Graphilla.com :: Преглед на тема - Помощ за страничка
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помощ за страничка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2003 11:02 pm    Заглавие: Помощ за страничка Отговорете с цитат

работя по нов layout на "Бойна Слава" и имам нужда от съвети. Тва в момента го виждам като алфа. Няма да има frames никакви. Отляво са menuтата за нови неща по сайта, от форума, нови статии и тн, а голямото си е настоящата страница, като бутончетата са горе в дясно. Именно за тях и за няколкото празни места не съм сигурен как да ги организирам точно, сериозен сайт до сега не съм правил :) Предложения?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се чете - липсва контраст между фона и буквите
Да не говорим за линковете(бутоните) - там е много зле - тоя готик фонт е сянка, обем и рамка много товари - трябва да се взираш за да го прочетеш

П.С Аз по принцип харесвам по изчистени неща и многото ефекти ме дразнят - така че може и да не съм напъно обективен
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

като стар panzer фен, не мога да си замълча...
готик-шрифтът може и да тича за някой SS сайт или подобно, ама за БЪЛГАРСКА бойна слава??? мнем :/ а за навигацията си е ад...
не е ли по-добре да изровиш някаква тенекиена текстура, вместо малко досадния номер с noise/motion blur? и да я използваш извън полетата, в които ще има текст... по принцип хората търсят някакво инфо, и не е лошо поне да им дадеш шанс да го прочетат
друго - има някакви заблърени петна... камуфлаж ли, що ли?
последно - тхт-а нещо болд ми се види, може и само faux да е, ама ако си се опитал да четеш тукашното издание на reaper man, ще знаеш колко е гадно да четеш много и все болднат тхт...
_________________
...sleepwalking...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

auslander написа:
като стар panzer фен, не мога да си замълча...
готик-шрифтът може и да тича за някой SS сайт или подобно, ама за БЪЛГАРСКА бойна слава??? мнем :/ а за навигацията си е ад...
не е ли по-добре да изровиш някаква тенекиена текстура, вместо малко досадния номер с noise/motion blur? и да я използваш извън полетата, в които ще има текст... по принцип хората търсят някакво инфо, и не е лошо поне да им дадеш шанс да го прочетат
друго - има някакви заблърени петна... камуфлаж ли, що ли?
последно - тхт-а нещо болд ми се види, може и само faux да е, ама ако си се опитал да четеш тукашното издание на reaper man, ще знаеш колко е гадно да четеш много и все болднат тхт...


agree with Aus...trieca... се пак е върл фен на mr. Х.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мноооооооооооого тъмно :о много :о
_________________
Rien ne vas pleux :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

такъм, мерси за сега

1. Порталът не е само за страници за българската военна история, ако отидеш ще видиш че в момента почти всички са за WW2. А gothic-а си го обичам твърде много за да се откажа от него ;)

2. Съгласен съм че седи малко тежко...ше мисля как да го олекотя

3. Текста не е bold, не знам що така ти се струва.

4. там дето има много текст, мисля да не е метал отзаде ами нещо хартиено

5. тенекиена текстура....ми с photoshop беше по-лесно, ама виж придирчиви много :p може да опитам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moeto predlojenie se otnasia do samia design na saia ........ smiatam che e po-udachno da napravish obshtatakoncepcia na saita po-bojna, v smisal neshto po-odrano, po izstradalo ot wrajeski attaki : ) , zashtoto taka purvo mi stoj twurde ednoobrazno i wtoro samo vida na shrifta mi pokazwa, ot pruv pogled, che saita e woenno-orientiran ...... ideiata mi ne e neshto nowo , no mislia che ako se balansira .... shte se poluchi po efektno : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

никакви генерални промени, просто съм адресирал повечето забележки за четимост, контраст и натовареността на готик нещата...



огледах за други метални текстури, обаче всичките са натоварени, а аз искам нещо относително леко

предложението за "бойността" на сайта е интересно, обаче не искам да правя нищо кой знае колко графично натоварено...

неща които не ми допадат: менюто горе е безинтересно; къде обаче да го сложа?....няма картинки никакави; но и тях къде да ги сложа? а и за какво изобщо са ми?

жалко че сега почна семестъра и нямам много време...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 2:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ново развитие - в посока изчистване на дизайна :) мисля това да е финалната подредба, като остава да се полира

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 4:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

опит за малко цвят....верно че се отклонявам малко от темата, ама много ме кефи така :)



доста път измина от началото 8-)

само че, ще кажете, каква връзка има такъв облик с военната история?...ми не знам за сега


*************************

разбира се, на сутринта просто отхвърлих тоя вариант изцяло :)

тва е портален сайт, т.е. трябва да е доста лек графически. Ще мисля друг вариант.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov