Graphilla.com :: Преглед на тема - Death of Puppets 2 (concept art)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Death of Puppets 2 (concept art)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 5:58 pm    Заглавие: Death of Puppets 2 (concept art) Отговорете с цитат

Е това ми е последното творение, и да не вземе сега да почнете да ми критикувате перспективата дето я няма, какво да се прави късно се сетих да обърна внимание и нея :)...ама ще се науча аз...



Малко инфо: това се казва Смърт на куклите 2, защото е вдъхновено от едно чучело дето правих за Обемна анамация за Училище,... оригиналното чучело(Death of Puppets 1) едва ли ще ви го покажа обаче ;)...

пс.и както винаги съм готов за вашите критики и мнения, хич не се стеснявайте кажете си каквото ви е на душата :)...по злобна и унищожителна критика от тая дето сам мога да си направя, едва ли може да измислите :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Yako! Otivam da si metna molivite prez prozoreca. :(

Super me kefi :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

basi, mnoooogo, ama mnogo dobro. dobre de, a shto na kuklite?
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех, искаш ти критика, ама да не мислиш, че е лесно ;))
Значи, все пак според мен и тука го има стандартния при тебе проблем да не е абсолютно ясно на пръв поглед кое какво е и къде е, пък за концепта това е по-важно от готиното пипване...
Според мен трябва да поизясниш плановете, че в твоя концепт има толкова детайл, че човек понякога се чуди къде да гледа и какво вижда :) Малко засилени хвърлени сенки може би ще помогнат, защото в момента хвърлените сенки са ти по-светли от някои осветени части, които са тъмни по концепция като материал, а не като осветеност.
Адски дърварски го направих и изгоря лошо, но все пак, може би нещо от тоя тип (като идея, не като пипане, че то аз съсипах хубавата рисунка):

Това в средата са изкарани разни елементи, които не са ясни, какво са точно, просто правоъгълно тъмно квадратче? Моделера хич няма да ти се зарадва :РР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mdam :) morgothe, tochno uceli dobre che beshe i ti da mi go kajesh che da se uverq, az do posledniq moment se chudeh da ne sloja li po tumna sqnka pod orujieto i tn. ama me beshe strah shtoto nali si mislq che materiala na robata kato e tolkoz svetul senkite ne shte da sa tolkoz tumni :(...puk za neqssnite detaili tova e shtoto nqma mnogo ideq v golqma chast ot detailite...tva se lichi nai mnogo na orujieto, to beshe skalupeno da zapulni prostranstvoto gore dolu, imah suvsem obshte ideq che tam shte ima pushka, ama nikva ideq si nqmah kakva shte bude, i go popretupah otkum conceptualna gledna tochka...ama senkite sus sigurnost shte gi edditna oshte dnes...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи тука обаче седи следующата дилема... С тъмните сенки рисунката седи много по-зле отколкото с по-бледните според мене, губи се ефирността, става плоско...
Според мен решението на проблема седи в друг тарикатлък - когато имаш еднакви и симетрчни части (нараменниците, самите ръце, тия тръби отзад и т.н.), няма много смисъл да ги разработваш еднакво... направи по-близката/по-осветената/която по ти харесва част, пък другата я остави да потъне, да докара 3Д вида на рисунката - можеш да я затъмниш, можеш само да маркираш с контур силуета.. деа знам :)
Бтв що не върнеш косата от Death of Puppets #1, страшно яка беше, пък и в тази отпусната, приведена и спокойна поза ще стои страшно готино, и много по-заплашително и вдъхващо респект и от най-голямата пушка! :)

ПП Техниката ти става толкова дяволски добра, че скоро изобщо няма да мога да критикувам концепта :) Имай предвид това и внимавай, защото той е най-важен - лошо нарисуван, но хитър концепт е винаги по-добър от прекрасно пипнат, но недомислен. Лошото на прекрасно пипнатия е, че толкоз му се кефиш, че не можеш адекватно да видиш недостатъците му понякога :) Според мен при тебе няма такава опасност де, аз съм diehard фен на идеите ти, ама все пак да си те предупредя :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2003 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aham...ama obmislql sum tez varianti, ama oshte ne sum pochnal da gi prilagam uspeshno :)...nadqvam se skoro da pochna...hmm puk za kosata kato gledam shte ima Death of Puppets 3 :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami ...... az niamam dumi , neznam kakvo da kritikuwam , oswen che e prekaleno gotino , drugo niama ..... : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

perfektno e kato detail,ma morgota e praw .probwai sled kato go izcukas taka da go obobstis s misalta za oswetlenieto i okolnata sreda . s golemata badanarka .ina4e me kefi izwraten si aha:)))
Върнете се в началото
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Съб Фев 08, 2003 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

adski dobro riadko vijdam takiva neshta tuka mnoo e iako
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 6:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Pffff! Az da se otkazvam li ???? ;) Btw, mnogo bie na feng zhu, a glavata mi napomnq purviq angel v Evangelion. I kato kazah Feng...Photoshop ili markeri?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Фев 09, 2003 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)...ami markeri, i samo malko ton sum mu dal s photoshopa...puk za tva che napomnqna Feng, kakvo da se pravi ot nego se ucha vse oshte...imam oshte vreme da izgrajdam svoi si stil, az purvo da se naucha kat dobrite da rabotq puk sled tova shte vidim...ami az sum gledal baq parcheta ot Evangelion ama tovhno momenta s purviq angel sum go propusnal...ama EVA unitite sa nomer 1...da ne govorime za kachestvo na animatziqta...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2003 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tva za Feng ne beshe kritika, ima mnogo neshta, koito sedqt po-dobre ot negovite roboti v kartinkata...EVA ne e mnogo krasivo narisuan, no e prekrasno animiran...i zaduljitelno se gleda celiq! Ne e lekovato serial4e,dori v na4aloto da izglejda taka.ina4e EVA 01 nqma raven. A taq ideq s plata ot krusta nadolu e masa qka!

BTW,az otde moga da namerq markeri???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 4:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

много е яко!
няма ли начин да се спести цикленето на еднаквите парчета (от лентата за оръжието например) чрез нещо от сорта на "недорисуване"
струва ми се, че ще стои много приятно най-вече в тази част, която е
зад гърба... пък ще поулекне малко детайла и ще има повече време окото да гледа другите неща... и след това може да я
зацапаш надраскаш малко.. ;D
като каза "Обемна анимация за Училище" къде си учил/учиш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2003 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aami :) razbira se che imam v predvid nedorisuvaneto, no trqbva da zadobreq oshte malko za da moga da go pravq i da sedi dobre...za sega tova e samo trenirovka...ami v NBU "ucha" animaciq...ama vuobshte ne smqtam animator da stavam :) imam drugi podbudi da sum tam...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Пон Фев 17, 2003 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vaj!
zversko e tova!
Bravos Calader:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Фев 17, 2003 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tuka samo she kaja na nekuf dobur 3D modeler da go hvashta i iskam interactiv movie da ia vida otvsiakude taia guzaria! VERY GUD!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 9:34 pm    Заглавие: got e! Отговорете с цитат

got e! zemai razgledai ako ne si malko comixi ot sorta "Alita", "Ghost in the Shell" tam sa napravili mnogo v taq nasoka. az lichno ne bix namqtkal navsqk`de tolkova detaili. no me kefi de:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov