Graphilla.com :: Преглед на тема - не мога да не се оплача
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

не мога да не се оплача
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:08 am    Заглавие: не мога да не се оплача Отговорете с цитат

Може ли докато си вървя по Витошка посред бял ден, някакво цигане да се опита да ме обере и като му плеснах един шамар, да дойде по-Голямата му какичка и да почне да ме бие!?! По принцип съм пацифист, но едва се сдържах - щеше да стане страшен цирк по средата на улицата... и някакви младежи си стояха от страни и се смееха на циганките, "кви са"!?! И тез ... не знам как да ги нарека - се движат в групички (после ги застигна още една възрастна циганка и предпазливо ме напсува!?!?!) не знам на какво прилича това!? Искаше ми се да ги настигна и да им "обясня", че при някой друг няма да им се размине и някой може да смеля това хлапе като нищо!?! но едва ли щяха да разберат...
присъствала съм на доста опити за кражби (на малцинствата, които май никак не са малцинства...) но това би всички рекорди на нахалството:( и най-лошото е че никой нищо не прави по въпроса!?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Втора тема за "ромите" виждам днес.
Добре, няма да казвам нищо, защото няма начин да не бъде изтрито!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Biofusion



Регистриран на: 20 Дек 2003
Мнения: 91
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hiahiahia a puk mene predi nqkolko godini sa se opitvali da me djobqt v tramvai dokato se dviji ve sred masa hora. V kraina smetka az poluchih sinio oko a tezi dvamata cigani :) shutove i kurvav nos, a btw mno e interesno kak vsichkite drugi hora v tramvaiq sedqt i gledan kato opuleni i nisto ne kazvat samo gledat jalno. Basi horata !!! Ama vse pak v BG e po bezopasno :D:D che tuka ako te grabqt cheren i taka se durpash nai vertoqno ste si v bolnica ili morgata !
_________________
Mind is like the Body with the Only Difference that the Body can be Cleaned While the Mind Can't
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vnimavai s malkite mangalcheta shtoto tva si im e shema. edno vreme taka tarasheha tzum i jenskia pazar. idva edno sopolche pri tebe i te pochva, ako mu posegnesh dolu stoiat edni chichkovci i te prebivat. varianta e da se darjish spokoino(ne moga da poviarvam che go kazvam:))) i ili da streliash na meso, ili da zvannesh na kukite kolkoto i da e smeshno-ne che gi pritesniavat kukite, ama vse pak..triabva da se obiasniavat...i ako triabva da se obiasniat 3 puti za edin den ne e priatno.. po serioznite merki sa iasni:))))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

само дето в случая това цигане не ми просеше пари, ами го хванах да ми отваря чантата! И друг път съм хващала докато се опитват да ми я отворят, но не са ме нападали...!?! обикновенно бягат - тези бяха супер нахални!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi zima ide..glad...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм много миролюбив, ама само едно съветче :

ритай, ритай, ритай, шамари, шамари, шамари докато мърда

след като спре да мърда още малко го поплескай и е готов мангото за спешна медицинска интервенция

в началото на годината едно цигане се опита да ме тараши в трамвая, и върху него и майка му тествах гореописания подход

върши работа >=)
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
me



Регистриран на: 05 Ное 2003
Мнения: 119
Местожителство: Air

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на такива само бой....
_________________
ME like...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ми и аз така си мислех, но пък май така се озлобяват още повече... не знам дали насилието е начина...
и аз не знам какво да си мисля - знам само, че някои хора (може би полицията или не знам кой) трябва да обърнат внимание на това! Не може само да се явяват организации в защита на циганите! Ако неистина искат да ги защитят трябва да направят нещо по този въпрос...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bai mangau ne podleji na kontrol.. bai mangau podleji na skopqvane..
bai mangau ne trebe da se razmnojava..

tolkoz po vaprosa..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вместо кучкарници - циганарници значи: ловим ги мангасарите с мрежи в гетата, кастрираме ги, обезпаразитяваме ги и аре обратно на улицата. Ма европейците ще се скинат от реване че им нарушаваме правата.
Ама те няма да си погледнат своите сурати и няма да се сетят че в Англия хората преди няколко месеца дълбаха ровове и издигаха защитни валове за да се спасят от спрели за известно време до домовете им "чергари". Но и да ги изселиш от страната пак не става. Плъзнаха гадовете из цяла Европа, крадат и просят, а като ги хванат и ги питат какви са - "българи сме". Идиоти. Цигани са си от всякъде. Опа... нали беше нецензурно да викаш на черните негри, а трябва Афро-американци. Значи мангасарите са Индо-българи.
Абе простотии от всякъде, не ми се говори че се дразня...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
inNO



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 284
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

wicky написа:
Не може само да се явяват организации в защита на циганите! ...

Те чояно на тез организации най'ш точно колко им е до циганите... Друго ги интересува! Иначе верно с толкоз много организации за тяхното пазене опазване преквалификация и ко ли още не само за 5 години требеше да се превърнат във втората нация в световен мащаб ;-). Един мъничък гриййнпийс успя да спаси косатките че ко остава да говорим за 1200 правителствени и неправителствени прел... опа организацийки. Жалко е наистина! Що некой не направи организация за защита на .... простите цомпутерджии кат нас а? Щот нема пари в тая работа! неа файда! иначе тях ги пазят ... ко са отплеснах ДМД аре ...
_________________
HANGAR 18. Area 51
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
inNO



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 284
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

inNO написа:
Те чояно ...

Да се чете - ТЕ ТОЧНО..
ко съм писал и аз ненам ма тей то...
_________________
HANGAR 18. Area 51
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I'm from Kyustendil, Bulgaria and I say KILL THEM ALL!!!


_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
mi zima ide..glad...

_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз като още по-голям пацифист, смлях три мангалки, щото ми взеха портофейла от раницата, преди 2-3 месеца, ама не се оплаквам де, на едната и направих пълен редизайн на фейса /за винаги ще си спомня за мен, когато се погледне в огледало/, з-то бая шутове изяде, може би сега е времето да спомена, че 5 години съм се занимавал изключително активно с карате киокушин... :-). Другите две по-малко ги бих, просто оная другата ми държеше потофейла в ръце... Съветът ми е пазете се, а ако се случи нещо такова, яко бой, но само когато е необходим за наказание!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кат толкоз ва и страх закупете си по един дезодорант от тез дребните и пръскайте ве - фсът-фсът и беж крачка да бегаме :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moje i sas obiknoven dezodorant, ama sas zapalka pred nego:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
the jester



Регистриран на: 31 Яну 2003
Мнения: 598
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))) Feuer Frei!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger MSN Messenger
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мдааа
ето
така разсъждавах и аз, ама ей на докъде ни докара това - те се озлобяват все повече и вече ни нападат;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov