Graphilla.com :: Преглед на тема - Bulgarian Wine Конкурс
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Bulgarian Wine Конкурс

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 29, 2004 5:25 pm    Заглавие: Bulgarian Wine Конкурс Отговорете с цитат

Takaaa... koito mislil - mislil, koito predal - predal... sega da vidim koi e poznal tochnite kilogrami

Az tuka shte si pokaja kakvo az sam predal. Za moe sajalenie poradi lipsa na vreme i sili uspiah da doveda do final samo edin proekt a drugite 2 idei ostanaha na etap... nedomislica.

Predadenia proekt sashto si ima krivinite shtot prosto ne uspiah da se doorganiziram. Az si gi znam, predpolagam i vie shte gi vidite.

Predstaviane na proekta:






Nadevam se i drugite da se prestrasht i da vidim v kakva posoka sa derzali.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Юли 29, 2004 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

упгрейда ми харесва :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юли 29, 2004 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това май е в стила на Tcherga* :)



ето и моето скромно предложение:





не мога да го обясня както ЛХ, защото ще се омотая яко, но в общи линии основната идея беше чрез шрифта да се представи традицията и качеството, а с по-освободения графичен знак да се наблегне на модерността и иновациите като се използва общо познат символ, свързан с винопроизводството.
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 30, 2004 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za LH:

super obiasnenie ... super idea ... slabo izpylnenie :(

mnogo mnogo ne razbiram az nito ot loga nito ot vina i iskam da kaja che tva si e lichno moe mnenie i ne angajiram nikogo s nego.

edin kolega kaza che kogato chue vino i pyrvoto neshtu det mu iskacha u glavata e neshto mnogo istyncheno i skypo. pa na mene tuka logoto mi haresva shtoto e tochno obratnoto neshto koeto primerno bi moglo da se otlichi ot samia etiket ... sharenko i to hubavo sharenko kak kaza dreamera ala Tcherga(koeto naistina me iskefi maksimalno) ...

Fontovete neznam moje i da sa mnogo populiarni i ispolzvani u vinarskata industria ma neshto gram ne mi sediat na mene spored men sediat kato praveni nabryjki nakraia i ne im e obyrnato vnimanie.

butilkata ne mi prilicha mnogo na vinarska butilka ama moje i da byrkam se pak ne sam razbirach i piach za da znam. za tva pak sha citiram :
"taq parcaliwa butilka me obyrkwa ... che e butilka wijdam ama che staa duma za wino hich ama hich ne se se6tam dokat ne procheta :) po skoro bih si pomislil za nekwa gazirana butilka ne6to fun party kat uniq sheikyrcheta razni :)"

mislia che nai mi haresva kombinaciata na cvetovete i mai tva e mai naistina ne e stignalo vremeto :)

Za Dreamera:

mi tuka neznam ko da kaja dosta istyrkano pak i s tozi grozd po skoro bi se slialo logoto s etiketa i moje i da ne sa zabeliji vopshte che syshtestvuva kat otdelno logo vopshte niama mnoo mnoo indetity u nego ili pone az ne gu vijdam

nadiavam se da ni sam ubidil nikugu i pak kazvam ne angajiram nikugu s negu ... adi uspeh
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 02, 2004 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az za fontovete si znam i mnou ma e iad... ma verno nemashe vreme... hele pa za edinia.

obache goliama chast ot drugite razsajdenia sa malko neverni... kak da e, vapros na lichen fkus.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 01, 2004 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

някой да има новини........?
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
yanyan



Регистриран на: 30 Юли 2004
Мнения: 106
Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Чет Сеп 02, 2004 1:11 pm    Заглавие: ? Отговорете с цитат

Тъкмо щях и аз да питам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 02, 2004 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dokolkoto az znam horata mislat, s kvo tochno obache mislat.... nikoi ne kazva...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Без да бъдя изчерпателен в обяснението си като ЛХ и без да претендирам че познавам бранша до основи, пускам 3-те предложения които предадох. Гледах доколкото мога да се съобразя с изискванията на конкурса и тъй като грозда е доста използван символ наблегнах на по-добрата и различна стилизация и на лесно четима и характерна текстова част. Доколко се е получило ще разберем надявам се скоро ..








_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RiN



Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 603
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 3:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD: Restpekt за работата 2 и 3 са страхотни. към 1 имам малки резерви за шрифта.
_________________
>=<>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mдааа, третото е супер, аД :))))
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
transparence



Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dali izob6to 6te ima rezultat ot tozi konkurs?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2004 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dami i gospoda, po moi svedenia... sme si habili tvorcheskata sila na vetera... tai kato Balgarskata darjava i po tochno "Fond Zemedelie" otkazva da izpalni svoiata chast ot finansiraneto na "Fond Balgarsko Vino" toi prosto niama da sashtestvuva i sled kato nema da sashtestvuva, tva shte reche che ne se nujdae ot grafichno predstaviane...

Polojenieto za tozi mument e takova... vseki se spasiava poedinichno... hubava rabota, ama balgarska... chestito na uchastvalite, tai kato vseki e pobeditel...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov