Graphilla.com :: Преглед на тема - :(
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

:(

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Юли 24, 2004 1:59 am    Заглавие: :( Отговорете с цитат

От 2-3 дни GF (не GirlFriend, GeForce ;) ) ми прави проблеми - от време на време забива в C&C Generals, в ХР както си цъкам насам-натам премигва, в max сега нещо ми чезнат мешовете от време на време... нещо не е на добре тая работа. Последни дривери си има и всичко, на студено си е, въобще нищо не разбирам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 26, 2004 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сори че със закъснение се включвам, ама много работа напоследък...
Така както го описваш става ясно че сравнително отскоро е проблема. Казваш че си с най-новите драйвери, но от личен опит знам че понякога и в това може да се крие проблема. Аз съм с ATI и имах проблем с най-новите драйвери, които излязойа преди 2 седмици и затова върнах старите. Съветвам те да опиташ с по-стари драйвери
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Юли 27, 2004 2:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ами няма как да е от тях, защото започна преди да кача нови - качих ги като опит да го оправя, но нищо не се промени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov