Graphilla.com :: Преглед на тема - Conceptual4e :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Conceptual4e :)
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:31 pm    Заглавие: Conceptual4e :) Отговорете с цитат

znachi suvsem nabarzichko sdqlah edno voziloo skoro shte napravq rendercheta sys environm kajete kakvo mislite... zashtoto imam mn bugove i sega gledam da gi mahna za edin svqsten render :) 10x

_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

uuuuuuuu bahti zlobara e v mucunata :)
super mnogo radva

na vtoro gledane kato 4e li e mnogo detailen vyv fronta, a na drugiq plan stoi malko gol. moje bi trqbva da gi balansirash malko ;)
ma taka ili ina4e nishto ne mi razbira glavata ot takiva raboti. taka 4e si ostavam prosto na KEFI ME MNOGO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

baaaaa mnogo iakooooo. kaji koga go puskat za prodajba- vednaga shte si kupia edno da go vratkam.

Pusni i niakoi strani4en render
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

АУУУУУУ ЛЕЛЕ МАЛЕ! ТОВА Е СТРАХОТНО!

Детайли по гумата, и може би и по джантата, и малко материала на колата! Обаче си е просто убиец! СУПЕР!

_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аааа! и е хубаво да решиш каква марка ще е колата, примерно АУДИ... малеее
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bravo:) mnogo divo izglejda. napravo mi drapna vnimanieto. edinstvenoto koeto mi pravi vpe4atlenie e, 4e pri niakoe po-seriozno drusvane gumite 6te razbiat kalnicite, mojebi triabva da vlezat po-navatre i da ostavi6 pove4e vazduh mejdu gumata i kalnika. ama i taka si e super. basi, kak vi gi rajdat glavite takiva krasivi ne6ta napravo....:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 1:57 pm    Заглавие: hmm... Отговорете с цитат

kato cyalo, useshtane za sila, mosht, stil e mnogo dobro... no. nyakolko neshta moje da pomislish:

1. Po-izlyata forma, t.e. da se vijda nyakakva osnovna linia, koyato da preliva. Vijda se neshto takova, no e malko obarkano. Vij ref Ferrari testarossa ili Diablo primerno
2. Ogledalata izglejdat mnogo malki, pochti dekorativni.
3. Kormiloto... za tozi agresiven dizajn prosto zvuchi mnogo ostaryalo kato forma, vkarai i tam neshto.

Mislya si, che ako uspeesh da sazdadesh nyakakva vodeshta linia, (1) i sled tova prolojish obsht stil za vsyaka chast, shte imash edin naistina izmislen i zavarshen design.

Btw, vidyah che posta ti e poluchi 4 zvezdi v CGtalk, koeto si e dosta dobre, no spored men s malko izpipvane i po-dobri renders shte mojesh da mislish i za expose 3, koeto si e veche istinskata rabota. No za tam ti tryabvat mnogo high-res renders.

Uspeh!
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва чудо май е пистово или е предназначено за бъдещето. Там няма дупки, само аутобани гладки като бебешко дупе :)

Радва много, иначе съм съгласен с овена генерално за детайлите
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MNOGO MNOGO KURTI.....

Za markata, ne znam - opredeleno ne mi stoi na AUDI / IMO /
Znam li nekvo Bughati /ne znam kak se pi6e/ ili /Austin Martin - su6to ne
znam kak se pi6e/

Super e....

#1 za BACK Details.... ei tam nad gumata, napravo si pla4e za edin
TRETI - STOP Light...

Maleeeei, HALL Of FAME....
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 3:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Towa e nowia trabant koito shte izbie ribata ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Towa e nowia trabant koito shte izbie ribata ;)


.) LOL
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уеуе... но комент! Рестекпа! Невероятно е:) Дай малко вирези да видим и отстрани също!:)
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mutrata pak iska da mine tanko. Sorry brato 6te se barka6 za po-skapa marka ako iska6 tova 4udo v garaja si:) a kakvo 6te pravim s ulicite za da moje6 da go razhojda6:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dark Shadow



Регистриран на: 15 Яну 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sedq,gledam go i napravo ostavam bez dyh... Naistina e mnogo dobro i kato izpylnenie i kato texturi... i render... pone spored men.
_________________
http://darkshadow.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne sum auto fen .. no kefi mnogo .. za men tova si e jivo peugeot ;)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jordi



Регистриран на: 03 Фев 2004
Мнения: 33
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много яко,само тая ришетка отпред порти работата( не е в същият стил),тури и една чистачка на стъклото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool! prednicata naistina ima povechko details ot neobhodimoto - strada i aerodinamikata taka.

DMW - Divaisische Motoren Werke
TMW - Trabantische Motoren Werke
...
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da - da! mnogo qko.. i az da kaja kakvoto vijdam :))
zna4i - malko idva yglovata razrabotkata na farove/miga4i... moje bi po-razleti formi, ne znam.. taka mi stoi sqkash malko low-poly...
i drugoto - sloji naistina oshte edin stop ozad - shte ti dobavi details i ako slojish i edin far oshte otpred - na dyrja4a na prednoto styklo - sha izbiesh ribata ;)) abe napravo napravi edna safari versiq ;) s otkriti gumi i seriozni prujini i farove otgore ;) - a ako go zamislish kato modulno vozilo - da moje da se prerabotva ot urban versiq v krosova :) mislq 4e i na konkurs po design mojesh da go pusnesh... ima smisyl zahstoto e dobro popadenie ...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

malee kak se radvam che vi e haresalo vsashtnost mnogo mi e qko nqmah nikakvi nadezhdi za taq kolica chestno :))) dori ako bqh si dal oshte 2-3 dena shtqh da q izpipam oshte poveche koeto mislq i da napravq sega rabotq po vuprosa da mahna vsichki bugove i da promenq malko raboti koito ne haresvam i razlichni renderi ... Az go zapochnah predi 2 dni ot edin box iskah prosto da napravq neshto kato kolichka za golf :)))) bez nikva ideq kakvo pravq obache stana zverche.

Btw za cgtalka sutrinta imah 5 zvezdi no dori i az se uchudih zashtoto naistina ne go zasluzhavah i nqkoj moderator mi e mahnal ednata , sega iskam da q napravq perfektna i da se borq za cgtalk award tova mi e mechtata ot nqkolko godini no ne vqrvam da se poluchiii :(
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Нед Сеп 19, 2004 3:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne znam no se sprqh na dodge eto go fronta

_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov