Graphilla.com :: Преглед на тема - PRESENTATION = predstavyane
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

PRESENTATION = predstavyane
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 11:58 am    Заглавие: PRESENTATION = predstavyane Отговорете с цитат

Hello.

http://www.klown-der.hit.bg/ е само представяне на някои от нещата, които съм правил за водеща рекламна агенция. За мен какво да кажа - занимавам се с графичен дизайн, предпечат и анимация - и класическа, и 3D. От многото софтуер, който владея, най-мразя CorelDRAW!, и то защото това е най-дървената програма, измисляна някога - според мен де, не се засягайте :) Жалко, че купиха PAINTER - сега ще го разкапят и него :(

Както и да е - до скоро :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo hora tuk RABOTIAT s Corel i wlizaneto s podoben komentar ne e dobra ideia. pyk i ne wijdam kakwo obshto ima s predstawianeto ti.
Kakto i da e...sporowe Corel vs Ai i prochee tuk NE SA jelani.
a shte li se skape Painter? boja rabota.

inache.... dobre doshyl.:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си, R1dler, представянето ми не е нищо особено :) Но за една нощ - толкоз.
Що се отнася до CorelDRAW - това е моето мнение - аз също РАБОТЯ с тази програма, имам доста опит с нея и с МНОГО ДРУГИ, затова имам база за сравнение, и мога да говоря така. :)) НО - ПАК КАЗВАМ - това е мое мнение.

А за сайта ми - скоро ще го ъпдейтна :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok. predstawianeto ti e sywsem prilichno spored men.:)
nadiavam se obache mnenieto ti za Corel da ne stawa powod za bezpredmetni sporowe wodeni hiliadi pyti:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Do I look REALLY so shallow????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

klown_der написа:
Do I look REALLY so shallow????


ae sa gluposti:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az samo edno drebno pitane imam, koeto mnogo me vylnuva
Za Smirnoff s limon4etata stava vypros - koj ot kogo otkradna ideqta
Smirnoff ot Savoj ili Savoj ot Smirnoff;-))

Za reklamata s led4etata i slogana 4ista vodka govorq
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

klown_der: hubavki raboti ne e zle, ne che iskam da se zayazdam prosto da pitam - ideite tvoi li sa ili samo si bil po tehnicheskata chast na tezi proekti ??
stoto nali ima malko razlika mai mezdu ideya i realizaciya i samo realizaciya na chuzd koncept

poglednah ti CV
hmmmmmmmmm
kato go mrazish tolkoz Corel-a zasto ne si minal na druga programka - gledam che i edin Aodbe Illustrator se tarkalya tam ama izglezda ne go chatkash mnogo stot sam si si slozil 3 !!!

NE SE ZAYZDAM PROSTO PITAM !!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tumb написа:
klown_der: hubavki raboti ne e zle, ne che iskam da se zayazdam prosto da pitam - ideite tvoi li sa ili samo si bil po tehnicheskata chast na tezi proekti ??
stoto nali ima malko razlika mai mezdu ideya i realizaciya i samo realizaciya na chuzd koncept

poglednah ti CV
hmmmmmmmmm
kato go mrazish tolkoz Corel-a zasto ne si minal na druga programka - gledam che i edin Aodbe Illustrator se tarkalya tam ama izglezda ne go chatkash mnogo stot sam si si slozil 3 !!!

NE SE ZAYZDAM PROSTO PITAM !!!!!!!!!


AI - Very Good - 3 years
haide da chetem predi da se izkazwame i molia temata otnosno po-dobrite i po-shibanite software produkti da se prekrati.
ok?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Okazva se maj,che samo Corel razchita alpha canala na edin TIFF ili PSD.
Taka i ne namerih/prochetoh nachin tova da e vozmozhno vov Freehand ili Illustrator. Taka che,eto edno neshto zaradi koeto ljubja COREL-a,e, osven niskata mu cena.

Ooo...izpussnah se za soft-a,sorry ,-)
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SORRY klown_der
moya greshka za AI-to
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 1:10 pm    Заглавие: БАУ??? Отговорете с цитат

леле, леле...
каква е тази война за защита на софтуера?!!

За последно, и прекратяваме темата:

CorelDRAW! е много добра ( за съжаление доста незаменима) програма зааа... ъъъ... за много неща. Аз самия работя с нея всеки ден. Верно, не ми е любима, но никъде не пише, че моите предпочитания за софтуер са миродавни, нали?

За Смирнофф и Савой - рекламната агенция, в която работя, води паралелни кампании - за Смирнофф кампанията "No imPERFECTions" визията се базираше на това, че водката е толкова чиста, че не се забелязва :) Що се отнася до Савой Клуб - идеята наистина е ПОДОБНА, но там става дума за сравнение на водката с неща като светлина, въздух и т.н. Никой от никого не е крал.

За реализацията - не съм измислил концепцията за това. Както във всяка уважаваща себе си рекламна агенция и тук има кадърни копирайтери, чиято задача е да мислят. Аз съм само един... "визуализатор" блед....

:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 1:34 pm    Заглавие: Re: БАУ??? Отговорете с цитат

klown_der написа:
..... Както във всяка уважаваща себе си рекламна агенция и тук има кадърни копирайтери, чиято задача е да мислят. ....
:))


уха
на вас копирайтърите ли ви мислят концепциите...
яко :))))))))))))
затва КРЕС е "водеща" ... а не зарад ... кхм... един човек...

яко яко ...

айде пич... дай да видим нещо твое, а не концепции на големите западни агенции, изпълнени със снимки от "press CDs" на клиента :))

че... и ний сме чували нещо за реклама :)


п.с. между другото - тъй като тва е "професионален" форум и нещата ти са на тази плоскост - с този пост не се заяждам, според мене си ЗА права - ноооо... просто искам да кажа, че тук не ядем доматите с колците... ("водим паралелни кампании... никой от никого не е взаимствал..." и т.н. - нека останат за кафето с приятелите...)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 1:48 pm    Заглавие: ??! Отговорете с цитат

Аватарче, да приемем, че си прав.

Агенцията за мен не е партия, че да я защитавам с кръвта си - тя е просто мястото, където работя. Добра, лоша... това е. Заради кого е "водеща" и водеща ли е въобще - какво значение? Това е просто агенция.

Аз не съм тук, за да се хваля с това, което мога и правя, нито да се заяждам с този или онзи за Корел-а или за покварата в АРА - мислех, че тук има професионалисти, с които без зле прикрита злоба или чувство за пренебрежение към останалите бих могъл да завържа разговор. Но ако не - значи не, няма сега да "си ги мерим", я?!

:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 1:57 pm    Заглавие: Re: PRESENTATION = predstavyane Отговорете с цитат

klown_der написа:
Hello.

От многото софтуер, който владея, най-мразя CorelDRAW!, и то защото това е най-дървената програма, измисляна някога - според мен де, не се засягайте :) Жалко, че купиха PAINTER - сега ще го разкапят и него :(



Струва ми се ти започна с меренето.
_________________
Rien ne vas pleux :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 1:59 pm    Заглавие: Re: ??! Отговорете с цитат

klown_der написа:
Аватарче, да приемем, че си прав.

Агенцията за мен не е партия, че да я защитавам с кръвта си - тя е просто мястото, където работя. Добра, лоша... това е. Заради кого е "водеща" и водеща ли е въобще - какво значение? Това е просто агенция.

Аз не съм тук, за да се хваля с това, което мога и правя, нито да се заяждам с този или онзи за Корел-а или за покварата в АРА - мислех, че тук има професионалисти, с които без зле прикрита злоба или чувство за пренебрежение към останалите бих могъл да завържа разговор. Но ако не - значи не, няма сега да "си ги мерим", я?!

:)


ми ние тук сички уж сме такива... и мислим така...
форума е създаден точно с цел да се обсъждат професионално нещата, а не да има пишкомерене...

просто цитирах първия ти "влизащ" пост с "водещата" агенция и се опитах да ти покажа, че и ние сме виждали портфолиото на Smirnoff, J&B и Hyundai - примерно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

voyager - вече приключих с тази тема, sorry.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

съвсем нямах предвид темата за корел, май имаш дислексия?
_________________
Rien ne vas pleux :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VOYAGER - "съвсем нямах предвид темата за корел, май имаш дислексия?"

that was good one :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ок, проявяваш чувство за хумор, peace. Никой не обича разправии тук.
_________________
Rien ne vas pleux :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov