Graphilla.com :: Преглед на тема - Malko pomost mi e nuzna
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Malko pomost mi e nuzna

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adaptive



Регистриран на: 03 Сеп 2004
Мнения: 3
Местожителство: Bg

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 6:29 pm    Заглавие: Malko pomost mi e nuzna Отговорете с цитат

Zdraveite, molq da me izvinite 4e ne se predstavqm ,ama burzam :) ,ta zna4i daite mi pomo6ta si za slednoto kak da obrabotq 50 snimki s ednovremenno s Photoshop

Blagodarq vi mnooooGo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
adaptive



Регистриран на: 03 Сеп 2004
Мнения: 3
Местожителство: Bg

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 6:54 pm    Заглавие: mai ne se izrazih pravilno Отговорете с цитат

kak da gi obrabotq s zadadeni edni i susti parametri,predpolagam 4e bi trqbvalo da moze4 ama kak ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

правиш си actions който записва всичко което правиш на едната и после го включваш за другите...
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

purvo si zapisvash action (demek praish obrabotkata na edin fail s pusnat action na zapis) actiona ne moe ti zapisva retushi i drugi takiva hand made operacii
kat svurshish s faila vkl. close/save spirash zapisa

posle otivash v file/automate/batch
ot tam si izbirash koi action (tvoya) vruz koi folder s images da bude prilojen, puskash i 4ekash... za seki slu4ai, poneje shti e za sefte (o4evidno) naprai si kopie na imigite det iskash gi prekarash na batch

i gotoo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
adaptive



Регистриран на: 03 Сеп 2004
Мнения: 3
Местожителство: Bg

МнениеПуснато на: Пет Сеп 03, 2004 7:18 pm    Заглавие: Blagodarq vi Отговорете с цитат

vie ste 4udesni :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov