Graphilla.com :: Преглед на тема - Nov napun na Exibian
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Nov napun na Exibian

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Exibian



Регистриран на: 20 Мар 2004
Мнения: 54
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Окт 22, 2004 6:26 pm    Заглавие: Nov napun na Exibian Отговорете с цитат

Zdr hora... mina dosta vreme ot predniq mi napun ... zelenoto demonche ... ne znam dali go pomnite... sigyrno ne .... zashtoto to ne beshe i zapomnqshto se , no..... reshih da posledvam mydriq suvet na Drone ... i da zema da modelvam samo human shits dokato ne se polychi neshto zadovolitelno....ta.... ima logika... shtom mojesh da modelnesh human .. shte mojesh sichko... pone v nqkva stepen dobre.... ta ... sled nqkolko zorni opita... za pravene na glava i tqlo .... stignah do tova ...praveni sa bez refference (mai ne sepishe taka ama karai )...Opiah se da si namerq BEZPLATNI RISYVANI materiali za choveshko tqlo.... shte sym mnogo blagodaren , ako mi spestite mykite , shtoto dva dena samo tva prava i nqmam rezyltat... Prilagam dve filmcheta tyka s vyrtene na 360... i mrejite ... strelqite na meso.... a da ... ne sym ychil risyvane i mngo mi lichi... s proporciite sym mngo zle.... sq se mycha darisyvam seki den ... che qvno bez tva ne moje... stiga tolkoz obqsneniq ... davaite suveti i kritika :) 10x

Opitval sym se da prava neshtata s min poligoni ...imaite previd...











drypnete si i dvte fimcheta (kydeto se razkriva neveriqtniq mi "animatorski talant" hahahahaha) ...

http://www.boinaslava.net/~free/exibian/Human/Humanhead_360.avi
http://www.boinaslava.net/~free/exibian/Human/Humanbody_360.avi

az trqbva da blagodarq i na Imperial-a che e - predostavil surver 10x shefe :)!
_________________
Da propilqvash jivota si s glyposti e na-chesto sre6tanoto prestyplenie , no vinagi e nakazano ....spravedlivo :)!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov