Graphilla.com :: Преглед на тема - problem sus 3ds max 6.0, hlp
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

problem sus 3ds max 6.0, hlp

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fr33man



Регистриран на: 14 Апр 2004
Мнения: 23
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2004 11:46 am    Заглавие: problem sus 3ds max 6.0, hlp Отговорете с цитат

V momenta v koito zapochne da zarejda pluginite 3ds max 6.0
mi dava grashka v biped.dlc na character studioto( greshka ot roda
error 998 missing acces memory ili neshto takova beshe). Vuprosa e tam che si raboteshe suvsem normlano, a sega neshte daje i kato preinstaliram character studioto i 3ds izobzshto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2004 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi az 6-cata ne sym q puskal
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 24, 2004 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

uff sorry - bez da iskam go izpratih tova gore bez da sym dovyrshil...
ta - probvaj da move-nesh biped-a nqkyde drugade - da ne go zarejda / ili napravo go iztrij..i nema ti go pravi...(ili tam mojeshe da rygnesh nqkakyv inf. file ili ini. - ne pomnq - i da iztriesh reda v kojto e tozi file...ama ne pomnq koe inf. beshe maj 3dsmax nqkakvo plugins)
e sa ako ti trqbva biped...ne znam...
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fr33man



Регистриран на: 14 Апр 2004
Мнения: 23
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami to ne mi e problem da go startiram 3ds-to ama nezarejdam biped.dlc, a na mene tochno toi mi triabva:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм много навътре с plug-in-ите на 3dmax, но ако пробваш да го копираш от някой друг компютър, на който работи, мисля че ще стане. Освен ако не е оставил някакви мизерии в регистрите, които правят ебана цялата работа. Трябва да се поразтърсиш там и да видиш какви отношения има към biped.dlc.
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az sega rabotia edin goliam proekt s 4owe4eta w max6. I zashtoto character studioto mi se daneshe se otkazah ot nego i si naprawih wsi4ko sas bones. Ne uspiah da se preborai s bipet-a.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Fr33man



Регистриран на: 14 Апр 2004
Мнения: 23
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vsichko vuzmojno napravih. Sega iskam da si go izteglia ot neta, no samo nego nemoga da go nameria nikade.
Ima i neshto drugo zatrih cdilla-ta i neznam dali tia ne napravi niakakva mizeria makar che 3ds max 6.0 ne go izpolzva. A kolkoto do bones tova za mene e veche vse edno da se vurna v 19 vek. Ako niakoi moje da mi pastne link kun biped.dlc
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Юни 25, 2004 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж втория пост: http://www.gamingforums.com/showthread.php?t=89811&page=10

Дано това помогне.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov