудних ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov