Graphilla.com :: Преглед на тема - eto edna rokria
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

eto edna rokria

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2003 4:07 pm    Заглавие: eto edna rokria Отговорете с цитат

Edno predlojenie za sled zimata.koito iska da go kara samo 4e oshte ne moe da zapali - njama el. instalacija ama si ima krushki vav farovete nishto 4e ne se vijdat
Koito iska da komentira :)

_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
luzterin



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 132

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2003 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

postni i nqkoj drug izgled side, front...
taka ne moze da se vidi mnogo dobre kolko e golqma taz predna guma
inache e zverrr
kak e praven ? nurbs, poly ?

malko hrom mu trqbva :))
_________________
Forget the self and you will fear nothing, in whatever level of awareness you find yourself to be.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2003 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво моделче, като за начало. Ама доста ще има да довършваш...
Не разбирам от мотори и тук можеш да ме лъжеш както искаш, ама за според мен имаш доста да моделираш...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2003 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne se skiva
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2003 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

V momenta tija ot data.bg sa zbagjasali neshto i ne moga da se conectna za da sloja i drugi viewta.Ina4e prednata guma e s merki 80x85x21 praven e po vazmojno nai ov4arskija na4in - poli i boolean stana strashno goljam faili sega kato imam vreme go optimiziram po malko.Idejata beshe da se animira ,neshto ot sorta na zapalvane ,dvigatelja da vibrira auspusite da pripushat moje i guma da vratne i taka.Vse pak tva e parvoto neshto koeto napravih na 3d max :)


SINNER kaji kade mojesh da go vijdash 4e ne samo ti imash tozi problem
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2003 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

- по принцип data.bg не се вижда от чужбина, а и често пада - направи си хост в yahoo -> photos (примерно).
- пак по принцип булевите операции ти правят излишно много полигони, та по- добре си моделирай нещата без тях.

А конкретно за гумите има много пинизчийски начин за моделинг - ама ще го описвам след малко, че имам работа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2003 6:52 pm    Заглавие: za motorite i drugi takiva Отговорете с цитат

zna4i pi4ove imam njakolko neshta ka4eni tuk
http://www.voltaja.hit.bg
vav savsem gaden HTML ama tva ne trea da vi trogva se pak po vajni sa raotite tam.Tva motor4e go praih predi dve godini a ot togava mnoo poligonji se naroiha i ve4e zbam kak da praa i gumi i dganti i asfalt dori %D
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2003 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ok. mi 6tom znae6, daj da vidim...
I 6to vseki puska modeli praveni predi 2 godini, puk se surdi na kritikata ( ili na lipsata na vnimanie) ???
- Taja stranica ne se otvarja, puk ot 4ujbina hit.bg su6to ne se vijda.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Чет Фев 20, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne se sardja na kritika be man, sorry ako e prozvu4alo taka.Sega izpolzvam "LATHE" za da zavartja obekt okolo okrajnost i posle go konvertvam v NURBS za da moga da bazikam razlikite v broja na poligonite vav VEWPORT i RENDER s cel da mi e po lelsen za rabota faila a rezultata da e dobar.Ina4e idejata na toja forum mai e da se savetvame za takiva neshta.Motor4eto naistina e stara rabota no idejata ne e zabravena i sega kogato imam vreme si go pipam , nakraja naistina she go animiram i mi se shte da stane neshto jako.Ina4e saveti i kritiki priemam vsjakakvi.Sega se nujdaja ot savet kade da gi ka4vam neshtata za da se vijdat shtoto v taja oblast sam absoliutno sljap.
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Чет Фев 20, 2003 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nadjavam se sega da se vijda




Kakto kazah praven e ov4arskata ama tova ve4e ne e taka ili pone 50% gi napravih na novo.samo4e sega se zanimavam osnovno s drugo i novite popalnenija she se pojavjat pokasno.Ina4e e zapo4nat na edna velika Programa nare4ena RAY Dream i goljama 4est ot neshtata tuk sa si ot neja samo exportnati v Max.
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Чет Фев 20, 2003 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Man niama takuv V obrazen dvigatel bre te sa s 2 cilindara nikade ne sam vigdal takova HD tip V s 4 cilindera oshte po malko pak s 4 cilindera i 4 auspuxa ?

za rezervoara i kilometraga mi toi ne se vdulbava v reservoara a sedi ot gore na nego

dvata fara :((((((((((

Zashto ima 2 skorostni losta a niama kra4na spira4ka kade sa mu jilata za ru4nata spira4ka saediniteliat i gasta ?

rezervoara formata mu e UGASNA kato cialo

ostanaloto se iadva :)

4ai da ne propusna da ti podema edin referance :))

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aide i ot mene edin...:)


_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не ма кефи модела на мотора пич
много ти е голем резервоара и треа да легнеш едвали не за да хванеш кормилото пак тва е чопър, и ако легнеш топките ша ти станат на яйца на очи,
трябва да си много антианатомичен щото краката и рацете ще трябва да си бая по-далги от нормалните пропорции
пак и на матор с такава вилка обигновенно хората слагат други кормила а не прави, правите се слагат на къси предници.
фара ще ти свети по гумата а не по пътя
седалката нема облегалка, а ако се опънеш назад да стапуш на стъпенките и се държиш за кормилото вервай ми карането ще е АД а не РАЙ както требва да е.
ауспуха е много близо до стъпенките, а пак да са изгориш на аспух на мотор е много гадно
отзад кдето ти се събира рамката за задната гума требва да има едно напрецно съединение межу двете тръби инацхе казано едно триагалниче мезду двете

най добре се разтаркаляй на сайтовете на Индиан и ХД

дано да сам помогнал а да не съм ти попречил с тез коменти и ти пожелавам успех в по нататъшното развитие на модела!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moqta zabelejka e che metala ti izglejda malko plastmasov:)shining strength-a vdigni da ti stanat po golemi blikovete,osvent tova si go slojil da reflektva a niamash enviroment,sloji edin gradient pone i shte vidish kolko po dobre shte izglejda
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 2:50 pm    Заглавие: JOUVI :)))))))) Отговорете с цитат

Jouvi hi hi hi

ti si se montiral na

KAVASAKI VN 800 Clasik :))))))))))


imam edin FREIND sas sushtiat tuka mi e sased

4ai sha postna PIC as s Toia motor deto ti si se montiral na nego :))))

sec da ia findna samo :))))))))) makinata e SUPERSKA ima ia v Variant i 1800cc ve4e VN 1800 Tower se vodi :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hi hi hi he 4ak sega videx 4e si se montiral na VN 1500 Clasik ama neice to razlika po4eti niama samo deto nabira malko po bavno 1500 ti ca ta ama e pove4e kilometri jiva kato dvigatel

ama pak si e vurxa

ei me na varxu takvazinka KAWA na4i :))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Фев 21, 2003 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ebasi:))))iskaaam takovaaa:))))))
Sinner suseda ti prodava li go choveche;)))
strahotni sa i dvata
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov