Graphilla.com :: Преглед на тема - Portal
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Portal

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 12:04 pm    Заглавие: Portal Отговорете с цитат

850Kb !!!
http://www.icompact.net/rend.html

Nakratko iziskvaniata beha:
Suvremenen dizain v evropeiski stil (Primeri: www.rbi.ru , www.konstantinpalace.ru , http://www.green.ru/greenhouse/ ).
Prigoden za rezolucia min. 1024x768px raztiagash se do max 1600x1200px.
Prisustvieto na vertikalno menu (3 podniva), login forma, baneri (468х60 2 broia, 100х100, 120х600), nav, info za regnati i online useri, vazmojnost za dobaviane na novi moduli.
Za glavnata dopulnitelno novini, arhiv, breadcrumb (basi dumata Avatare ! :)), posledni updates, banerche Award 170x127px.

Nekoi ot iziskvaniata si protivorechat malko ta az ne uspiah da se spravia s teh.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 12:08 pm    Заглавие: Re: Portal Отговорете с цитат

ico написа:
...120х600), nav, info za regnati...
[/code]
tva greshka :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

em za mene twa e mnogo bravo!

edinstwenoto det ne hareswam e golemoto free pole otgore - misla si che po malko shte e podobre - sashto malko w samia header moje da sa pipne - nemi e qsno oshte kwo - no tia swetkavici sa mi mnogo silni taka i mi odi pogleda tam postoqnno...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 2:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм с аватарчето... хийдъра е много крещящ.. може по семпло ..да се впише в останалия десигн
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм много радостен че има и други които се стремят към web design в който се загатват повече обемни и индустриални форми ...
добро е ... хедъра в крайна сметка може да се ползва и за някакви инфо анимации и промоции ... знам ли ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mersi hora za mneniata i savetite :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za men toia work e zle! she ma proshtava ico ama nikak ne mi haresva tva. lichnoto mi mnenie e che tva neshto e tochno pulna protivopolojnost na 3 te site deto so pokazal kato: "Suvremenen dizain v evropeiski stil " (da ne govorime che primerite mai sa suvremenen ruski stil design), daje leko granichashta s kicha ( sichkite efecti koito poznavame i mojeme da se setime sa nabluskani v designa).

sia moga podrobno da sa opitam da se obosnova shto taka mislia:

1.samata forma mi haresva koito si ia pochnal ama kato si pochnal da bluskash detaili i si se zabravil i kvoto si se setil che moje da go napravish si go slojil, tva ne sa 45 gradusovi liniiki, 3-tochki, 3razlichni arrow za links, shadow, gradienti, horizontalni linii be ... pulno e s kvoto se setish tuka, i si zadavam vuprosa ? zadanieto e bilo da napravish design s sichkite elementi deto znaesh i mojesh da napravish? ili da napravish portanen site? a toia shadov koito ograjda formata na designa prilicha na neshto mrusno(moje ot kompresiata da e) a ne na normalen shadow.

2.tzelia design e mnogo kak da kaja, nema razlika koe header koe content koe footer, poneje navsiakade polzvash samo sivo i designa e stanal ednotzveten, skuchen i truden za razbirane shtoto nema actzent nikade (tva gore s svetkavitzata nema da go vkluchvam)

i oshte mnogo neshta ico, za men tva e slab design. imash neshta koito mnogo me kefiat m,a tva ne e ot tiah!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sa ot taz gledna tochka si prav :) ...malko obiasnenia.
Iziskvaneto "suvremenen dizain v evropeiski stil" nikak ne mojah da go vurja s primerite.
Chudeh se kakvo da naprava i poneje i drugi hora shteha da pravat vizia za toz site (a sred teh sus sigurnost shteshe da ima hora koito da se spravat po-dobre ot mene i as evropeiski ia s ruskia stil) reshih da probvam vizualno da gi vpechatlia. Hromirani povurhnosti ,nitove, shevove, sglobki i t.n. hi-tech jadji :) ... uj.
Konkretno shadow-a naistina e s noise narochno (mnogo sterilno stavashe) , strelkite za link sa dva vida :)) tretata sochi zaglavie.
Rezultat ... ne uspeh da gi vpechatlia.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ico написа:
reshih da probvam vizualno da gi vpechatlia. Hromirani povurhnosti ,nitove, shevove, sglobki i t.n. hi-tech jadji :)


ti sa opita vizualno da vpechatlish ruskite 3d masteri li:)) mi otam,spored men, greshno si trugnal da pravish designa ot ideaiata da gi vpechatlish:) se si mislia che ako se beshe opital neshto po semplo shteshe da e dalech po uspeshno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

436Kb !!!
http://www.icompact.net/render2.jpg

tva beshe purvia proekt koito zapochnah ma zaciklih i ne uspiah da dovursha. Vchera dozglobih i im pratih :).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Сеп 27, 2004 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ico написа:
436Kb !!!
http://www.icompact.net/render2.jpg

tva beshe purvia proekt koito zapochnah ma zaciklih i ne uspiah da dovursha. Vchera dozglobih i im pratih :).


ми аз и тва го харесвам ... може още цвят ... нищо че е хромирано и т.н. спокойно може още един по-активен цвят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Сеп 27, 2004 12:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

trebe neshto da napravish s teq djadji "psevdo-3d" deto sa. hem si gi napravil pyk lipsva obem i perspektiva. neshto po-razdvijeno kato formi. a ako napravish neshto sredno mejdu 1 i 2 var mai she ucelish v desqtkata. harsva mi che si se sprql na "svetyl design"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Сеп 27, 2004 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tez psevdo 3d elementi sa si bash istinsko 3d i ako gi pokaja v perespektiva 3d-tata she mi se smeiat dulgo :))))))).
Za oshte edin cviat ... ne uspiah da izmislia :(.
To i toia proekt ne go haresaha vubshte de.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov