Graphilla.com :: Преглед на тема - clipa na Gravity Co.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

clipa na Gravity Co.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A be Pi4 ti mai ne 4etesh kakvo pisha a ?

sia shte ti obiasnia po nagledno

NA4i ILM WETA i pro4ia sa KOSHERI brat4et tam vseki edin e edna mrav4ica v golemia kosher i durpa po edno kamu4e za da postroiat koshera no tia mrav4ici brat4et se rakovodiat ot taka nare4enite ART DIREKTORI I DIZAINER ami te sa nad 85% procentq ot slu4aite XORA KOITO na purvo mesto NE SA AMERIKANCI Imai predvit rajdani i sazdadeni kato artisti IZVUN USA nai 4esto Evropa ili Azia i votro tova sa xora koito ako ne sa sposobni da suzdadat PURE ART prosto nema da sa tam

posle razni texni4eta Modelist4eta texturist4eta vzimat toia ve4e zduvkan i preduvkan material i zapo4vat da bi4at model4eta texturki i pro4ia za da stane goliamoto neshto

RAZLIKATA e to4no kakto ARXITEKTA i 4ertojnika demek ARXITEKTA vadi ARX ART a a 4ertojnika si 4aka na kraia na sedmicata 4ek a

sega ti kazvash 4e tia xora sa 0.3 procenta ot sveta a vsi4ko ostanalo e AMERIKANCI taka li da razbiram ?

mi shte ti kaja 4e si v Ogromna greshka te sa 98% 4ujdenci za amerika i sa sazdadeni kato avtori izvun MESOMELA4KATA a 4e mnogo ot tiax otishli tam sled opredeleno vreme se prevrushtat v plujaci to orata sa kazali s kakuvto se saberesh takuv stavash

sega poneje si mnogo erbap protiv EUROPEAN ART shte ti spomena samo 4e absolutno nikakvi poznania niamash v taia oblast i nikak ne sedish seriozno kato trugnesh da govorish takiva neshta 4e ti bilo pisnalo i pro4ia

xorata v evropa priatelio imat tradicii kam ART a imat i mnogo po razli4no otnushenie kam nego ot KOMERISALNA Amerika ako ne znaesh kogato vodiat edin klas ot amerikansko u4ilishte v mozei reakciite na decata sa sled saobshtavane na cenata na dadena kartina

i jalko 4e si v anglia i ne si pone malko podrazbral za kakvo ide re4

a e sega ti davam 2 ri primer. na purvia kaza 4e sam prav i pro4ia

vseki pat koito mi zagovorish za EUROPEAN art shte ti davam po 1 primer i vewrvai mi 4e prosto bandwita na graphilata moje da se flodne ot koli4estvoto informacia koiato moga da ti podam po dadenata tema
http://www.platige.com/katedra/

sega vzemi popro4eti koi koi e v Filmoviat dizain kade i kak i zashto

pak posle sedni mi govori ot nivoto na 4ertojnika kak nai dobrite bili Amerikancite

NE BRAT NAI BOGATITE studia sa v AMERIKA!

no to4no v tova im e i problema KOMERSA na vsiaka cena UBIVA planetata priatelio no tva shte go osuznaesh moje bi po kusno v tvoito razvitie.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
abbadon



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 137
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre ste ia hvanali taia tema ama niakoi 6te kaje li kakva/kade e alternativata na "Mesomela4kta", poneje az sam minal prez neia sravnitelno rano (21) i ne vijdam takava alternativa.V BG ne moje6 da plu4i6 vazmojnosta(svobodata) da napravi6 takav klip ako ne si minal prez neia, i ne si sabral vrazki s industriata i $ = nezavisimost. Edinstvenata alternativa spored men e da si freelance, oba4e v BG tova mai vse o6te e nepostigimo.Vsiakakvo info po vaprosa bi bilo dosta polezno za vsi4ki koito 6te se ili se zanimavat seriozno s 3D, a tuk vse pak ste edni ot nai opitnite....
A klipa vdiga dosta visoko letvata za BG produkciite ot sega natatak, i triabva da sme radostni, 4e niakoi e imal smelosta da pora4a takav klip i nikaoi koito da go izpalni tolkova dobre, poneje samo taka se razvat ne6tata, ina4e vsi4ko si stoi na edno nivo.
_________________
..the pieces of the puzzel are waiting...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе никой не казва, че американците са най-талантливите специалисти, ами че в Америка се правят най-яките работи :)
В Европа май Buf са най-читави, поне от тия дето знам, ама нали, класата е друга. Не креативната класа, ами финансовата ако щете. Този бизнес иска много пари, сам човек с големи мечти не може да бие екип от хиляди. Може да измисли нещо по-оригинално и прочие, може да се постарае да го визуализира до поносимо ниво, ама до там. За това в Европа яко залагаме на минимализма - изчистена идея, дето му викаме :))
А пък Platige изобщо няма какво да ги споменаваме, недодяланата Катедрала докарва най-много "Брей, това го е правил сам човек? Браво!", но изпълнението (където е основната сила на хората с големите пари отвъд голямата вода) е далече...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

OK Morg, blagodarya za obezwrezhdaneto na situatsiyata, shtoto shtyah da kazha sushtoto, ama w explosivna (po-tochno exploadirala) forma :))))

Nadyawam se SINNER nai-nakraya da si razbral za kakwo stawa duma tuk :)))) Po-yasno ot napisanoto ot Morg nadali mozhe da se obyasni :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Be nikoi ne spori bre nali to4no tova kazvam PARATA e tam

Alternativa Mi za PARI alternativa NEMA na toia etap

No parite ne gi praviat nito po kolturni nito s po visoko intelegentno nivo nito mogat da mi budat MERILO za kakvoto i da bilo

ta spora trugna ot MOMENTA v koito VILOATORA kaza tuka na toia pazar tova nema da varvi

MI ta ot tam po4nax as specialno da se palia ZASHTOTO toia pazar ne moje i ne triabva da e MERILO za ART e tva kazvam ne moje 4i4o tom ot UTA deto e sviknal da gledka samo tva koeot mu podnasiat Regionalnite TV ta tam na mesto da mi oceni kakvoto i da bilo

ta TOVA 4e Klipa na SASHO niamalo da bude dobre priet v TOIA PAZAR ne go pravi ni nai malko po losh i po malko dobar

ta za tva sporime AMA iavno DRONE 4el ne do4el ta PODSKA4A kato pale pred maika si

DA ALTERNATIVA za PARI NIAMA onia si gi PAPAT i tolkos

no da kajete 4e EVROPA ert a ne e gotin shtoto v USA fermera JOHN nemalo da go xaresa i zaradi tova nemalo da se spe4eliat pari. Mi da si ebava maikata MR.JOHN i tolkos
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NE TI NE SI RAZBRAL DRONE za KAKVO STAVA VAPROS moito Mom4e

as dobre razbiram 4e cenostnata systema ne moje da mi bude tolkova prinizena na nivoto na USA fermerite i neshtasnicite koito jiveiat 65% v karavani ta da se saobraziavam s texniat vkus.

DREME MI dali shte go platiat tva i onuva MOGA DA SI GO POZVOLIA

kakto vijdam i SASHO si go pozvoliava

ot tam na setne mi dreme na shapkata koi kakvo i kak i kade!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами парите отварят пътя към мечтите в този бизнес :)
Като нямаш средство да изпълниш мечтите си, просто ги намаляваш...

Може с 500000 дървета да изглежда по-красиво, ама правиш компромис, щото няма кой да ги сметне, и минаваш с 15000.
Защо няма нито един арт проект, в който има герои като Ам-гъл? Защо кажи-речи всички арт-проекти са по-стилизирани и рядко гонят реализъм? Със сигурност не е 100% само и единствено заради идеята на създателя. Или по-скоро вече е, защото тук създателите са свикнали да раждат идеите си леко кастрирани, защото все пак и за изпълнение трябва да се мисли.
Просто има си така нареченото "количество" работа, което трябва да се свърши от така наречените "работници" :)

Мисли ли някой, че ако Alex имаше на разположение неограничен ресурс от средства и специалисти, нямаше да може да направи клипа много по-добър?

То и в Щатите не всеки дава всичко от себе си, прави се трезва преценка на средствата и се прави good enough. Можем ли да съдим за ILM по "Mummy Returns"? :))

Големите и скъпи продукции тласкат индустрията напред, с какво е помогнал за нея един прекрасен арт филм? Нима покорява някакви върхове, нима разширява някакви граници, нима минава на ново ниво?
Да не забравяме, че като форум за компютърна графика, се интересуваме не само от идея, ами и от изпълнение. А има една тънка разлика между "визия, която върши работа за конкретната идея" и "ебаси, как са го направили това!!" :) Това е основна разлика между скъпото кино и по-евтиното, с големите идеи :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sinner,

Ya mi kazhi koe tochno ot tozi post ne sum razbral? I ako ne sum -- zashto? Kato chowek, koito prawi Doktorat po Mezhdunarodni Otnoshenia (werno, za momenta sum go spryal :)))) mislya, che moga MNOGO dobre da chta kakwo pishat horata. Ili mozhe bi kulturnoto niwo na posta ti e prekaleno wisoko za mene.

SINNER написа:
OX za sujalenie samo moga da spodelia 4e iavno si jiv primer kak to4no deistva MESOMELA4KATA

HEH zadokeanski 4udesa MXUM

Gledax v skoro vreme edin pi4 skluptor po BTV to Slavi go beshe pokanil ba4kal e pi4a po 5 Element TITANIK i pro4ia Mnogo got I beshe spe4elil nagradka za Skluptora v ITALIA heh shto li pak v italia m ?

ta dumite na 4oveka biaxa mam mu stara doidox si v Bulgaria shtoto niama na koi da se isfukam niama s koi da spodelia niama s koi da razmena 2 prikaski 4e vidish li skluptorka sam napravil i tia spe4eli tva i tva NIAMA

e te na tva mu vikam MESOMELA4KA as

ma karai da vari bre po vajnoto iavno e 4eka heh

BZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzGGGGGGRrrrrrrrrrrrrrrrr

vurti li varti

i vse pak opredeleno iavno tva e pravilniat na4in no iavno mnogo ot nas ne si davat smetka za tova

kakto i da e da sme jivi i zdravi vikam as pak drugoto to samo 4e si se namesti po mestata

pozdravi ot Slun4evo MOROCCO .)


I chakai da te otkrehna malko na REALNOSTTA. Kato chowek s mnogo po-golyam obrazowatelen opit ot teb samo shte ti podshushna:
"Znaesh li kude sa nai-dobrite Art Universiteti w sweta?"
I joker shte ti dam:
"Da si chuwal za University of Chicago, primerno?"

Towa, koeto pishesh granichi do fanatichna profanshtina. Teglish chertata, bez da se zamislyash, che goworish za 280 milliona dushi. I ne se zamislyash, che niwoto na sredniya Ewropeets e tochno tolkowa nisko, kolkoto i na sredniya Amerikanets. Pesho deto slusha Chalga shte otseni Arta big time! Ili puk Ali, deto prodawa falafeli na ugula na twoita ulitsa! Stiga gluposti!

I oswen towa, mislya, che se izmukwash ot spora, zashtoto nyamash dowodi. Dori i URL-to ti wodi kum sait "Under Construction" :)))) Ako ostawish nastrana byasnoto bezdihanno plyuene, shte widish che edno po-umereno mnenie e mnogo po-blizo do istinata.

Izwinyawam se na Moderatorite, ako sum prekrachil granitsata na dobriya ton.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe nikoi ne kazva obratno to bre morg

ama s mnogo pari i kuci idei pak ne stava

a te ideite ne si gi praviat a vnasiat i kopuvat

sega imat krava piat mleko nia memame krava pieme gola voda


tui iasno

ama ot kade na kade po taia pri4ina trebva da kajeme 4e europa art suck ?

i 4e vodeshtoto neshto koeto treba da ni vodi kato sedneme da praime neshto e vkusa na US pazara ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SINNER написа:
abe nikoi ne kazva obratno to bre morg

ama s mnogo pari i kuci idei pak ne stava

a te ideite ne si gi praviat a vnasiat i kopuvat

sega imat krava piat mleko nia memame krava pieme gola voda


tui iasno

ama ot kade na kade po taia pri4ina trebva da kajeme 4e europa art suck ?

i 4e vodeshtoto neshto koeto treba da ni vodi kato sedneme da praime neshto e vkusa na US pazara ?


Sinner, e tuka e nerazbiraneto! Ne US WKUSA a US KACHESTWOTO! Towa e wsichko!

A koi kupuwa idei -- towa e prekaleno golyama i amorfna tema za da ima yasni otgowori kato twoya.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ай тоз тема май некой да натисне клавиша СПЛИТ и МОВЕ :)

а кат толкова Ви се спори що не дойдохте на 3 юли да са караме с бира и мръвки ам?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vlad74



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 865

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe toia post ot predstaviane na edin klip se prevurna v post na lichnostni napadki. Shto ne sprete i da se zamislite ima li smisul ot tova.

Alex - klipa mi haresdva mnogo. Svurshil si strahotna rabota. Kolkoto do pesenta ne sum i goliam fen.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ооо, никой не казва, че европейското кино sux, то това оставаше! Аз лично съм луд фен на филми като "The City Of Lost Children" (на който, между другото, и да бяха правени в Щатите ефектите, надали щяха да са толкова яки), да не говорим пък за класическите "фестивални" анимационни филми, които предпочитам с пъти пред Disney и прочие.
В случая говорим за това - ако ще се прави LotR4 или Star Wars Episode VII, къде техническото изпълнение ще е на по-високо ниво.. Просто шепа народ не може да се справи, независимо от таланта, идеите и ентусиазма си. Може да направи нещо чудесно, но не може да бие огромната маса професионалисти.
А в крайна сметка хората с идеите стават арт директори на големите студия в Щатите, все пак комерсиализмът все още не е убил нуждата от идея и мисъл.. слава богу.

Мда, отдавна модераторите трябваше да разделят темата, защото хем дискусията е интересна, хем няма нищо общо с клипа, за който така и не остана място да коментирам! :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ia sega mi dai primeri batence za vurxovite postijena na xora zavurshili University of Chicago, primerno

mnogo te molia dai mi primer na izvesten dizainer arxitekt xudojnik film dizainer i tro4ia izlezli ot toia universitet

no i rajdani v US please dai malko primeri

zashtoto as ei seginka shte ti dam primer4eta ton za xora wavurshili universiteti v SVEICARIA FRANCIA ITALIA I ANGLIA koito sa na svetlini godini pred ostatuka v vsiaka edna posoka na Art a Dizaina

sega linka koito ti dadox ako ne si oburnal vnimanie kakvo imat tam tova si e tvoi li4en problem nishto 4e e under construction!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fatwalker написа:

а кат толкова Ви се спори що не дойдохте на 3 юли да са караме с бира и мръвки ам?



Shot i dvamata ne sa v BG


vlad74 написа:
abe toia post ot predstaviane na edin klip se prevurna v post na lichnostni napadki. Shto ne sprete i da se zamislite ima li smisul ot tova.


Az tva go kazah oshte na 3tata stranica, no uvi nemashe koi da chue.

Taka che taq tema ot "neka da nauchim neshto novo za tehnicheskata i tvorcheska chast" se prevyrna v "ovladqvane i usyvyrshensvane na teoriqta na 3D biznesa".
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SINNER написа:
ia sega mi dai primeri batence za vurxovite postijena na xora zavurshili University of Chicago, primerno

mnogo te molia dai mi primer na izvesten dizainer arxitekt xudojnik film dizainer i tro4ia izlezli ot toia universitet

no i rajdani v US please dai malko primeri

zashtoto as ei seginka shte ti dam primer4eta ton za xora wavurshili universiteti v SVEICARIA FRANCIA ITALIA I ANGLIA koito sa na svetlini godini pred ostatuka v vsiaka edna posoka na Art a Dizaina

sega linka koito ti dadox ako ne si oburnal vnimanie kakvo imat tam tova si e tvoi li4en problem nishto 4e e under construction!


:))))

Sinner, poslednoto neshto, koeto shte sedna da prawya e da ti tursya primeri sreshtu tolkowa shashaw argument kato twoya :)))) Wizh im samo Facultyto i ti stiga :))))

BTW, oshte ne si mi otgoworil za srawnenieto ne US wkus, a US kachestwo.

Linkut beshe izpolzwan kato metaphorichen argument, ne bukwalno :))))

Tumbi, da ne mislish, che ne mi se idwashe?!?!?
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

priatelio ne ti se davat primeri shtoto prosto takiva po4eti lipsvat te ako gi imaxa namashe da ima nujda da si vnasiat xora kato tia

http://www.the-artfile.com/uk/artists/giger/giger.htm
http://www.guerillapixel.com/pages/frameset1.htm

tova e amerikanski pari s Evropeisko ka4estvo hi hi hi

kak to4no da ti obiasnia 4e tia xora tam praviat pari

a tia tuka praviat i proizvejdat stoinosti

sega ako ne mojesh da go razberesh problema si e tvoi i ne samo Filmovata industria e prekiat primer za tova a iscialo ARTA I DIZAINA
kato cialo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sinner,

Predi ednostranno da prekratya tozi spor, shtoto mi e pisnalo ot samopruwzglasili se Muchenitsi na Ewropeiskia Art kato teb (az si imam i drugi opredelnia, ama ele ega shte me widi nekoi Mod :)))) koito ot burzane da se izplyuyat ne im ostawa wreme da pomislyat s neshto drugo oswen grubnachnia stulb.

Eto ti nyakolko sites na American Concept Artists -- THE BEST in the field, s mnogo klasi (zaebi Gigerchetata, deto sa narisuwali edin swesten Concept i na nego berat lawri).

http://www.ryanchurch.com/
http://www.sydmead.com/v/01/splash/
http://www.goodbrush.com/mainpage/index2.htm
http://www.derekmonster.com/
http://www.watersketch.com/
http://www.artbyfeng.com/
http://www.ghull.com/
http://www.jamesclyne.com/
http://www.tjframe.com/
http://www.seeoutloud.com/
http://www.dougchiang.com/

Zemi se OBRAZOWAI naistina i stiga si se prawil na posmeshishte pred wsichki s tiya bezumni prikazki :)))) I go daway po-skpokoino, kid, samo shte spechelish. Po-malko frenska propaganda, i shte si OK :))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boji4ko ti tova li mi davash kato primeri za stoinostno iskustvo ?




Vurxut sa EVALA dostoini sa za da im stanesh posledovatel a ?

A pak to 2 ma bili CHANG I THANG ? brex kakvi interestni imena noseli tia Koreniaci Kauboici HUM

be i CHRISTOVFX i toi koreniak tam COOL

bate ot tova deto si napostval ima 3-4 podxodiashti primera za jalost 2 ma ot tiax sa Aziatci a drugite 2 ma sa isklu4enia ot KOLKO TO4NO miliona ? tva kakuv procent pravi ?

seriozno prosto absolutno niama smisal da se spori s radioto priatel prosto niamash absolutno nikakvi agrumenti da me ubedish 4e US e durjavata rajdashta XORA koito se vmestvat v poniatieto stoinosten art i to4no po taia pri4ina si kopuvat zashtoto si niamat i kolkoto i dobri universiteti da imat kadeto sashto taka prepodavat v bolshinstvoto si 4ujdenci prosto SYSTEMATA im e takava i niamat tradiciata za da mogat da se meriat s stariat kontinent

PS. seriozno li mislish priatelio 4e tia xora koito postvat v toia forum popadaiki tam niama da praviat takiva ta i mnogo po dobri neshta ot tia koito POKAZVASH ?

seriozno li mislish 4e horata ot Foruma za 2D niamat takiva i po dobri neshta ? A kolko to4no sme nia bulgarite ? 8 miliona ? da ne govorime za ciala evropa 4e stava strashno a pa vklu4im li i velikata savetska strana savsem shte stane strashno 4e Bulshinstvoto ot tia neshta koito si napostval nema da sa mnogo na miasto dori na RENDER.RU

i za posledno shtoto pove4e niama smisal da sporia s radioto

Ako naistina tova sa ti primerite za podrajanie 4ove4e SUJALIAVAM te

isktrenno te sujaliavam

4ao

i pozdravi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Юли 21, 2004 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kato sloja tia neshta do neshtata na Alex ( shtot go znam i kak risuva ) pyk i 90% ot neshtata ot taka populiarnite v neta artdiri , are setete se
koi me kefat poveche HEHEHEHE

Bravoska Alex, respekt man
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov