Graphilla.com :: Преглед на тема - house club Plazma WEB
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

house club Plazma WEB

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nrg333



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2004 10:05 pm    Заглавие: house club Plazma WEB Отговорете с цитат

zadachata e da napravq design na stranicata na club Plazma i posle da q dam na nqkoi dobar chovek ili firma da go sglobi shtoto nishto ne razbiram ot web.Tova e parviq sait koito se hvashtam da pravq. Interesuva me kak se e poluchil.
Pritesnqva me che e malko sharenko, no pak temata e blagodatna i nosi na cvqt.
P.S. I poneje kakto kazah nqmam si i predstava ot web, nqkoi moje li da mi kaje kolko orientirovachno bi struvalo takav sait da se izpalni za 15 dena pri daden ot men design.


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ltl_bee



Регистриран на: 30 Апр 2003
Мнения: 188
Местожителство: Sofia - Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Сеп 13, 2004 10:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

edva li
_________________
I scream, you scream, we all scream for Ice Cream =)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

shareno ? s dva cviata :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nrg333



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nqkoi nqma li da izrazi mnenie po temata, kakto kazah mi trqbvat mneniq poneje ne sam pravil web dosega
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 11:45 am    Заглавие: ... Отговорете с цитат

az sushto ne pravya web ama tui ne mi prechi da komantiram nali:)))
Purvo naistina ti e postno otkum cvyat. Shtom e site za klub moje da si pozvolish dosta po atraktivni cvetove.NAlis tava duma za noshtni zabavi v kraina smetka. Po goresht site tryabav da napravish i razdvijen tozi za sega mi se vijda po podhodyasht za portfolio.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 11:49 am    Заглавие: ... Отговорете с цитат

......nali vse pak e haus klub, a ako si obrushtal sichko svrzano s toya tip muzika ima edna harakterna elektronna viziya, svetlini i tyam podobni.....ne che e zaduljitelno da se pridurgash kum tazi liniya no vse pak e po- podhodyshto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
iDesign-er



Регистриран на: 21 Яну 2004
Мнения: 551

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо така са отделени бутоните Forum и Download? Може и на български да ги направиш. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jasab



Регистриран на: 21 Авг 2004
Мнения: 143

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 2:44 pm    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

sunnyfrog написа:
......nali vse pak e haus klub, a ako si obrushtal sichko svrzano s toya tip muzika ima edna harakterna elektronna viziya, svetlini i tyam podobni.....ne che e zaduljitelno da se pridurgash kum tazi liniya no vse pak e po- podhodyshto

otkoga house na 2004 se svurzva s shareniq ki4 na rave- ot na4aloto na 90te, imam predvid elektrikovite cvetove i kolkoto pove4e da e po-dobre?,
site e dosta dobur i nqma nujda ot dopulnitelni efecti
_________________
HELLOFREAKS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi taka e malko skuchno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 3:41 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

mnogo skuchno! i nepopdhodyashto ot kum cvyat...seki moje da sloji povechko sivo i aide malko chervenko shtoto sus sigurnost mu hodi. I nikoi ne govori za elektrikovi istoriii.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 5:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mene systo mi hareswa

edinstwenoto koeto me drazni e zelenoto limonche - mnogo akcentira...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е да го направи сиво! :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
soundGarden



Регистриран на: 12 Май 2004
Мнения: 144

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, де тва НАЧАЛО що го има на две места? Що долу е толко ГОЛЯМО?
_________________
We all bleed red
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jasab



Регистриран на: 21 Авг 2004
Мнения: 143

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stefan написа:
edinstwenoto koeto me drazni e zelenoto limonche - mnogo akcentira...

не е линомче и не акцентира и добре се връзва с розавото, може да намери място и в общия дизайн, не само на банера, ако ще го прави по-шарен, явно всички настояват
_________________
HELLOFREAKS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не е много зле хич, да не говориме че му е първи път...имам обаче някои забележки:

- цветовете наистина май не си ги оцелил...или поне тъмно сивото..пробвай да смениш bg-то, та да може да не седи толко мрачен сайта.
- там наистина не е хубаво, че forum и download са в различен стил...избери един от двата.
- определено трябва да се сменят картинките на прИмоцията и анкетата...какво общо имат лайм с вдока и кола и анкета с част от някаква карикатура?
- на "кутийките" с username i pass можеш малко стил да им придадеш, да не седят толкова постно (търси в google за tutorial-че)
- логото го мернах 3-4 минути след като видях сайта...според мене тва не е много хубаво
- тия "мишени" не са с правилна форма, както и някои други текстове които забелязах. (изглеждат като отрязани от едната страна)

Айде това е от мене...good luck. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nrg333



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za cveta shte go pomislq oshte malko moje bi ste pravi, makar che dosega mnogo golqma chast ot hora koito sa go vijdali sa go haresali.
Download i Forum butonite sa otdeleni zashtoto si mislq che sadarjanieto koeto shte imat shte kara da gi poseshtavat hora, koito shte vlizat tochno zaradi tqh a ne zaradi informaciqta za kluba i shte se orientirat po lesno.
Snimkite koito vi machat tolkova sa snimki koito zaedno s temite otpred shte se update-va 2pati sedmichno (tezi sa prosto primerni).
Formite i nakoi ot textovete sa krivi zaradi kompresiqta predpolagam inache sa si ok.
Shte postna sled promenite da vidim.
I izkazvaniq ot sorta na "seki moje da sloji povechko sivo i aide" sa palna glupost
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мене това много повече на флайър ми прилича...
и постно ми седи....
а така като гледам менюто, първо трябваше да се замисля дали форума и download са част от менюто или са си някакви картинки там...
те ли са най-важната част от менюто, та така си ги отцепил?
и нещо дай някакъв акцент на тоз сайт, че така сичко еднакво стои... разбери кое е най-важното, първото нещо, дето юзъра трябва да го види и го подчертай как си трябва

така като го гледам това розово, ако много държиш на него, може добре да му се върже едно подобно жълто или зелено... евентуално оранжево =))
успех
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2004 10:25 am    Заглавие: .... Отговорете с цитат

nrg 333 izvinyavai ako si go priel lichno, ne beshe adresirano kum tebe.malko priburzano otgovorih na replikite na drug chovek. Kato za purvi site si se spravil perfektno, prosto smyatam che cvetovete ne sa podhodyashti. A otnosno sivoto i chervenoto ne se zasyagai, prosto ujasno mnogo hora pravyat sitove izdurgani v siva gama, i ponyakoga si mislya che po inerciya go salgat tui sivo. vyarnoche s cvyat e po trudno da se raboti zashtoto nikoga ne si siguren dali tova e cvete koito nai podhogda i dali eventualno si hodi s drugite cvetove.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov