Graphilla.com :: Преглед на тема - Letiasht avtomobil
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Letiasht avtomobil

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 12:01 pm    Заглавие: Letiasht avtomobil Отговорете с цитат

Tova e testche v koeto triabvashe da pokajem na edin rejisior dali moje da se napravi dostatachno dostoverna animacia na avtomobil v realno zasneti kadri.

www.dynamate.net/vrabchev/car1.avi

Poneje niamashe dostatachno vreme (samo 1 den), izpolzvah gotov 3D model na mercedes, samo materialite sa moi, kato za istinskata animacia, shte stroim avtomobila koito shte se izpolzva vav filma. Dokolkoto razbrah triabva i da leti, zatova izleznah pred ofisa, snimah ulivata s kamerata, kepchnah dvijenieto i rachno i dobavih avtomobila. vsi4ko tova za edin sledobed i sledvashtata sutrin. ima dosta nedostataci, no za tolkova vreme tolkova:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne sum mnogo v 4as s camera trackinga.... da ne kaja 4e hepten ..
no mi stana interesno slednoto ne6to i se 4udq dali mi se e storilo ..
ta.. horata na spirkata malko predi da se otdeli kolata ot zemqta .. dvijat li se.. i ako ne za6to?

btw s kakvo si go pravil trackinga s MAX-a ili s otdelen soft
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 12:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naistina sa zastinali, no ne sam pipal ni6to po tiah. a trakvaneto go napravih pokadrovo prez desetina kadara. znaeh razmera na obektiva, poziciata na kamerata, 6irinata na ulicata i niakoi drugi to4ki ot kooperaciite otpred i taka dvijih kamerata che to4kite da sa si vinagi na mestata. ne e slojno kato kamerata ne se dviji a samo se zavarta okolo osta si.
v interes na istinata, kato leti avtomobila mi e malko neubeditelen, pove4e go haresvam dokato se vratka po ulicata predi tova.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

qsno..

stana mi liubopitno za6toto v4era gledah in action edna mnogo simpati4na programa za Cam.Track. Boujou 2 ... ta tam mnogo prqtno se polu4avaha ne6tata..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

opitval sam se da trakvam s maxa, no vse se dani na momenti i se nalaga da se donaglasiat na raka (osobenno kogato i kamerata se dviji, a ne samo zavarta) ta shte e liubopitno da go vida kak raboti tova Boujou 2. imash li ot kade da se pro4ete ne6to za nego?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

www.2d3.com

im e hometo
btw cenata mu e 10000$ ;)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dark Shadow



Регистриран на: 15 Яну 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev, mnogo qko e stanalo be chovek. V pyrviq moment kato q vidqh kolata na pytq mi izglejdashe kato istinska.Naistina obache kato pochne da leti se poluchava malko razminavane... i si lichi che e 3D, no sled kato si go rpavil za 1 den misql che e dosta prilichno.DA ne kazvam perfektno. OShte malko rabota i syvsem shte zaspi! :)
_________________
http://darkshadow.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mersi dark Shadow:) ako 6te se pravi kakto triabva 6te hvarlim dosta pove4e usilia, da stane savsem kakto si triabva:)

A Boteff, toia soft sigurno naistina 6te e mnogo iak, sled kato struva takiva pari. Predpolagam, 4e se izpolzva ot kinoidustriata, za tiah 10K ne sa ot osobenno zna4enie, a dokolkoto razbiram za takiva e prednazna4eno. No vijdam i po-leka versia si imat, tia moje i za taiva kato nas da var6i rabota:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
evil_kornholio



Регистриран на: 23 Май 2004
Мнения: 158
Местожителство: earth-Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hubuu sickko, do momenta na frukvaneto aferim, ma posle....... oburni vnimanie kvo staa sus scaleto na kolata kogoto se doblizava do sgradata, bratche mi tja staa 1 metur goljama bre (imash prozorci za reference i dosta si lichi) 8)))) zemi slozi edno cube vuv viewporta da ti markira sgradite dokato animirash i nema takviz grizi poveche 8))))
_________________
site komputEri na sapun
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

evil_kornholio написа:
Hubuu sickko, do momenta na frukvaneto aferim, ma posle....... oburni vnimanie kvo staa sus scaleto na kolata kogoto se doblizava do sgradata, bratche mi tja staa 1 metur goljama bre (imash prozorci za reference i dosta si lichi) 8)))) zemi slozi edno cube vuv viewporta da ti markira sgradite dokato animirash i nema takviz grizi poveche 8))))


ne edno cube a mnogo sam slojil za da si trakna kamerata i to s tochnite razmeri. eto i screen ot koeto iasno si lichi che niama skalirane

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да,бе,Жоро,
evil_kornholio е абсолутно прав!

Обьрни внимание на моментьт, кьдето каруцата е над главите на хората и завива зад стьлбьт. Сравни масштабьт на твойто возило и на паркираното долу пред кьштата-различни са!

Иначе е суперско!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vladi,
de se gubish bre:) pone ti znae6 che mashtaba nema da obarkam postroil sam si terena pred ofisa s kubchetata. Neshto drugo prichiniava tazi iliuzia, i may e v skorostite. sled kato litva sam go zabarzal mnogo i za edinica vreme minava po-goliamo raztoianie, i izglejda vse edno se smaliava. no tova si e samo test, a i niamam vreme da go reviziram. ako ima porachka, shte se staraia togava:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 7:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boujou-то днеска го видях... какво съвпадение , и то точно след доста дни тракване на live... честно казано останах с впечатление че е наистина много приятно , стори ми се бавно - но беше на машина с под 1GB... може от това да е
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Пет Сеп 17, 2004 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boujou-to e programa ot tipa .. Kazvash mu na kompiutyrcheto i to vsichko samo pravi ...
mnogo e dobra no nestava za vseka sequencia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 17, 2004 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

interesno mi zvu4i tova Boujou. Ima li kade da go vidia kak raboti, za6toto v saita ne otkrih primeri, no kato vi slu6am mi se iska da vidia ne6to. Znam problemite s trakvaneto v Maxa pone, ta mi e liubopitno kak raboti tova 4udo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Халото от осветлението върху автомобила е кул :)
Колата е перфектна до момента в който излети. Там се усеща материала че е синтетичен и че колата е малка.

Иначе:
Matchmover e softwareto.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Galileo



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 222
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много никелирана е тая кола!
В MIBII мерцедеса излиташе по същия начин!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 3:08 pm    Заглавие: hmm... Отговорете с цитат

nyama tejest, tyaga na izlitaneto... vse edno izvednaj stava bezteglovna i otlita
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria na vsi4ki za komentar4etata:)
Hubavo e 4e ima takova miasto kadeto pove4e o4i pomagat da se re6at problemi, koito poniakoga v mnogoto rabota ne uspiavame da zabelejim sami:) jalko samo 4e ne vinagi mojem da puskame tuk ne6ta, koito ne triabva da se pokazvat predi da badat izlacheni, a poniakoga te sa mnogo po-interesni ot ostanalite ni proekti... no takav e jivota..:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

xax ave chovek az kato go gledah purviq moment mi se stori che taq kola si e istinska i neshto drugo shte se sluchva posle chak kato frukna si prolicha che e cg mnooo qko :))))
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov