Graphilla.com :: Преглед на тема - гадните куки пак откачиха
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

гадните куки пак откачиха
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 4:48 pm    Заглавие: гадните куки пак откачиха Отговорете с цитат

Хора, пипъли Молим да се оплачем щото вчера ми се случи да ме проверяват куките дали си имам пашапорт и си имам тревица.

Направо откачих щото не ми се е случвало отдавна и некакси си мислех че тия неща са поотминали.

И питам аз... "човека" що решихте че аз може да имам?

той ми вика - Ми приличаш на наркоман.

Е как да реагирам дееа Все пак съм на двайсе и доста години и...
де да знам би трябвало да мога да изглеждам както си искам.

Нивга нема да се отървеме от тъпи куки!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти гледай като те спрат катаджии за превишена скорост какво е!
Аз такова усукване за рушвет другаде не съм виждал;-)

Обаче пусни една снимка да ти кажем защо ти искат паспорт и трева
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tn1



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 231

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами като повдигнахте темата и аз да се оплача! И мене почти всяка седмица ме спират да ме ровят! Писна ми! Добре, че още не карам кола :)
_________________
tuka vsichki pishat neshto...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bass



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди година имах един колега, когото бяха спрели в 2 AM след дълъг работен "ден".
"Пил ли си?"
"Не съм, прибирам се от работа."
"Бе кво не си, нали те гледам къв си замаян и кръвясал бе!"
_________________
Beauty is not enough
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ва за глобите е съвсем друга песен. Като ме спрат се почва едно виене аз да ме остаат на мира а те да им дам черпене и така докато едната страна не капитулира :)

А за луука няма значение кой как изглежда. Те и на мен куките не ми харесват как изглеждат ама не ги спирам да ги пребърквам нали! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много полиция, много нещо напоследък. Не знам какво има да става, ама не ме кефи.
То не са кордони, то не са затворени улици и "моля изчекайте", то не е "СПРИ НА МЯСТО И ИЗЧАКАЙ ДА МИНЕ КОЛОНАТА. НАМЯСТОКАЗАХ!!!".

Все едно не им плащам с моите данъци заплатите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

JinMachine написа:

Все едно не им плащам с моите данъци заплатите...


iii... taka kat kazete i ma utepwate :)))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

JinMachine написа:
Все едно не им плащам с моите данъци заплатите...


plashtash ama malka chast ot tova deto realno vzimat.

Men onia den mi drasnaha aktche, a biah za zakoval 91km/h.. za 2 km/h se zaiadoha (ogranichenieto beshe 60).

Inache - za men e niakvo iasno shto sa se razdvijili naposledak. Pribirat se vkashti, a tam pochva rev:

dashteriata: iskam na ekskurzia na more
jenata: Abe neshtastnik, vij che Ceca mujut i do havaite ia vodi, men ne mojesh na edno glupavo more da me razhodish, che i piramidite da vidia...
sinat: abe tate, pisna mi ot tva renault grozno, tez kat izkarali BMWtata kabrioletite - edna macka ne moga da zabarsha...

sashtoto se sluchva i predi koleda.
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче, аз съм на 100% трудов договор и поне една синя маймуна живее от моите данъци (и от каквото отделно си докара).
Така че, мога да имам претенции на данъкоплатец.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

JinMachine написа:
Аватарче, аз съм на 100% трудов договор и поне една синя маймуна живее от моите данъци (и от каквото отделно си докара).
Така че, мога да имам претенции на данъкоплатец.


i

JinMachine написа:
Много полиция, много нещо напоследък. Не знам какво има да става, ама не ме кефи.
То не са кордони, то не са затворени улици и "моля изчекайте", то не е "СПРИ НА МЯСТО И ИЗЧАКАЙ ДА МИНЕ КОЛОНАТА. НАМЯСТОКАЗАХ!!!".


twa li sa ti pretenciite be?
"sinq maimuna" i neznam kwo si? ti nemash gram uwajenie kam nekoj, pa iskash toj da te uwajawa... pa i prawa imal... mi i zadaljeniq imash - tuito - ako ne ti areswa idi w Antarktida - tam nema "kuki"...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз понеже пера пари и си крия печалбата и не им плащам заплатите, та по случая не ме закачат! :-)
Явно искат да ти покажат колко съвестно се усвояват парите ти Jin.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като стана дума за доходи във Финландия глобите са процент от годишния доход!

И нали се сещате, че само такива балъци като мен и Jin ше ги глобяват ако и тук се вкара такова нещо

Предстаам си картинката пич с BMV и немогат да го глобат щото за пред държаната е беден като църковна мишка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам достатъчно причини да ги уважавам. (Изброй няколко ако се сещаш)
Те имат достатъчно причини да ме уважават. (Изброил съм достатъчно)

Именно заради това кой как си изпълнява задълженията. Аз моите и те техните.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cmotan



Регистриран на: 13 Апр 2004
Мнения: 565

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ti nemash gram uwajenie kam nekoj, pa iskash toj da te uwajawa... pa i prawa imal...


хехе...ми прав си е jin. да те спират секи ден, шот на не-знам-ко-си-приличал, да те жобят за кот-им-доди-на-акъла, пък оди ги уважавай.
"сини маймуни" ли?? тва е цензура;)
_________________
http://www.behance.net/georgikasabov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cmotan написа:
Цитат:
ti nemash gram uwajenie kam nekoj, pa iskash toj da te uwajawa... pa i prawa imal...


хехе...ми прав си е jin. да те спират секи ден, шот на не-знам-ко-си-приличал, да те жобят за кот-им-доди-на-акъла, пък оди ги уважавай.
"сини маймуни" ли?? тва е цензура;)


men shto ne me djobat bre? shto ne me spirat da sa zaqzdat? shto ne mi iskat pari kat ma sprat s kolata?

a?

che policiata si ima kusuri twa qsno, che sa korumpirani nekoi twa sasto - che samata darjawa si ima kusuri - naj qsnoto - ama dokat pluwate samo a ne sa poglednete wie w ogledaloto ko praite da NE e taka - togaz moe da goworite za danaci i danakoplatci...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cmotan



Регистриран на: 13 Апр 2004
Мнения: 565

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
dokat pluwate samo a ne sa poglednete wie w ogledaloto ko praite da NE e taka - togaz moe da goworite za danaci i danakoplatci...

е хайде хайде.....:) не се сърди.
_________________
http://www.behance.net/georgikasabov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
scrape



Регистриран на: 17 Авг 2003
Мнения: 861
Местожителство: graveyard

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Pero
mnoo stranno tva det vikash...vchera nali beshe MBP den ta...az kiorava kuka ne vidqh ...daje imashe edno ptp v kvartala chakaha kum 3chasa da doide patrulkata :)
_________________
gimme d gal
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е а де :)

сигурно късмет съм имал да попадна на... как им се викаше на тия дето краднат и по време на бедствия :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а сетих се

много гладни куки

:))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
cmotan написа:
Цитат:
ti nemash gram uwajenie kam nekoj, pa iskash toj da te uwajawa... pa i prawa imal...


хехе...ми прав си е jin. да те спират секи ден, шот на не-знам-ко-си-приличал, да те жобят за кот-им-доди-на-акъла, пък оди ги уважавай.
"сини маймуни" ли?? тва е цензура;)


men shto ne me djobat bre? shto ne me spirat da sa zaqzdat? shto ne mi iskat pari kat ma sprat s kolata?

a?

che policiata si ima kusuri twa qsno, che sa korumpirani nekoi twa sasto - che samata darjawa si ima kusuri - naj qsnoto - ama dokat pluwate samo a ne sa poglednete wie w ogledaloto ko praite da NE e taka - togaz moe da goworite za danaci i danakoplatci...


няма такъв нискобюджетен екшън брато ...
държава в която няма производство на автомобили не може да иска мито за внос на коли ... ти караш VIPER Lada :) ... ша ма извеневаш ама ...

няма държава в която радарите на КАТ да не ги настройват с месеци и показват буламачи - а ти караш ладе ... над 100 я има я нема

няма държава в която като плащам ебем ти колко данъка и един от тех е за пътя, да си потрошиш колата така зверски и да си по ремонти непрекъснато - а ти караш ладе ... накладки поне има ли тва :) (майтап) или са 5 `стинки всека ...

няма дръжава в която полицая да ти казва на какво приличаш при положение че сме уж в европата ...

за спиране на бмв - само ел стъклото докато се отвори и се е отказал вече да глобява ...

и от всичко по-горе - ще си правят малко сметката как ще се отнасят с мене щото за 5 километра отгоре, плочки в банята аз нема да им купувам ... заем за по хубава кола не ми дава държавата щото ме осигурява частника на минимума и тва е дълга тема - нема преборване - факт е !!!
значи аз си плащам а щом плащам да построят подлези за пешеходците както е по белите държави и да опраят пътя ... след тоя факт с мойто ренде нема да моа да достигна допустимата скорост по един хубав път да не говорим за недопустимата - а за viper-a ти да не говорим :)

кой спира лади беееееееее авиииии :))

и не стаа въпрос за ладите :) ... просто спира те ченгето - аз ги карам да пишат актове ... мноу ги мързи ... направо им се досира ... и за 20км отгоре не могат точки да ти вземат ... мисла по ново му е 26 или нещо такова ... само пари и не ги прибират те ... начи пак за държавата !!! и пак нема пътища ... еми ... кво да ти кажа ... требе да имаш малко акъл да не караш където има много хора с превишена скорост - там никой не е оправдан и е СЪВСЕМ друга тема ... обаче аз не съм забелязал да глобяват по такива места :)
та спира те - отношението и тона му най-често са по строги от на баща ми а той не ми е такъв ... което те кара при положение че си се обърнал на ВИЕ към него да му върнеш жеста подобаващо като им кажеш че не те боли кои са ами да си пише акта и че ако ти вземе точки ше отидеш на проверовъчен и те пари нема да видат ... и си влизаш в колата щото вали навънка примерно. след тебе спират БЕЗ ДА ИСКАТ младо гадже с субарото на тати - и като и видат баджака ... започват ... мадам ама много бързиЧКО карате значи ... ама така може некъде да си чукнете броненЦЕТО ... после нали няма да е хубаво коленЦЕТО ... мое ли да си чукнеме едно срещенЦЕ па да ви ПОЧЕРПИМЕ по едно кафенце !!! и так далеее ... свидетел съм на сцената тай че ... а бтв. ако сте с жена в колата 100% по-бързо ше ви пуснат щото си мислят че са пазите от алкохола за после :))) тъпо а ? точно толкова тъпо колкото и самите ченгета са ... а има и свестни които просто са хора ... ама са толко малко че се губят в реката ...

а и бтв. за минимиро дету спорехме ... 2 акта за превишена ... 2 точки взети и 40 лева глоба :) ... сори брато няма такова нещо като "акт няма под 100 лева" :) там у вашенскому явно законите ептем не виреят ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov