Graphilla.com :: Преглед на тема - Kalendar kato slance
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Kalendar kato slance

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 11:50 am    Заглавие: Kalendar kato slance Отговорете с цитат

Takaaaaa, tova e proekt na kalendar za edna goliaaaama BG/vnosna firma.

Malko obiasnenia predi kartinkite:

Календар 2003-та година
13 листен + картонен гръб
Хартия - Гланц - 200-250 гр.
Свързване - мерална спирала


Prez celia kalendar ima edno izrechenie, kato na vseki list e podkrepeno s kartinkata. Texta e dosta siten, pod snimkata i e slednia:

01. Когато започнеш от нещо малко
02. с идеята да направиш нещо трайно
03. но и красиво,
04. когато разбереш, че спокойствието
05. не е само в ценните метали
06. и не само в здраво заключените врати,
07. когато времето е винаги зад теб,
08. и работата те притиска,
09. когато извървиш част от пътя
10. и се огледаш около себе си,
11. забелязваш ли. че вече имаш контактите
12. и подкрепата на един истински екип ?





Tova si e demo za klienta, polzvani sa snimki ot image bank, no imam gotovnostta za 2 dni da gi prisnema s pro fotograf i prochie, ako razbira sa klienta, ne reshi da polzva tezi i da si kupi pravata im ot tonystone.
Copyright-a si e 100% moi, ideiata sashto, abeeeeee.... seshtane.

Mi tova e, adi sia na eftinite comentari i ne mi sa uslushvaiteeeee, che..........:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Зна4и кво виждам аз.
1.ЗА уравновесяващия елемент в дясно има 2 решения
според стила на логото да го пипнеш.Или да сложиш овърлей с цвета на бекграунда.Ма вси4ко тва зависи от кво е логото.
2.По4ти вси4ки цветове на бекгроуд4етата стават.Ма от де ти доиде тва виолетовото?:))) В снимка та кат гледам има пове4 сини и зеленикави.
Ина4е по друго аз не моа са изказвам знаеш 4е с шрифтовете още тренирам.
Ина4е кой си може си може.
Върнете се в началото
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hmmmm ?
Abe na poslednata stranica "the end" li pishe ili da si slagam ochilata ?!? :)
inache za violetovoto i men ne me kefi :)))


Последната промяна е направена от ico на Чет Ное 14, 2002 12:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

samo da dopulnia, backgraundite se pe4atat s burkani cvetove po PANTONE i idvat 5-ti cviat - 5+0
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Adi siaaa, namerihte kvo da sa fanite, lilavoto, ta lilavoto, mi tva sa si experimenti z cvetovete, nikoi ne e kazal, che tova shte e final version.
Ako snimkite se presnimat cvetovete shte sa savsem brugi. Pak ako zabelezvate lilavoto e chak na 11-ti mesec, koeto shte reche, che veche pochti se izcerpiha osnovnite gami i iskah malko da raznoobrazia neshtata, kolkoto za demoto.

Se si mislia, che v sluchaia s toia proekt po drugi neshta sa vajni. nai veche cialostnoto mu zvuchene kato zavarshen proekt, ne li taka?:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

AMA NE E zawyrshen proekt. nal tyi?
zwuchi po edin nachin: stilno.
men ma drazni che si nakowal sichko w centyra centriranmo centralno dea:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi ne e losha ideiata nikak daje :)
A she mine li ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi tia mina, sreshtu edna dosta solidna suma za creative, sega vaprosa e samo za snimkite.

p.s. tam pishe "the end" daaaaaaaa:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:06 pm    Заглавие: Abe.... hmmmm Отговорете с цитат

de da znam..... ku sha si govorim za kadrite, sa/shte sa yaki..... ma ostanaloto...hm.... neshto ne me kefi mnou-mnou de da znam...... otdelno pa za kadrite gledaiki gi ma suvsem ne sfanah adjeba taz firma za ko ide re4....... :o(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CREATIVE BRAT TWA E. kakto se kazwa nai iakata reklama e tazi koiato niama za cel da ti kaze mno nesta a samo edno koeto da te nakara DA SE PO$UWSTWAS komfortno.SKIWAI TIA BOZI DET COCA COLA GI PRAWAT. NEWEROIATNI IZRODI SA TEIA EI
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:14 pm    Заглавие: Re: Abe.... hmmmm Отговорете с цитат

minimiro написа:
de da znam..... ku sha si govorim za kadrite, sa/shte sa yaki..... ma ostanaloto...hm.... neshto ne me kefi mnou-mnou de da znam...... otdelno pa za kadrite gledaiki gi ma suvsem ne sfanah adjeba taz firma za ko ide re4....... :o(


Mi to malko vzeh da zvucha kato da sa opravdavam, ma adiiii... da e do kraia.

Mi tva mini e imidjov kalendar a ne reklamen takav. Pechata mu e mnogo skap kakto sam se seshtash, tiraja mu e visok i prochie. Firmata nema da ia kazvam na vseusluchanie tuka, ama si mislia, che kakvoto i da pravi vse taia, ako shte i pironi da proizvejda. Tova si e neshto kato kratka korporativna prikazaka, pone az tai go priemam.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:18 pm    Заглавие: Re to LH Отговорете с цитат

Hm...bate, imigov, imigov.... ma predpolagam imash ot imigovite kalendari na Pantone ili puk na Huber Group.......
Nali i sam otkrivash razlikite? :oP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Imidjov kalendar ..... malka korporativna prikazka .... Tva moje li da se smesva ??? Pitam samo ot lubopitstvo nali znaesh az sum prost tenekedjia :)
Btw tva "the end" spored men mnogo zle osven ako i izrechenieto deto go kaza ne e na angliiski.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ufff, tova e DEMO, ne files za pechat. Teparva shte se smeniat, snimki, cvetove, razmeri i prochieeeeeee.

Tam deto pishe "the end" trebva da ima sniumka na sgradata na kompaniata.

I sa praish na prost:))) Prosto nikoi hora obichat da sa chast ot golemi i izglejdashti mogashti strukturi /stadno jivotno e choveka/, ta tezi hora iskat da predstaviat sobstvenite si stada kato neshta izvan vremeto i prostranstvoto i t.n. Moita rabota e da im dam tova koeto iskat, tochno korporativna prikazka s leko romantichen privkus i choveshko lice. Edati izrechenieto napisah:)))))))

Abe hodi si kupi V. Pelevin "Generacion П", tam mnogo hubavo go obiasniava choveka.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Uspokoih se :pppppppppppppppp

Mi she vidia ako mi popadne na Slaveikov moje da ia zabursha.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 2:07 pm    Заглавие: RULEZZ Отговорете с цитат

Предлагам за новата 2003 всички каленадри - корпоративни и mass да са Playboy - RULEZZZZZ
шегичка де....))))

Колкото до каленадара на LH - няколко мисли:

- корпорацията, като такава, винаги е нагъчкана с едно количство хора, които все пак искат да чуват и виждат неща, третиращи ги като human beings .....
- по този повод - снимките са абсолютно оригинално уцелени елементи от "ежедневието" на същите тези хора...евала
- другата ми мисъл е, че арт-дизайна трябва да съчетава понякога невербалните послания /ей тез ксартинки/ с адекватни вербални послания /тез изречения/.....)
- не на последно място - календарът е Ок за таргета си, макар и като нестандартна визия...тук да се препрочетат мненията на ридлер за центарлните позиции и всички цветови забележки...)))

Аре стига толкоз, щото стана като ....

PLAYBOY Calendar - forever RULEZZZZZ!!!
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tia manechkite ako minat na zhivo (a mozhe bi sa). mnogo simertricho, a te na sa simetrichni po vertikala spriamo golimata snimka. samo s logoto ne znam kak shte e.
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

creative - verno e creative i to mnogo.
i vse pak kakvo si mislia dokato gi gledam ...

moeto mnenie - simetriata malko me drazni, no tova predpolagam e niakakav coprorate style
drugo - prostranstvoto okolo fotografiite mi se vijda malko nad tova za moia vkus - ako shte e imageov kalendar to images biha mogli da budat edna ideia po golemi na men pone ne mi pasvat . izglejda kato paspartu no tvarde goliamo i kato che li po skoro sa portrait a formata e landscape ... sedi mi ne dobre neshto...
prosto e vapros na doizmisliane i nastriki, da pipnesh tuk i tam za da niama za kvo da se hvane chovek)
kato cialo izlachvaneto e mnogo priatno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov