Graphilla.com :: Преглед на тема - DM reklama
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

DM reklama
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 4:28 pm    Заглавие: DM reklama Отговорете с цитат

Taiii, predi vreme postnah vinenite butilki, sia i tva koeto shte gi reklamira tez butilki. Neshto koeto e pure adv. s minimalko design po nego. Stremia se kam iasno poslanie, a ne da pokazvam kvo moga s PHS-a

Kato nachalo 14 portret vision, deto slujat za posters, flyers, mag adv., i ptochie v toia format :





























Tva sega malko billboards: parvoto za v grada:


vtoroto za na magistralata, deto sa dvijat horata po barzo


I nakraia malko snimki ot shtanda na Vinariata v Plovdiva. Proekta go praiha 2-ma arhitekti, az go brandvash mestoto.










_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

честно да си призная - писнало ми е "моята земя" да бъде свързвана с опърпани овчари, да е представяна в черни краски и единственото ни достойнстово кат народ да са бръчките по лицата на бабите и дедовците ни...

не ми харесва изначало концепцията - в изпълнението както 99% досега си се справил много добре...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Namerih me zna4i vinovnika;-)

LoveHate - az chast ot tiq raboti gi gledam ot nachaloto an vinariqta
I se chudeh ot koj gi e pravi!

Samo superlativi moga da kaja - chisto, izpipano - syvsem v moj stil

Ne6to svejo na fona na reklamnata boza po bilbordovete

BTW - obache maj na edin i sy6ti frizior ste gi vodili - mustacite na vsichki sa ednakvi;-))
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Avi, razbiram ti az problema, ama ako iliustriram dumata ZEMIA s tebe deto zemia ot blizo si vijdal samo v gradinkata pred bloka shte stana smeshen v moite si ochi kato nachalo.

Pa teia hora mi sa prosiaci, ni za oparpani, beh cel den s tiah v seloto im i moa ti kaja che se chuvstvah idealno.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Аватарче"]честно да си призная - писнало ми е "моята земя" да бъде свързвана с опърпани овчари, да е представяна в черни краски и единственото ни достойнстово кат народ да са бръчките по лицата на бабите и дедовците ни...quote]

emi s kvo da ia svurzvame, s hip-hop pi4ove sus zeleni kosi, ili s goli gadzeta .... fakt e 4e zemiata se svurzva s takuv tip hora, kakto i hubavoto vino mezdu vpro4em.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
честно да си призная - писнало ми е "моята земя" да бъде свързвана с опърпани овчари, да е представяна в черни краски и единственото ни достойнстово кат народ да са бръчките по лицата на бабите и дедовците ни


Хмм, ами то това се търси - старо вино от старо лозе
Настройката е такава. Туй търсят хората.
Вярно - малко клише, но на кутията на бисквити катеричка - слагаш катеричка

Я си представи група тинейджъри на постера - то да не е Фанта;-))
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Myxata



Регистриран на: 06 Фев 2003
Мнения: 55
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дизайна е страхотен, снимките са хубави, но нещо не ми се ядват
тъжните лица на дядовците и бабите. На пръв поглед човек може
да помисли, че това са някаквъ флайъри "Помогнете на
Старозагорската област да възстанови загубените декари земя
след големият пожар". Какво по-точно олицетворяват тези лица?

Инак според мен идеята със збръчканите лица е добра, защото
всички знаем, че най-доброто вино и ракия идват от тях.

Мухата
_________________
Everything decays.
We're just here to help it along.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...Поздравления за КОНЦЕПЦИЯТА!
Отдавна си мислех, че трябва да се появи нещо истинско в рекламата на вино, макар да има да мислиш по въпроса - колко продължава рекламния живот на марката....)
Само искам да отбележа нещо, което приветствам много - силна имиджова реклама на бранд на Менада - ето това й трябваше, за да стартира на "новата" винарна - поздравления още веднъж.

П.С. Нали си готов да издържиш "наблюдението" на целия рекламен бранш????...)))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Avi, razbiram ti az problema, ama ako iliustriram dumata ZEMIA s tebe deto zemia ot blizo si vijdal samo v gradinkata pred bloka shte stana smeshen v moite si ochi kato nachalo.

Pa teia hora mi sa prosiaci, ni za oparpani, beh cel den s tiah v seloto im i moa ti kaja che se chuvstvah idealno.


скивай ся... тва дали съм виждам земя, дали съм я копал или нещо друго няма отношение към въпроса, който аз повдигам - ако ще се заяждаме персонално - няма проблеми просто няма да коментирам твои работи повече, ок?

а тва кви са ТИЯ хора няма абсолютно никакво значение - на мене ми навяват мрачни мисли за некролозите, които си разнасят в джоба...

а това не ми е обичайната обстановка АЗ да пия вино...

Morty написа:
emi s kvo da ia svurzvame, s hip-hop pi4ove sus zeleni kosi, ili s goli gadzeta .... fakt e 4e zemiata se svurzva s takuv tip hora, kakto i hubavoto vino mezdu vpro4em.


незнам аз с кво да я свързвате - вие сте си я мислили - аз разбирам кво е посланието и - но то неми харесва...
ама айде да кажем, че ще се поддам на провокацията ти - що не е идеята "собственика на 31 декара лозя" да е 31 годишния Иван Иванов от Куртово Койнаре - който се е върнал към корените си и "своята земя" - за да прави вино?

м?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaek bez edno uho



Регистриран на: 11 Фев 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

probvai s izvanzemni:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nishto lichno be, prosto tova sa si horata deto sa tam, lozari, pepieneri, bachvari i t.n. Nai mladia beshe na 64, ko da napraia - FAKT, che nikoi na 30 nema tam da maha motikata. I tva sa naistina te, teia deto go praviat tva niashto.

Pak priatnata za okoto 29 godishna E. Kalkandjieva prosto na men v sluchaia ne mi varshi rabuta.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zaek bez edno uho написа:
probvai s izvanzemni:)


Vij kakvo nashia, kato nemash kakvo da kazvash si trai, che pochvash da mi lazish po nervite s arta si. Ama nali sam vazpitan, za sia nema da te karam da mi obiasnivash prilojenieto na cviat cikla v rodnata pereodichna presa :)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zaek bez edno uho написа:
probvai s izvanzemni:)


Abe bastun kat nema ko da kajesh shto sa obajdash be ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Аватарче
що не е идеята "собственика на 31 декара лозя" да е 31 годишния Иван Иванов от Куртово Койнаре - който се е върнал към корените си и "своята земя" - за да прави вино?

м?[/quote]

Mi predpolagam zashtoto nikoi niama da ima doverie na 31 godishen mladez, vurnal se da prai neshto. Starosta e mudrost vse pak, i opit.

I ne se zaiazdame a otstoiavame koncepciata. Obsuzdame neshtata edin vid
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Nishto lichno be, prosto tova sa si horata deto sa tam, lozari, pepieneri, bachvari i t.n. Nai mladia beshe na 64, ko da napraia - FAKT, che nikoi na 30 nema tam da maha motikata. I tva sa naistina te, teia deto go praviat tva niashto.

Pak priatnata za okoto 29 godishna E. Kalkandjieva prosto na men v sluchaia ne mi varshi rabuta.



ок - кат нема лично - шпомола за моя досег със земята да нема коментари - се пак не са по темата...

и пак ти каам - тва, че тия хора са там и прават виното - мене кат потребител не ме грее... - де да знам - може някой дет е по скъпите вина и си пада по снобарията - да му е кеф да вика "абе тва вино, кака Станка с краката си е мачкала гроздето в чебъра" - ама мене не ми е кеф така. Пък и ти мноо добре знаеш, че рекламата не "показва точно кой, как и защо прави нещата" - ако беше така ехее...

абе повече локуми аз нема смисал да разтягам - не ми харесва, казах защо - тва е принципна позиция - лична - не касае качество на изпълнение, което мисля че е на много високо ниво... толкоз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех деа, много ми хареса значи там едно начупено такова.. на щанда.. с първия дедо, и отзад по-малко такова с друг дедо.. Станали са такива по-наситени и тъмни и с лилаво и оранжево, като плакат на филм, тва нещо от светлината ли е или специално си го правил? Аз пробвах тука на един от дедовците на рекламите да го докарам тоя ефект и не седи добре де, ма се пак да питам :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morty написа:
Mi predpolagam zashtoto nikoi niama da ima doverie na 31 godishen mladez, vurnal se da prai neshto. Starosta e mudrost vse pak, i opit.


ок
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi to na tva golemuto celta bu besha da prilicha na reklama na film, znachi e stanalo:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Я земи го постни плз, много са ми интересни точно тия топли фотоманипулации (нали ти пращах някога плаката на първия филм Властелинът на пръстените?)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2003 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kaji parvo kakvo tochno te interesuva, che da znam koe da ti postna:))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov