Graphilla.com :: Преглед на тема - Глава wip
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Глава wip

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Авг 19, 2004 10:16 pm    Заглавие: Глава wip Отговорете с цитат

Самата глава е от туториала на 3dtotal.com за joanne of arc. Като я направих по него започнах да си я намествам според както ми харесва и уж по-близо към анатомията. Много ще се радвам на съвети и критики. Засега областта около устата ми е най-проблемна, после ще се занимавам с очите...


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Пет Авг 20, 2004 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите лични препоръки са :







като със син цвят са еджове за махане зелен и червен са ясни :)

Така ше получипш четириъгълници които са по идобни за манипулация ма тва ти го знаеш и после замо усилваш поликаунта на места за детаил и си готов

Дано ти е от полза савета ми

Успех :о)
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Авг 21, 2004 5:24 am    Заглавие: Re: Глава wip Отговорете с цитат

Ъпдейт според съветите на волтажа, на когото много благодаря :)


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Авг 21, 2004 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

za mesha..ne moga da govoriq mnogo....no taka ke po-dobre opredeleno..
mislq si che vse pka mojesh da razviesh malko chelustta na taz glava....a i ochite sa kat na izvyn zezmni..znam che gi znaesh tez neshta...ama az da si kaja.:)) inache i po cheloto shte trqbva da porabotish..tam kato zapochnesh s nadvejdnata dyga....tubelite po gore....za da se poluchi relefa ne cheloto ..che v momenta e dosta gladichko..to imash vreme za tam de....ama az da si kaja:))))
a nqkakva konkretna ideq..myj, jena li shte e ...baba dqdo..dete...?
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Авг 21, 2004 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

жена е
абе по принцип не я мислех да я мъча много реалистична да става
има си и тяло ама то има доста повече натаманяване докат стане за показ. Редувам ги, като ми омръзне главата, правя тялото и обратно :))

благодаря за съветите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov