Graphilla.com :: Преглед на тема - Агроwip
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Агроwip

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Вто Сеп 07, 2004 2:48 pm    Заглавие: Агроwip Отговорете с цитат

http://pangey.hit.bg - препарати за растителна защита, торове и такива неща (за тези в чужбина, а и по принцип, търся решение в момента)

Постарах се да изглежда семпло и стилно, не съм бягал от типичното за този бизнес зелено, но леко го промених, не ми изнасяше това типично зелено като трева.

Все още е в доста ранен стадий, но е по-добре още на това ниво да се получават коментари според мен, за да е максимално добър крайният резултат.

Притеснява ме header-ът, по-точно текста върху снимката, така че търся мнения особено по този въпрос.

Както стана ясно, всичко коментари и критики са добре дошли!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Сеп 07, 2004 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като цветове ми изглежда увяхнало заради наличието на охра в гамата... и това веднага ми променя мнението на пръв поглед за "растителна защита".... снимката върху хедъра според мен трябва да е със свежи цветове, да напомня за пролет ...
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ula



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 184

МнениеПуснато на: Вто Сеп 07, 2004 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако искаш да избягаш от стандарта, направи го с формите, не с цветовете... напълно съм съгласна с maceman, че свежите пролетни цветове ще са по-уместни...

относно навигацията:
в момента тя визулано се слива с текстовете под нея, може би заради идентичното равняване... помисли как можеш да я отделиш по-отчетливо...

в header-a замазването зад текста ти е очевидно...

и още нещо, което лично мен много ме дразни... изместването на редовете на дясната ти колонка спрямо тези в лявата... мисля, че ще е по-добре, ако са на една линия...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hackum



Регистриран на: 21 Авг 2003
Мнения: 352
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Сеп 08, 2004 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Можеш също да пробваш тая колонка дето е вдясно да отиде вляво - най-малкото ако сега някой отвори сайта на 800*600 резолюция навигациата не се вижда.

И според мен подравняването вдясно не е удачно - трудно се чете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov